cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Lekarza? Śmieszne, eleganckie i wiele innych

W tym artykule dostaniesz konkretne propozycje i porady jak wybrać prezent dla lekarza.

Jesteśmy przekonani ze wśród naszych propozycji znajdziesz coś odpowiedniego. A jeśli nie to z pewności nakierujemy cię na ciekawe kategorie produktów nadających się na prezent dla lekarza.

Nasz artykuł porusza kwestie takie jak:

  • Elegancki prezent dla lekarza,
  • śmieszny prezent dla lekarza
  • alkohol na prezent dla lekarza
  • koszulka, kubek i bluza dla lekarza
  • prezent dla lekarki.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszych bardziej specjalistycznych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Podziękowanie dla lekarza

Prezent dla lekarza to świetny sposób, żeby mu podziękować, za zadbanie o nasze zdrowie. Dobrze dobrany prezent może sprawić naszemu doktorowi naprawdę dużo szczęścia oraz praktycznych korzyści.

Ważną rzeczą jest, żeby nie mylić prezentu z łapówką. Łapówka to złe zjawisko związane z korupcją, a prezent to sposób na odwdzięczenie się lekarzowi za pomoc (nie oczekujemy od niego innych korzyści).

Jeżeli twój bliski lub znajomy jest lekarzem i ma np urodziny, to poradnik ten także będzie dla Ciebie przydatny!

Zapraszamy do naszej listy

Koszulka dla lekarza

Ciekawą propozycją na dość niedrogi prezent będzie dedykowana koszulka. T-shirt ten ma nadruk, który będzie mógł z dumą nosić nasz doktor.

Taka koszulka jest świetną formą podziękowania naszemu lekarzowi. Będzie mógł on z dumą nosić ubranie najlepszego lekarza zarówno w domu jak i poza nim. Taki napis też w nietypowy sposób wyraża nasze zdanie o lekarzu. Jest to pośredni sposób na wyrażenie naszej opinii co nasz lekarz na pewno doceni.

Sprawdź koszulkę dla lekarza

Bluza dla lekarza

Nasza kolejną propozycją jest specjalna bluza dla lekarza. Ma humorystyczny wydźwięk oraz niezwykle estetyczny nadruk. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Taki polar z pewnością okaże się bardzo przydatny a do tego znaczek, który w bezpośredni sposób nawiązuje do wykonywanego zawodu z pewnością ucieszy.

Zdecydowanie polecamy tą ofertę!

Sprawdź bluzę dla lekarza

Kubek dla lekarza

Pomysłem na drobny gadżet na prezent jest dedykowany kubek dla lekarza. Jest to prosty białe naczynie z dodatkowym napisem, który docenia umiejętności naszego specjalisty.

Taki kubek świetnie sprawdzi się każdego poranka jako szklanka do kawy. Poranna kawa w takim kubku smakuje dużo lepiej niż w zwykłym.

Ta propozycja tak samo jak koszulka jest ciekawym sposobem na przekazanie pośrednio naszej opinii o doktorze. Na pewno zrobi mu się miło czytając każdego poranka napis o byciu najlepszym lekarzem, który jest o nim.

Sprawdź kubek dla lekarza

Elegancki prezent dla lekarza – personalizowane pióro

Elegancki prezent dla lekarzy - zestaw grawerowanych piór

Czegoś czego nie mogło zabraknąć na naszej liście jest personalizowane pióro dla lekarza. A w zasadzie 2, jedno wieczne, drugie kulkowe. Całość prezentuje się naprawdę znakomicie. Pisanie z takiego akcesorium, będzie niezwykle satysfakcjonujące, a sam zestaw wyglądać będzie znakomicie na biurku, czy też w domu.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także bardziej okrojone oferty (np sam długopis). Każdy znajdzie coś na własną kieszeń!

Sprawdź elegancki prezent dla lekarza – eleganckie pióro

Wino dla lekarza z własną etykietą

Wino dla lekarza z własną etykietą

Wino dla lekarza to dosyć klasyczny pomysł na upominek. Jest to bardzo fajna opcja, która z pewnością ucieszy większość osób. Ciekawym sposobem aby się wyróżnić jest jednak personalizowana etykieta, na którą możemy nanieść np imię i nazwisko danego doktora.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także inne rodzaje win, jak i takie zapakowane w drewniane prezentowe pudełka (także z personalizowanym napisem!

Sprawdź wino dla lekarza z własną etykietą

Podziękowanie dla lekarza – kryształowa statuetka 3d z dowolnym napisem

Naszą propozycją na elegancki prezent dla lekarza jest kryształowa statuetka 3d. Polecany przez nas model skierowany jest do osób pracujących w medycynie, jednak w poniższym sklepie znajdziesz o wiele więcej ciekawych ofert tego typu.

Co istotne grawer na statuetkach można dowolnie dostosowywać. Całość wyglądać będzie szczególnie dobrze w odpowiednim oświetleniu. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź podziękowanie dla lekarza – kryształowa statuetka 3d z dowolnym napisem

Skrzynka na wino z dowolnym grawerem (oraz akcesoriami)

Jeżeli masz już na oku jakiś alkohol na podziękowanie dla lekarza, to ciekawym pomysłem będzie podarowanie go w takim eleganckim drewnianym pojemniku. Dużą zaletą tej propozycji jest możliwość naniesienia na niego dowolnego grawera. Otwiera to wiele możliwości na stworzenie naprawdę trafionego upominku!

Taki gadżet z pewnością urozmaici klasyczny prezent jakim jest słynna „flaszka”. Warte uwagi są również akcesoria do wina, które z pewnością nie raz zostaną wykorzystane. Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty, jak i całego znakomitego sklepu „Ale upominek”

Sprawdź elegancki drewniany pojemnik na wino

Tort dla lekarza

Tor dla lekarza z personalizowanym nadrukiem

Odpowiedni tort dla lekarza to nie lada wyzwanie (jeżeli chcesz postawić na coś oryginalnego). Dlatego też przychodzimy z pomocą! W sklepie e-torty znajdziesz wiele ciekawych wypieków, czy to z nadrukiem z dowolnym zdjęciem czy też w formie 3d i wiele więcej! Jesteśmy przekonani że wybierzesz coś odpowiedniego

Dzięki ich systemie dostaw, tort trafi świeży i gotowy prosto pod twoje drzwi. Zdecydowanie zalecamy zerknąć na ich ofertę!

Sprawdź torty dla lekarza

Whisky dla lekarza z własną etykietą

Jeam beam Whisky dla lekarza z własną etykietą

Kolejną ciekawym alkoholem dla lekarza na prezent jest whisky. Sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku mężczyzn. Tak samo jak poprzednio, etykietę można dowolna dostosować. Ogranicza Cię jedynie kreatywność!

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz wiele rodzajów tego trunku. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź whisky dla lekarza z własną etykietą

Śmieszny prezent dla lekarza – kurs kaligrafi

Śmieszny prezent dla lekarza - kurs kaligrafi "Sztuka rysowania kaligrafia"

Kurs kaligrafii to zdecydowanie śmieszny prezent dla lekarza.

Wśród społeczeństwa panuje ogólna opinia, że lekarze brzydko piszą. Możesz wyjść temu naprzeciw i pomóc naszemu doktorowi nauczyć się ładnie pisać.

Jest to propozycja, która z pewnością zostanie doceniona za humor i pomysłowość!

Sprawdź śmieszny prezent dla lekarza „kurs kaligrafii”

Wódka dla lekarza z personalizowaną etykietą

Wódka dla lekarza z personalizowaną etykietą - Filandia

Jeżeli dany lekarz lubi mocniejsze trudni to z pewnością ucieszy się z takiej, która ma na sobie personalizowaną etykietę! Jest to świetna alternatywa dla klasycznej „flaszki”, która wprowadzi nieco oryginalności i finezji do tego rodzaju podarunku.

Sprawdź wódkę dla lekarza z personalizowaną etykietą

Likier dla lekarza – Jagermeister

Likier dla lekarza - Jagermeister z własną etykeitą

Nieco bardziej nietypowym alkoholem będzie likier dla lekarza. Dokładniej mówiąc Jagermeister. Ma on wielu wielbicieli. Tak samo jak w poprzednich przypadkach, możesz liczyć na personalizowaną etykietę, jak i inne rodzaje likieru. Jednak naszym zdaniem ten produkt spisze się zdecydowanie najlepiej!

Sprawdź likier dla lekarza – Jagermeister

Karafka Globus lub Diament

Jeżeli szukasz ekskluzywnych oraz przydatnych propozycji, to karafki globus lub diament powinny Cię zainteresować. Obydwa modele wykonane zostały w niezwykle solidny sposób. Zawierają one dodatkowo przydatne akcesoria takie jak szklanki, chłodzące estetyczne kostki czy też szczypce do nich.

Główną zaletą karafki globus jest szklana starannie wykonana żaggłowją, która znajduje się w jej wnętrzu. Karafka diament natomiast, ocieka wręcz prestiżem i elegancją. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie lekarzowi bardziej do gustu!

Sprawdź karafkę globus z akcesoriami

Sprawdź karafkę diament z akcesoriami

Książka dla lekarza o samoocenie

Książka dla lekarza o samoocenie "Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie"

Bardzo dobrą książką na prezent dla lekarza jest “Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie”.

Lekarze, to osoby ambitne, które wymagają od siebie bardzo dużo. Takie nastawienie na rozwój jest dobrą cechą, która niesie jednak ze sobą pewne zagrożenia, takie jak zbyt duża presja i pragnienie osiągnięcia ideału (który nie istnieje!)

Książka ta uczy radzić sobie z krytyką jak i samokrytyką. Często okazuje się, że wbrew pozorom ta druga potrafi być bardziej niszcząca od tej pierwszej, dlatego warto sobie z tym radzić.

Warto kupić taki prezent, kiedy lekarz jest twoim bliskim. W innym przypadku może być to dziwnie odebrane. To samo tyczy sie pozostałych psychologicznych książek na dzisiejszej liście.

Sprawdź książkę o samocenie

Książka psychologiczna o relacjach

Książka psychologiczna o pewności siebie

Kolejnym tytułem, który proponujemy na prezent dla doktora to “Jak przestać się martwić i zacząć żyć”. Jest to książka, którą napisał znany pisarz Dale Carnegie. Zasłynął on z wielu książek, które są o samorozwoju i psychologii.

Utwór ten tak jak mówi tytuł jest o radzeniu sobie z lękami i obawami. Często lęki i nadmierne obawy zabierają nam pewność siebie przez co mamy większe problemy w radzeniu sobie w wielu codziennych sytuacjach.

Jest to raczej tańsza propozycja, ale przy tym bardzo dobra. Książki o samorozwoju są bardzo przydatne dla każdego. Zawód lekarza jest jednym z tych, które szczególnie nie pozwalają na lęki i nadmierne obawy ze względu na możliwość wtedy popełnienia błędów w pracy, które mogą okazać się tragiczne w skutkach. Jest to niewątpliwie tytuł godny polecenia.

Sprawdź książkę o lękach

Książka psychologiczna o lękach, stresie oraz depresji

Książka psychologiczna o lękach, stresie oraz depresji

Naszą ostatnią propozycją na prezent w formie książki psychologicznej jest tytuł “W pułapce myśli. Jak skutecznie poradzić sobie z depresją, stresem i lękiem”. Jest to tytuł bardziej skupiony na tematach takich jak depresja, stres czy lęki.

Stres jest wręcz nieodłącznym elementem dwudziestego pierwszego wieku. Niektóre zawody są bardziej stresujące, a drugie mniej.

Zawód lekarza jest uważany za ten bardziej stresujący ze względu na charakterystykę pracy. Odpowiedzialność za zdrowie drugiego człowieka może obciążać.

Jeżeli wpadniemy w błędną pułapkę stresu może to doprowadzić do lęków i depresji. Żeby zapobiec takiej sytuacji warto czytać jak sobie z tym radzić. Z tych powodów polecamy tę książkę. Świetnie sprawdzi się ona jako prezent.

Sprawdź książkę o stresie i lękach

Książka beletrystyczna o lekarzu

Książka beletrystyczna o lekarzu

Książka “Lekarz z powołania?” to zdecydowanie inny typ książki od tych, które wcześniej polecaliśmy. Ten tytuł jest bardziej luźny, związany z zawodem lekarza.

Niewątpliwie książka ta sprawdzi się świetnie jako prezent dla doktora. Będzie mógł on po pracy poczytać artykuł związaną z jego pracą, a zarazem trochę się rozluźnić. Nie jest to naukowy utwór, ale mimo to może on zaciekawić lekarza.

Ta propozycja nie należy do tych najdroższych jak i najtańszych, mimo to świetnie sprawdzi się jako sposób odwdzięczenia się za pomoc.

Sprawdź książkę „lekarz z powołania”

Czekolada z dowolnym opakowaniem z kawałkami jadalnego złota

Jeżeli szukasz drobniejszego upominku, który z pewnością stanowić będzie zaskoczenie, to personalizowana czekolada będzie strzałem w dziesiątkę!

Nie przejmuj się napisem znajdującym sie na grafice. Możesz go dowolnie edytować, jak i stworzyć coś własnego od zera! W polecanym sklepie znajdziesz wiele innych wzorów do personalizacji oraz inne słodycze. Jest to opcja zdecydowanie warta rozważenia. Zachęcamy do poznania szczegółów na podstronie produktowej.

Sprawdź czekoladę z dowolnym opakowaniem z kawałkami jadalnego złota

Ekskluzywny prezent dla lekarza mężczyzny – zestaw do golenia

Jeżeli twój lekarz jest mężczyzną, to niezwykle ekskluzywny prezentem dla niego, będzie powyższy zestaw do golenia. Oprócz tego ze wyglądać on będzie znakomicie, to jest to niezwykle praktyczna propozycja, która z pewnością przyda się każdemu lekarzowi!

Sprawdź zestaw do golenia

Orginalny prezent dla lekarza- Voucher na masaż lub inny zabieg

Voucher na masaż lub inny zabieg

Bardzo nietypowym i oryginalnym prezentem dla lekarza będzie voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Szczególnie polecamy masaże tajskie, które pozwolą na zasmakowanie nieco egzotyki oraz będą miały pozytywny wpływ na organizm.

Jeżeli okazja jest naprawdę duża, a ty posiadasz równie duży budżet, wtedy możesz zdecydować sie na zakup weekendy w SPA. Są to propozycje, które z pewnością dostarczą masę przyjemności!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Sprawdź weekend w SPA

Degustacje jedzenia i alkoholi

Oryginalny prezent dla lekarza - Degustacje jedzenia i alkoholi

Kolejnymi propozycjami z kategorii ciekawe przeżycia, są różnego rodzaju degustacje jedzeni oraz alkoholi. Szczególnie polecamy elegancką degustację wina, w winnicy. Jednak w sklepie poniżej znajdziesz także wiele innych ciekawych ofert.

Możesz być przekonany że dzień/wieczór spędzony w taki sposób nie zostanie zapomniany!

Sprawdź degustacje wina i alkoholi

Wirująca karafka do wina

Karafka to dosyć popularny wybór na elegancki prezent dla lekarza na podziękowanie. Chcielibyśmy nieco urozmaicić Ci ten wybór polecając Ci wirujący model. Oprócz magicznej funkcji obrotu, która zrobi furorę podczas nie jednej posiadówki, jak i będzie bardzo satysfakcjonująca podczas samodzielnego sączenia winka, pełni ona funkcję areatora do napowietrzniania wina.

Jeżeli skierujesz na nią światło, to efekt może być naprawdę ciekawy! Zdecydowanie polecamy tą opcję!

Sprawdź wirującą karafkę do wina

Biżuteria dla lekarza – Srebrny nieśmiertelnik z grawerem

BIŻUTERIA DLA LEKARZA - SREBRNY NIEŚMIERTELNIK Z GRAWEREM

Jeżeli szukasz biżuterii dla lekarza, to srebrny nieśmiertelnik spisze się idealnie. Wygrawerować na nim można Ciekawy cytat oraz zdjęcie doktora. Jest to opcja raczej dla osób, które mają takiego specjalistę wśród swoich bliskich.

Jeżeli szukasz upominku w formie podziękowania dla nieznajomego lekarza, to zachęcamy do sprawdzenia w polecanym przez nas sklepie mniej „osobistej formy” (np takie tylko z inicjałami).

W ofercie znajdziesz także nieśmiertelniki wykonane z stali, które są o wiele tańsze, jednak po jakimś czasie zaczną tracić swoją barwę.

Sprawdź nieśmiertelnik srebrny z grawerem

Masażer

Mężczyzna używający masażeru

Praca w szpitalu bywa naprawdę stresująca. Lekarz cały czas musi pracować na najwyższych obrotach oraz w pełnym skupieniu. Dlatego też po całym dniu napięcia, warto jest nieco się rozluźnić. Pomocny w tym będzie specjalny masażer!

Jest to niezwykle przydatny gadżet dla lekarza, który oprócz tego ze będzie niezwykle przyjemny w użyciu, to pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie danej osoby. Bardzo praktyczna propozycja!

Sprawdź masażer

Podkładki winylowe

Prezent dla lekarza - Podkładki winylowe

Bardzo ciekawym gadżetem dla lekarza będą nietypowe podkładki, przypominające płyty winylowe. Jest to praktyczny zestaw który sprawdzi się znakomicie jako dekoracja w każdym domu.

Jeżeli szukasz czegoś co jest ładne, przydatne i ze średniej pułki cenowej, to propozycja te sprawdzi się znakomicie!

Sprawdź podkładki winylowe

Pojemnik na przyprawy

Pojemnik na przyprawy

Kolejną propozycją jest pojemnik na przyprawy i dodatki. Jest to gadżet do kuchni, w którym można trzymać przyprawy w przeznaczonym do tego miejscu.

Jest to bardzo nieoczywisty prezent, ale na pewno przydatny. Praktycznie każdy ma w swoim domu jakieś przyprawy. Niewątpliwie do tych przypraw potrzebne jest jakieś naczynie. Czemu by więc nie kupić naszemu doktorowi specjalnego naczynia na nie.

Prezent ten jest jednym z droższych, ale też nie za drogi. Powinien on świetnie się nadać jako prezent.

Sprawdź pojemnik na przyprawy

Pojemnik na torebki z herbatą

Pojemnik na torebki z herbatą

Prezentem podobnym do pojemnika na przyprawy jest pojemnik na torebki herbaty. Poza zastosowaniem dużą różnicą między nim a pojemnikiem na przyprawy jest cena. Ta propozycja jest nieco tańsza.

Bardzo dużo osób pije herbatę. Smakosze herbaty lubią mieć w domu różne rodzaje herbaty. Dobrą propozycją dla takich osób jest specjalny gadżet kuchenny, w którym nasz smakosz może trzymać różne rodzaje herbaty.

Jest to kolejna nieoczywista propozycja, chociaż może się ona naprawdę dobrze sprawdzić. Jeżeli nasz doktor lubi herbatę na pewno będzie się z niego cieszył.

Sprawdź pojemnik na torebki z herbatą

Zestaw mistrza grila

Prezent dla lekarza - zestaw mistrza grila

Naszą ostatnią pozycją z listy jest zestaw mistrza grilla. Lekarze bardzo często posiadają własne domki z ogródki, lub też ogródki działkowe w mieście. Świetną propozycją na podarunek będzie taki elegancki i rozbudowany pakiet grillowy.

Wygląda on znakomicie i posiada wszystkie najważniejsze akcesoria. Jego największą zaletą jest łatwość w transporcie. Można go zabrać nawet na dalekie wakacje! Zdecydowanie polecamy ta ofertę!

Sprawdź zestaw mistrza grilla

Mamy nadzieję że nasze propozycje na prezent dla lekarza były dla Ciebie przydatne. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy aby polecane oferty stały się trafionym podarunkiem! Dziękujemy za przeczytanie artykułu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści