cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

O nas

Wybór odpowiedniego prezentu nie jest prosty….

Święta, urodziny, imieniny, wesela, specjalne dni… Wybieranie prezentów to zajęcie, które towarzyszy Ci dosyć często. Za każdym razem pojawia się to samo pytanie, co wybrać?

Ogromny wybór podarunków jest czymś pozytywnym jednak potrafi także przytłaczać. Dlatego też powstał nasz blog. Naszą misją jest pomóc Ci odnaleźć się w tym prezentowym szaleństwie 🙂

Tworzymy poradniki, które mają na celu polecić Ci konkretną propozycję lub zainspirować Cię w dalszych poszukiwaniach. Doradzimy Ci zarówno w przypadku dosyć powszechnych okazji jak i bardzo konkretnych przypadków/zawodów.

 

Co robimy lepiej od innych? 7 Przykładów!

Sklepów i blogów o prezentach jest naprawdę sporo. Dlaczego warto śledzić akurat nas? Naszym celem jest połączenie zalet wielu stron o tej tematyce aby stworzyć najlepszego bloga w tej dziedzinie. Jakie są to cechy i czym się wyróżniamy?

1. Konkretne propozycje = szybkie rozwiązanie 

Wiele blogów o podobnej działalności pisze dosyć ogólnikowo. Można wybrać słuchawki, herbatkę i tak dalej, i tak dalej. My natomiast dostarczamy Ci konkretne rozwiązanie w postaci bezpośredniego linku do produktu, tłumacząc dlaczego akurat ta konkretna herbata, ten gadżet, albo cokolwiek innego nada się idealnie. 

2. Różne rodzaje propozycji, w jednym artykule

W branży prezentowej jest wiele sklepów. Jedne sprzedają gadżety, inne koszulki, vouchery na różne przeżycia, kosze prezentowe itp. Nas w przeciwieństwie do nich nie ograniczają kontrahenci i logistyka. Możemy promować dowolny produkt. W jednym artykule znajdziesz zarówno zapachową świeczkę jak i skok spadochronem.

Nasze pomysły zbieramy z całego internetu. Praktycznie nic nas nie ogranicza w ich doborze! Nie musimy udawać że koszulka to najlepsze prezent, ponieważ tylko je sprzedajemy… Polecimy ci zarówno t-shirt jak i kilkanaście innych najciekawszych opcji.

3. Artykuły nawet w bardzo niszowych tematach

Na naszym blogu znajdziesz bardzo ogólne tematy typu prezent dla mamy jak i teksty typu prezent dla fana disco polo.

Stale zwiększamy ilość poradników aby coraz precyzyjniej odpowiadać na potrzeby i zapytania internautów. Dążymy do tego aby każdy czytelnik czuł że wpis jest idealnie dopasowany do jego potrzeb!

4. Prezenty na każdą kieszeń

Charakterystyka naszej działalności daje nam ogromną swobodę. Raz polecam produkt za 15 zł a raz ekskluzywny prezent za tysiąc złotych. Wszystko po to aby każdy był w stanie dobrać coś odpowiedniego. Nie jesteśmy tanią gadżeciarnią ani prestiżowym jubilerem. U nas znajdziesz to i to! 

5. Ciekawe niszowe sklepy

Wiele naszych propozycji pochodzi z e commercowych gigantów typu allegro. Polecamy jednak także bardzo ciekawe niszowe sklepy tworzone z pasją. Działalność zajmująca się tylko kawą, konopiami lub etui na telefony? Przy naszym wsparciu odkryjesz naprawdę ciekawe sklepy, z których prezenty będziesz w stanie kupować latami!

6. Źródło inspiracji

Czasami nie zdecydujesz się na którąkolwiek z naszych propozycji. Nie oznacza to jednak że nie wyniesiesz z naszego artykułu żadnej wartości. Może polecany przez nas ekspres do kawy nie przypadnie Ci do gustu, ale dzięki temu przypomnisz sobie że twój kolega bardzo lubi herbatę. 

W naszych wpisach staramy się także przekazywać jaki tok myślenia zadecydował o tym że dany produkt znalazł się na liście. Kawę wybraliśmy po to aby zwiększyć produktywność.

Może nie zdecydujesz się na ten produkt, ale pomysł wspierania produktywności poprzez prezent przypadnie Ci do gustu. W taki sposób kawa stanie się źródłem inspiracji do zakupu… planera do organizacji zadań.

7. Staramy się być coraz lepsi!

Życie to nieustanny rozwój. Staramy się aby z każdym kolejnym artykułem propozycje było coraz lepsze! Stale podnosimy jakość naszych najnowszych jak i starszych wpisów. Mamy nadzieję że będziemy kontynuować naszą drogę do mistrzostwa w tej dziedzinie!

Masz do nas jakąś sprawę? Nie bój się napisać do nas na tego maila:

kontakt@sprezentujprezent.pl