cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Aktora lub Aktorki? [Po spektaklu i nie tylko]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla aktora lub aktorki wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz preferencji danej osoby. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem ceny, zastosowania, symboliki, jak i polecanych sklepów. Wszystko po to abyś był w stanie dobrać odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

śmieszny prezent dla aktora – deska do krojenia klaps filmowy

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla aktora lub aktorki jest deska do krojenia przypominająca klaps filmowy.

Będzie to niezwykle oryginalny upominek, który z pewnością nie raz okaże się przydatny oraz stanowić będzie znakomity element dekoracyjny. Co istotne, bezpośrednio nawiązuje on do zawodu lub pasji danego człowieka!

Sprawdź deska do krojenia klaps filmowy

oryginalny prezent dla aktorki lub aktora – Deska na wanne

Niezwykle relaksującym podarunkiem może być specjalna deska na wannę. To estetyczne wykonane akcesorium, sprawi że zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem. Postawić na niej można świeczkę, książkę, jedzenie, picie, kosmetyki, wszystko co się tylko zamarzy!

Na co dzień z pewnością wpasują się wystrój danej łazienki!

Sprawdź deskę na wannę

Gadżety na licencji z różnych uniwersów

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci cały zbiór różnego rodzaju gadżetów na podarunek. Mowa to o specjalnych akcesoriach na licencji z różnych uniwersów książkowych, filmowych czy też serialowych.

Wybór w polecanym przez nas w sklepie jest naprawdę szeroki. Jeżeli znasz ulubiony świat danej danego aktora lub aktorki, to z pewnością powinieneś zainteresować się tymi propozycjami!

Sprawdź gadżety na licencji z różnych uniwersów

Kryształowa statuetka 3d – elegancki prezent dla aktora

Jeżeli szukasz ekskluzywnego prezentu dla aktora, to kryształowa statuetka 3D zdecydowanie powinna Cię zainteresować. Jest akcesorium, które możesz dowolnie modyfikować lub stworzyć własne od zera.

Sam efekty 3D jest naprawdę ciekawy. Zdecydowanie warto zainteresować się tym eleganckim podarunkiem!

Sprawdź kryształową statuetka 3d

Obrazy, plakaty lub fototapety filmowe

Ponownie chcielibyśmy polecić Ci cały zbiór podarunków. Mowa tu o obrazach, plakatach i fototapetach filmowych. W poniższym sklepie znajdziesz naprawdę wiele różnego rodzaju malunków.

Osoba wrażliwa na sztukę z pewnością ucieszy się z tego rodzaju upominku.

Prawdziwa kopalnia złota jeżeli chodzi o udany prezent dla aktorów!

Sprawdź obrazy, plakaty lub fototapety filmowe

Voucher na spektakl lub warsztaty kreatywne

Czasami warto stanąć jest po drugiej stronie sceny. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy wejściówki na różnego rodzaju spektakle w teatrze, operze lub filharmonii. Będzie to świetny sposób na ocenienie pracy innych ludzi z branży, jak i wybranie się na inny rodzaj sztuki.

W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz również vouchery na różnego rodzaju kreatywne zajęcia typu kursy fotografii, tworzenie i zdobienia ceramiki, lekcje tańca i więcej!

Sprawdź voucher na spektakl lub warsztaty kreatywne

MAszynka do popcornu – praktyczny prezent dla aktora lub aktorki

Jeżeli dany aktor lub aktorka uwielbiają domowe seanse, to maszynka do popcornu z pewnością im się przyda.

Będzie to spełnienia dziecięcych pragnień dużej części z nas. Gadżet jest solidnie wykonany i jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osobie przez długi okres czasu!

Sprawdź maszynkę do popcornu

Personalizowana zakładka do książek koniczynka, piórko lub słonik

Aktorzy to osoby żyjące sztuką. Z pewnością nie stronią więc od czytania książek. To właśnie tam poznawać można fascynujące i rozbudowane historie, jak i przyswajać praktyczną wiedzę, często przydatną w zawodzie.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy personalizowane srebrne zakładki do książek. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci model koniczynka, piórko oraz słonik. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia oraz personalizacji pod daną osobą, co jest niezwykle proste!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek słonik

PErsonalizowane wino w skrzynce

Dobry alkohol to dosyć klasyczny podarunek. Chcielibyśmy go nieco urozmaicić polecając ci wino z personalizowaną etykietą.

Dowolnej edycji podlega również drewniane pudełeczku, w którym się znajduje.

Możesz być przekonany, że dana osoba będzie zaskoczona po zobaczeniu takiego upominku, a sama butelka będzie wykorzystywana nawet po wypiciu jej zawartości!

Sprawdź personalizowane wino w skrzynce

Plakat Zdrapka 100 najlepszych filmów

Naszą ostatnią propozycją na prezent dla aktorki lub aktora, jest plakat zdrapka 100 najlepszych filmów. Będzie to świetny pretekst do odświeżenia sobie różnego rodzaju klasyków kinematografii. Zdrapywanie kolejnych krateczek po seansie, będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź plakat zdrapka 100 najlepszych filmów

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla aktora lub aktorki. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści