cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla psychoterapeuty? [Na urodziny, święta itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla psychoterapeuty wybrać.

Przygotowaliśmy ciekawe i trafione propozycje na podarunek, które sprawdzą się niezależnie od okazji (święta, urodziny, podziękowanie itp)! Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem symboliki, zastosowania, jak i cen ofert, tak abyś bez problemu był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla psychoterapeuty – akcesoria do biegania (pas i lampki)

Naszymi pierwszymi propozycjami na praktyczny prezent dla psychoterapeuty na urodziny lub święta, są specjalne akcesoria do biegania. Umieściliśmy to między innymi pas oraz lampki. Pierwsze z nich umożliwi trzymanie telefonu, kluczy czy też portfela niezwykle wygodny sposób. Akcesoria tego typu walające się po kieszeni podczas biegania, to większe ryzyko ich zgubienia oraz mniejszy komfort biegu.

Same lampki sprawdzą się w przypadku osób lubiących biegać późnym wieczorem lub wcześnie rano. Znacząco zwiększą bezpieczeństwo danego specjalisty.

Sprawdź pas do biegania

Sprawdź lampki do biegania

Personalizowana zakładka do książek – serce, piórko lub kryształek

W zawodzie psychoterapeuty niezwykle istotny jest ciągły rozwój swoich kompetencji oraz bycie na bieżąco z nowinkami naukowymi. Psychologia to niezwykle dynamiczna dziedzina nauki, która zmienia się błyskawicznie i wciąż jest tam wiele niewiadomych.

Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych zakładek do książek. Chcielibyśmy polecić Ci model serce, piórko oraz kryształek. Sam zadecyduj, który z nich przypadnie do gustu danej osobie najbardziej!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek serce

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek kryształek

Mini lodówka – oryginalny prezent dla terapeuty

Psychoterapeuta spędza masę czasu przy biurku wykonując swoją zawód czy też edukując się. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić się specjalną mini lodówkę.

Długie posiedzenia staną się nieco przyjemniejsze jeżeli dana osoba w każdej chwili będzie mogłabym wyciągnąć ulubiony schłodzony napój. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej!

Sprawdź mini lodówkę

Długopis z dowolnym grawerem

Niezwykle przydatnym oraz eleganckim prezentem dla psychoterapeuty, będzie personalizowany długopis. Nanieś na niego można dowolny grawer.

Na co dzień stanowić będzie znakomity element dekoracyjny. Możesz być przekonany, że tworzenie notatek przy jego pomocy stanie się niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Kryształowa statuetka 3D to jeden z bestsellerów na naszym blogu! Wszystko za sprawą znakomitego efektu 3D, jak i możliwości dowolnej personalizacji. Polecany przez nas produkt w postaci drzewka szczęścia posiada znakomity obrazek oraz dedykację, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zdecydować na inny model lub też stworzyć własny od zera!

Sprawdź kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli lubisz upominki nietypowe, to z pewnością powinien zainteresować się voucherem na masaż lub inny zabieg.

Praca psychoterapeuty jest niezwykle obciążająca psychicznie. Warto zainwestować w chwilę dla siebie w postaci, odpowiedniego masażu. Wpłynie to pozytywnie na samopoczucie oraz zdrowie danej osoby. Zachęcamy do wejścia na podstronę kategorii poniżej i sprawdzenia wielu naprawdę ciekawych i wartościowych ofert!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Niezwykle rozwijającym podarunkiem będzie wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Jeżeli dana osoba lubi tego rodzaju sztukę, to z pewnością ucieszysz się z takiej możliwości. Osoby związane z psychologią bardzo często lubią tego typu dzieła, ponieważ można tam zauważyć wiele naprawdę ciekawych wzorców psychologicznych.

Spektakl może więc dać masę satysfakcji oraz być niezapomnianym przeżyciem!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Voucher na Warsztaty kreatywne (różne oferty)

Osoby zajmujące się psychologią mają otwarte umysły i lubią nowości. Są to cechy konieczne do wykonywania tego zawodu. Z tego też powodu naszej liście umieściliśmy podstronę kategorii z voucherami na różnego rodzaju warsztaty kreatywne.

Znajdziesz tam od lekcji gry na instrumentach, tworzenie i zdobienie ceramiki, kursy fotograficzne i wiele więcej. Jeżeli interesuje Cię podarunek tego typu, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne (różne oferty)

Gigantyczny kieliszek – śmieszny prezent dla psychoterapeuty

Gigantyczny kieliszek do wina to niezwykle śmieszny prezent dla psychoterapeutki lub psychoterapeuty. Oprócz aspektu humorystycznego będzie to znakomita dekoracja.

Sprawdzi się szczególnie dobrze podczas babskich wieczorów lub samodzielnych posiedzeń przy ulubionym winku. Upominek, który z pewnością zaskoczy i wywoła uśmiech na twarzy.

Sprawdź gigantyczny kieliszek

Organizer na monitor

Prezentem, który z pewnością wpłynie pozytywnie na produktywność danej osoby jest organizer na monitor. Zapisywać to można ważne informacje, które ułatwią organizacje pracy, jak i stanowić motywację.

Znajduje się tam również stojak na telefon oraz długopis. Możesz być przekonany, że taki upominek zostanie wykorzystany w praktyce.

Sprawdź organizer na monitor

Masażer do głowy

Jak już wspominaliśmy, wykonywanie zawodu psychoterapeuty jest niezwykle obciążające psychicznie. Dana osoba musi cały czas dbać o higienę swojego umysłu. Z tego też powodu naszej liście postanowiliśmy umieścić masażer do głowy.

Rozmasowanie tej niezwykle unerwionej części ciała pozwoli na uczucie odprężenia, tak jakby rzeczywiście problemy zostały wyciągnięte z naszej głowy. Podarunek zdecydowanie warty rozważenia!

Sprawdź masażer do głowy

Podgrzewacz do kawy i herbaty – prezent dla psychoterapeuty

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla psychoterapeuty, jest podgrzewacz do kawy lub herbaty. Zawód ten w dużej mierze wykonywany jest przy biurku. Aby temperatura ulubionego napoju danej osoby była idealna przez dłuższy czas zachęcamy do zainwestowania w taki gadżet.

Z pewnością zostanie wykorzystany!

Sprawdź podgrzewacz do kawy i herbaty

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla psychoterapeuty. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści