cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla malarza? [Najlepsze dla rysownika, początkującego itp]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla malarza wybrać.

Jeżeli szukasz ciekawych i trafionych upominków, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Przygotowaliśmy wartościowe propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz preferencji. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym poradniku!

Zachęcamy do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Zestaw malarski – praktyczny prezent dla malarza

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla malarza na urodziny, jest podstawowy zestaw malarski. Zawiera on pędzle, farbki, kartki oraz specjalną paletę.

W sam raz dla osób zaczynających swoje hobby w tym w tej dziedzinie sztuki, lub dla tych którzy z chęcią przyjmą uzupełnienie swoich malarskich zapasów.

Sprawdź zestaw malarski

zestaw malarski w walizce – oryginalny prezent dla rysownika

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci nieco bardziej rozbudowany prezent dla rysownika. Mowa tu o specjalnym zestawie w walizce.

Oprócz znakomitego eleganckiego designu, zawiera on naprawdę wiele przydatnych akcesoriów. Obrazy i rysunki przygotowywać będzie można w naprawdę wielu stylach!

Sprawdź zestaw malarski w walizce

Podświetlana tablica neonowa z flamastrami

Aby pomóc jeszcze bardziej dać się wyżyć danej duszy artystycznej, warto zakupić komuś podświetlaną tablicę z neonowymi flamastrami. Pisać na niej można dowolne wiadomości!

Idealne aby zmieniać nastrój w danym pomieszczeniu oraz podczas różnego rodzaju imprez!

Sprawdź podświetlaną tablicę neonową z flamastrami

Zestaw pędzli

Kolejnym bardzo pragmatycznym podarunkiem na naszej liście, jest specjalny zestaw pędzli. Znacząco różnią się one między sobą rozmiarem, co nieraz ułatwi malowanie.

Inny pędzel przyda się podczas tworzenia nieba, a inne podczas dopracowywania źrenicy danej postaci! Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź zestaw pędzli

Aparat drukujący

Wielu artystów tworzy swoje dzieła na podstawie zdjęć, które wykonują w rzeczywistości. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy specjalny aparat drukujący.

Pozwoli on na wykonanie fotografii, aby następnie po kilku sekundach ją wydrukować. Niezwykle ciekawe akcesorium, które sprawdzi się no pod kątem artystycznym, jak i upamiętniania wspaniałych chwil!

Sprawdź aparat drukujący

Domowe studio fotograficzne

Domowa studio fotograficzne zalicza się do tej samej kategorii podarunkowej, co poprzednia propozycja. Opcja profesjonalnego sfotografowania różnych przedmiotów, otwiera naprawdę wiele możliwości artystycznych.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź domowe studio fotograficzne

Malowanie po numerach (dowolne zdjęcia)

Dosyć ciekawą opcją (szczególnie dla początkujących malarzy), będzie akcesorium typu malowanie po numerach. Przekazujesz danemu sklepowi zdjęcia, a oni następnie dostarczają Ci odpowiednie farby wraz z oznaczeniami, w którym miejscu użyć jakiej.

Znakomita opcja jeżeli chcesz stworzyć sentymentalny i dopasowany podarunek!

Sprawdź malowanie po numerach (dowolne zdjęcia)

Lampa z głośnikiem i chłodziarką – elegancki prezent dla malarza

Tym razem chcielibyśmy przedstawić Ci nieco bardziej uniwersalny upominek. Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla malarza, to lampa z głośnikiem i chłodziarką jednym, powinna Cię zainteresować.

Dzięki niej, stworzyć może znakomity klimat do czytania książki, czy też malowania nowego obrazu. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź lampa z głośnikiem i chłodziarką

Projektor z głośnikiem „laserowy komos”

Kolejnym gadżetem, który pozwoli stworzyć znakomity klimat podczas malowania, jest projektor z głośnikiem „laserowy kosmos”.

Wyobraź sobie słuchanie ulubionej muzyki, patrząc na galaktyki i gwiazdy w swoim pokoju. Wyśmienita atmosfera gwarantowana!

Sprawdź projektor z głośnikiem „laserowy komos”

Vouchery na warsztaty kreatywne

Jeżeli lubisz dawać podarunki z kategorii przeżycia, to voucher na warsztaty kreatywne powinien Cię zainteresować.

Oprócz oczywistych opcji takich jak warsztaty rysownicze czy malarskie, znajdziesz tam tworzenie i zdobienie co ceramiki, kursy fotograficzne, tańca i nie tylko. Jeżeli dana osoba lubi próbować nowych rzeczy, to będzie to idealny upominek!

Sprawdź vouchery na warsztaty kreatywne

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Malarze to osoby wrażliwe na sztukę. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło wyjścia do teatru, opery lub filharmonii.

Tego typu wydarzenie kulturalne, będzie świetnym przeżyciem ,które może zainspirować w dalszych aktywnościach artystycznych.

Oferty dostępne w wielu lokalizacjach!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Gigantyczny kieliszek do wina – śmieszny prezent dla malarza

Opcją która pozwoli na relaks oraz sprawdzi się znakomicie podczas piątkowego malowania obrazów, jest gigantyczny kieliszek do wina. Ten śmieszny i praktyczny prezent dla malarza lub rysownika z pewnością nie raz zostanie wykorzystany.

Idealny na samodzielne posiedzenia, babskie wieczory oraz jako element dekoracyjny!

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla malarza. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści