cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Studenta Psychologii? Najlepsze propozycje!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla studenta psychologii wybrać.

Propozycje staraliśmy sie dobrać tak aby pasowały do stylu życia studenta oraz kierunku psychologii. Różnią sie one ceną i zastosowaniem dlatego jesteśmy przekonani że dobierzesz coś odpowiedniego.

Sprawdź także nasz inny artykuł:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Koszulka dla studenta psychologii

Pierwsza propozycja jest dosyć humorystyczna. Koszulka z nadrukiem „Pół psycholog, pół litra” nad się idealnie na wyjścia na różne imprezy, których jak wiadomo w życiu studenckim nie brakuje. Koszulka jako prezent to idealne połączenie pewnej symboliki oraz praktyczności.

Jesteśmy przekonani ze student psychologii z pewnością doceni taki żartobliwy podarunek. Dodatkowo produkt ten wykonany jest w 100% z bawełny. Zdecydowanie polecamy ta propozycję.

Sprawdź koszulkę „Pół psycholog, pół litra”

Sprawdź inne koszulki dla psychologa

Nerka PsychoLog

Kolejnym niezwykle praktycznym i symbolicznym prezentem dla studenta psychologii jest nerka z nadrukiem „Psycholog”. Jest to niezwykle przydatny przedmiot, w którym trzymać można wiele rzeczy. Docenią go szczególnie osoby lubiące spacery oraz wycieczki (np po górach).

Produkt ma 2 lata gwarancji oraz dostępny jest w 3 wariantach kolorystycznych. Zachęcamy do zainteresowania się tym produktem.

Sprawdź nerkę psycholog

Herbata owocowa-ziołowa Dammann Frères „Carcadet Samba”, 100 g

Aby być w stanie przyswajać na studiach duże ilości materiału, niezbędnym jest zadbanie o odpowiednia regenerację. Mało jest rzeczy dających tyle relaksu jak wieczorne zaparzenie sobie pysznej herbatki. Dlatego tez naszą kolejną propozycją na prezent dla studenta psychologii jest herbata owocowo-ziołowa w bardzo eleganckim opakowaniu.

Produkt ten idealnie nada się na podarunek. Same metalowe pudełko może stanowić ciekawy element dekoracyjny, w którym można trzymać różne herbaty przez długie lata. Bardzo przyjemny i relaksujący prezent.

Sprawdź Herbatę owocowo-ziołową Dammann Frères „Carcadet Samba”, 100 g

Pojemnik na wino/szampana

Podczas studiów nie raz organizuje się lub uczęszcza na różnego rodzaju domówki. Warto jest zadbać o to aby przyjąć gości w odpowiedni sposób. Bardzo ciekawym produktem jest metalowe i eleganckie wiadro na wino, szampana lub wódkę. Do środka daje się kostki lodu, które na długie godziny schładzają dany trunek.

Takie naczynie będzie świetne wyglądać oraz działać (schładzanie). W san raz na większe i mniejsze imprezy.

Sprawdź pojemnik na wino/szampana

Warsztaty zdobienia ceramiki

Nasza ostatnia propozycja jest dosyć nietypowy. Warsztaty ze zdobienia ceramiki mogą być jednak dużym pozytywnym zaskoczenie. Samo zajęcie może w angażujący sposób pobudzić kreatywność oraz dostarczyć wiele przyjemności. Istnieje też szansa że aktywność ta stanie się nowym hobby danej osoby.

W polecanym przez ans sklepie znajdziesz także wiele innych ciekawych zajęć, wycieczek itp. Gorąco zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź warsztaty zdobienia ceramiki

Mamy nadzieję ze któraś z propozycji na prezent dla studenta psychologii przypadła Ci do gustu. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia ofert polecanych przez nas sklepów. Dziękujemy za przeczytanie artykułu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści