cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla psychologa? [Śmieszny, fajny, praktyczny itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla psychologa wybrać!

W naszym artykule znajdziesz konkretne propozycje na podarunek, które sprawdzą sie jako podziękowanie za dobrze wykonaną pracę, lub też na urodziny, święta itp. Pochodzą one ze sklepów, które znakomicie nadają się do szukania udanych upominków. Mamy nadzieję, że nasz poradnik będzie dla Ciebie wartościowy!

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • śmieszny prezent dla psychologa na urodziny,
  • fajny prezent dla psychologa na święta, pod choinkę,
  • podziękowanie dla psychologa,
  • i nie tylko!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla psychologa – personalizowany długopis

Nasza pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla psychologa jest personalizowany długopis. Nanieść na niego możesz dowolny grawer. Zapisywanie różnego rodzaju notatek przy użyciu tak spersonalizowanego gadżetu, z pewnością bedzie satysfakcjonujące.

Możliwości edycji podlega również napis jak i rysunek na pudełeczku. Jesteśmy przekonani, że tak propozycja przypadnie danemu specjaliście do gustu!

Sprawdź personalizowany długopis

Personalizowany notes i długopis

Ciekawą i nieco bardziej rozbudowaną alternatywą dla poprzedniej propozycji jest zestaw personalizowanego notesu wraz z długopisem. Obydwa akcesoria podlegają pełnej edycji, jeżeli chodzi o design. Jednak domyślny napis „Mierz wysoko i zdobywaj góry!” jest niezwykle insirujacy.

Niezwykle przydatna, jak i trafiona opcja.

Sprawdź personalizowany notes i długopis

Masażer do mięśni/szyii – 3 propozycje

Opisywany dziś zawód z pewnością nie należy do prostych. Wymaga nakładania sobie na głowę problemów innych ludzi. Aby sobie z tym poradzić, specjaliści uprawiają sport. Dlatego też naszą kolejną propozycją na oryginalny prezent dla psychologa jest specjalny masażer.

Chcielibyśmy polecić Ci 3 konkretne oferty. Modelu do karku, szyi, jak i typu „pistolet”. Pierwsze dwa mają funkcje dosyć relaksujące i sprawdzą sie nawet w przypadku osób, które nie uprawiają sportu. Ostatni produkt sprawdzi sie w przypadku bardziej intensywnych treningów. Możliwość rozmasowania obolałego miejsca wpłynie na lepszą regenerację oraz zmniejszy zakwasy, co poprawi wyniki sportowe oraz samopoczucie specjalisty.

Niezwykle przydatne opcje!

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer pistolet

Sprawdź masażer do szyi

Masażer do głowy – fajny prezent dla psychologa

Masażerem, który ma funkcje czysto relaksacyjne, jest ten powyższy do głowy. Jak już wspominaliśmy, zawód psychologa jest niezwykle obciążający psychiczne. Rozmasowanie głowy, może przynieść efekt nieco „lżejszej głowy” Upominek, który z pewnością się przyda!

Sprawdź masażer do głowy

Bomby kąpielowe – kawowe, Prosecco lub whisky

Kolejnym podarunkiem, który umożliwi jeszcze przyjemniejszy relaks są specjalne bomby kąpielowe. W naszym poradniku chcielibyśmy polecić 3 różne zapachy. Kawowe, procescco oraz whisky. Sam zadecyduj, który z nich sprawdzi się najlepiej! Posiedzenie w wannie z użyciem takich akcesoriów, stanie się fantastycznym rytuałem!

Sprawdź bomby kąpielowe kawowe

Sprawdź bomby kąpielowe prosecco

Sprawdź bomby kąpielowe whisky

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem – podziękowanie dla psychologa

Jeżeli szukasz czegoś na podziękowanie dla psychologa, to ciężko o lepszą propozycję od kryształowej statuetki 3D! Jest to niezwykle ekskluzywny prezent, który z pewnością zaskoczy i zachwyci swoim trójwymiarowym designem. Co istotne, całość jest w pełni personalizowana. Możesz więc zmodyfikować dowolną statuetkę ze sklepu, jak i stworzyć własną od zera.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia powyższego drzewka szczęścia, jak i innych produktów w znakomitym sklepie kryształy 3D!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d z dowolnym grawerem

Kubek dla psychologa – 3 propozycje

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla psychologa, to dedykowany kubek spisze się idealne! Wszystkie z nich posiadają dosyć humorystyczne nadruki, które z pewnością nie raz wywołają uśmiech na twarzy danej osoby. Naszym faworytem jest naczynie nr 2, jednak i 2 pozostałe znajdą swoich fanów!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Biżuteria „Dopamina” – kolczyki, kolczyki z naszyjnikami, pierścionek

Biżuteria do dosyć sprawdzony i elegancki pomysł na podarunek. W tym przypadku chcielibyśmy polecić coś, co dodatkowo jest trafione. Mowa tu o złotych kolczykach, pierścionku oraz zestawie naszyjnika i kolczyków. Wszystkie posiadają wzór hormonu dopaminy, który odpowiada za nasza motywację.

Niezwykle trafiony, minimalistyczny i elegancki prezent dla psychologa!

Sprawdź złote kolczyki „dopamina”

Sprawdź zestaw kolczyki i naszyjnik „dopamina”

Sprawdź pierścionek „dopamina”

Voucher na masaż – oryginalny prezent dla psychologa

Każdy z nas potrzebuje chwili odprężenia, czyli tak zwanego „ładowania baterii. Jest to szczególnie istotne w przypadku psychologów, którzy żyją biorąc na barki problemy innych ludzi (wysłuchując ich). Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło voucheru na masaż lub inny zabieg.

Podarunek taki pozwoli na zadbanie o zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Dodatkowo, całość będzie niezwykle przyjemnym i niecodziennym doświadczeniem, które z pewnością zapadnie w pamięć na długo!

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych ofert, klikając w link poniżej.

Sprawdź voucher na masaż

Voucher na warsztaty kreatywne (wiele opcji)

Psychologowie to osoby zazwyczaj dosyć otwarte na nowości. Dlatego też chcielibyśmy polecić Ci sprawdzenie voucherów na różnego rodzaju warsztaty kreatywne. Znajdziesz tam kursy malarskie, tańca (różne gatunki), fotografii, tworzenia i zdobienia ceramiki oraz wiele więcej!

Prawdziwa kopalnia oryginalnych prezentów dla psychologa!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne (wiele opcji

Antystresowy oraz sztuczny mózg

Jeżeli szukasz śmiesznego gadżetu dla psychologa, to antystresowy oraz sztuczny mózg sprawdzą się znakomicie! Pierwsza propozycja znajdzie swoje praktyczne zastosowanie. Druga natomiast jest akcesorium czysto dekoracyjnym. Obydwie w humorystyczny sposób nawiązują do zawodu danej osoby. Opcje zdecydowanie warte rozważenia!

Sprawdź antystresowy mózg

Sprawdź sztuczny mózg

Formy do lodu „mózgi”

Kolejnym zabawnym i przydatnym podarunkiem na naszej liście, są formy do lodu w kształcie mózgu. Jeżeli dany specjalista lub uraczyć się dobrze schłodzonym drineczkiem lub innym napojem, to propozycja ta sprawdzi się wręcz idealnie! Prosty a niezwykle trafiony i przydatny upominek!

Sprawdź formy do lodu „mózgi”

Personalizowane zakładki do książek – pomysł na prezent dla psychologa

Wykonywanie zawodu psychologa wiąże się z nieustannym rozwojem i poszerzaniem wiedzy. Jest to niezwykle zmienna i obszerna dziedzina nauki, w której więcej jest rzeczy niewiadomych, od tych w 100% przebadanych. Najlepszym źródłem specjalistycznej i wartościowej wiedzy są książki.

Z tego też powodu w naszym poradniku umieściliśmy aż 3 personalizowane zakładki do książek. Model koniczynka, motyl oraz słonik. Na wszystkie nanieść można dowolny grawer. Wracanie do fragmentu danej lektury, stanie się o wiele przyjemniejsze!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „koniczynka”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „motyl”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „słonik”

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla psychologa. Mamy nadzieję, że dzięki nam znalazłeś coś odpowiedniego, lub przynajmniej zainspirowałeś się w dalszych poszukiwaniach. Dziękujemy za uwagę i życzmy udanych zakupów!

Spis Treści