cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla introwertyka? [Trafione podarunki]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla introwertyka wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Poniżej znajdziesz konkretne propozycje na podarunek, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz preferencji danej osoby. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym artykule.

Wracamy również do sprowadzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla introwertyka – Kubek w sweterku XXL

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla introwertyka, będzie jest kubek w sweterku XXL. Zdecydowana większość osób o takiej osobowości bardzo często nad wyjściami na różnego rodzaju imprezy, wybierze posiedzenie przy ulubionej książce czy też filmie.

Fajnie jest wtedy popijać cieplutką kawę lub herbatę. Kubek taki zbuduję niezwykle miły klimat i pozwoli na delektowanie się dużą ilością napoju. Opcja zdecydowanie warta rozważenia.

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Muzyczna poduszka

Spokojne posiedzenia przy ulubionej muzyce mogą być lekarstwem dla każdy duszy każdego introwertyka. Z tego też powodu naszej liście postanowiliśmy umieścić muzyczną poduszkę.

Niewyczuwalne podczas leżenia mały głośniczek, umożliwi słuchanie dowolnych utworów. Jest to dosyć nietypowy gadżet, który z pewnością zaskoczy daną osobę.

Sprawdź muzyczną poduszkę

Muzyczna maska do spania

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest muzyczny maska do spania. Działa ona podobnie jak polecana poprzednio poduszka. Opcje znakomita do ucięcia sobie popołudniowej drzemki!

Sprawdź muzyczna maska do spania

Deska na wannę – oryginalny prezent dla introwertyka

Długa kąpiel w ciepłej wodzie to znakomite doznanie dla zdecydowanej większości introwertyków (i nie tylko!). Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalną deskę na wannę. Umieścić na niej można jedzenie, picie, mydło, świeczki, książki, i wszystko inne co się tylko zamarzy.

Całość wykonana jest niezwykle estetycznie i z pewnością upiększy łazienkę danej osoby.

Sprawdź deska na wannę

Voucher na degustacje jedzenia i alkoholi

Jeżeli dany introwertyk jest smakoszem, to z pewnością ucieszy się z vouchera na degustację jedzenia lub alkoholi. Poznawanie nowych smaków, to coś co ceni sobie zdecydowana większość z nas. Szczególnie jeżeli odbywa się to w ciekawej otoczce.

Klikając w poniższy link dostaniesz się na podstronę kategorii, na której znajdziesz masę ciekawych atrakcji tego typu!

Sprawdź voucher na degustacje jedzenia i alkoholi

Prsonalizowana zakładka do książek koniczynka, serce lub słonik

Będzie introwertykiem bardzo często wiąże się z czytaniem dużej ilości książek. W końcu to wtedy możemy oddać się swoim myślom i w spokoju przyswajać mądrość innych osób.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy trzy personalizowane zakładki do książek. Chcielibyśmy polecić Ci model koniczynka, serce oraz słoń.

Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danemu introwertykowi najbardziej!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek serce

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek słonik

Poradnik dla introwertyków – 3 propozycje

Introwertyzm może być ogromną siłą, jednak w niektórych momentach potrafi powodować pewne kłopoty. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci trzy różne poradniki dla introwertyków.

Ludzie o takiej osobowości mają pewne predyspozycje do nieśmiałości, wycofania i innych cech, które nie zawsze działają na korzyść. Taki poradnik z pewnością pozwoli wykorzystać swoje atuty i popracować nad niedostatkami!

Sprawdź poradnik dla introwertyków nr 1

Sprawdź poradnik dla introwertyków nr 2

Sprawdź poradnik dla introwertyków nr 3

Zabawna wycieraczka

Naszą propozycją na śmieszny prezent dla introwertyka jest zabawna wycieraczka z leniwcem oraz napisem „Introwertyk na samoizolacji”. Całość jest wykonana w solidny oraz niezwykle uroczy sposób.

Jest to upominek zdecydowanie warty rozważenia!

Sprawdź zabawną wycieraczkę

Głośnik z projektorem kosmosu

Głośnik z projektorem kosmosu umożliwi stworzenie bardzo nietypowego i znakomitego klimatu w pomieszczeniu.

Znakomity do posiedzeń z najbliższymi, jak i samodzielnego wsłuchania się w ulubione utwory. Patrzenie w gwiazdy i galaktyki słuchając ulubionej piosenki, będzie niesamowitym doznaniem!

Sprawdź głośnik z projektorem kosmosu

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla introwertyka. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści