cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla psychiatry? [Najciekawsze propozycje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla psychiatry wybrać, to nasz poradnik został stworzony z myślą o tobie!

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunek, które będą przydatne dla osoby wykonujące ten wymagający zawód. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem polecanych sklepów, cen, zastosowania, jak i symboliki upominków. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla psychiatry – podgrzewacz do kubków

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla psychiatry, jest podgrzewacz do kubków. Praca psychiatry wiąże się z siedzeniem przy biurku, długimi godzinami.

Dzięki takiemu gadżetowi, ulubiona herbata lub kawa danego specjalisty, będzie miała idealną temperaturę przez znacząco dłuższy czas! Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Akcesoria do biegania – pas i lampki

Osoby związane z psychologią wiedzą jak ważnym dla stanu poprawnego stanu psychicznego jest ruch. Dlatego też wielu psychiatrów biega lub uprawia inne sporty. Z tego też powodu, na naszej liście chcielibyśmy umieścić dwa przydatne akcesoria.

Pierwszy z nich to pas do biegania. Umożliwi on trzymanie telefonu w wygodny sposób. Smartfon odbijający się w spodenkach o nogę, to nic przyjemnego.

Natomiast lampki na buty, znacząco z większą bezpieczeństwo danej osoby, jeżeli lubi ona biegać po zmroku. Zachęcamy do sprawdzenia tych propozycji!

Sprawdź pas do biegania

Sprawdź lampki do butów

Masażer do karku, pistolet lub do głowy

Kolejnymi akcesoriami związanymi ze sportem (lecz nie tylko), są specjalne masażery. Na naszej liście postanowiliśmy umieścić aż trzy gadżety tego typu. Masażer do karku, typu pistolet oraz do głowy. Pierwsza i ostatnia propozycja są bardziej uniwersalne.

Urządzenie masujące typu pistolet sprawdzi się natomiast w przypadku osób, które uprawiają sport bardziej intensywnie.

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer pistolet

Sprawdź masażer do głowy

Voucher na masaż – oryginalny prezent dla psychiatry

Jeżeli lubisz zamiast fizycznych produktów, podarowywać ludziom różnego rodzaju przeżycia, to voucher na masaż spisze się idealnie.

Godzinka lub dwie takiej formy relaksu, wpłyną pozytywnie na stan ciała oraz umysłu. Zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, które pozwolą również na zasmakowanie nieco egzotyki.

Jeżeli interesuje Cię podarunki tego typu, to w polecanym przez na sklepie ” prezent życia” z pewnością znajdziesz odpowiednią ofertę!

Sprawdź voucher na masaż

Warsztaty gry na instrumentach, śpiewu, kursy na dja

Ciekawą (ieco bardziej aktywną) alternatywą dla poprzedniej propozycji, są warsztaty gry na instrumentach, śpiewu lub całe kursy na dj-a.

Jeżeli dany psychiatra lubi muzykę, to z pewnością ucieszy się z możliwości zapoznania się z nowym instrumentem lub też pod szlifowaniem swoich umiejętności śpiewania.

Kto wie, może podarunek będzie na tyle trafiony, że dzięki Tobie ktoś odkryje swoje nowe hobby!

Sprawdź warsztaty gry na instrumentach, śpiewu, kursy na dja

Personalizowana kryształowa statuetka 3d

Jeżeli szukasz czegoś na podziękowania dla psychiatry, to personalizowana kryształowa statuetka 3D, spisze się idealnie. Ta polecana przez nas, jest niezwykle inspirująca oraz wykonana w ciekawy sposób.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś sprawdził dziesiątki innych wartościowych produktów w sklepie kryształy 3d (lub też stworzył/spersonalizował własny)!

Sprawdź personalizowaną kryształową statuetkę 3d

Długopis z dowolnym grawerem

Psychiatra dosyć często używa się długopisów. Wypisywanie różnych leków oraz robienie notatek, stanie się o wiele przyjemniejsze, jeżeli wykonywać się je będzie przy pomocy personalizowanego eleganckiego długopisu.

Jest to drobne akcesorium, które może dostarczyć jednak nieco radości. Na obrazku widzisz wzór przeznaczony dla taty, jednak na podstronie ofertowej znajdziesz ich o wiele więcej. Możesz również stworzyć własny od zera.

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowane zakładki do książek – koniczynka, piórko lub serce

Praca w medycynie (a w szczególności z psychiatrii) wiąże się z nieustanną koniecznością rozwoju i bycia na bieżąco. Pozyskiwanie specjalistycznej wiedzy nieodłącznie związane jest z czytaniem książek. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych zakładek.

W tym miejscu chcielibyśmy polecić ci modele koniczynki, piórka oraz serca. Wszystkie one podlegają personalizacji. To samo tyczy się ich pudełeczek, na których nanieść możesz piękne życzenia.

Zachęcam do sprawdzenia najlepszej według Ciebie opcji!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „koniczynka”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „piórko”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „serce”

Zestaw do tworzenia świeczek – pomysł na prezent dla psychiatry

Zapalenie pachnącej świeczki po całym dniu wyczerpującej pracy, jest niezwykle odprężające. Stanie się jeszcze przyjemniejsze, jeżeli stworzy się je samemu.

Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci zestaw do tworzenia świec sojowych. Ich przygotowanie, a następnie używanie dostarczy masę relaksu, jak i będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Więcej szczegółów na temat tego zestawu, poznasz na poniższej podstronei ofertowej!

Sprawdź zestaw do tworzenia świeczek

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla psychiatry. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert, jak i sklepów!

Spis Treści