cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Artysty lub Artystki? [Oryginalne pomysły]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla artysty lub artystki wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy różnorodne propozycje na podarunek, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko przez różnorodność, którą staraliśmy się zachować. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się dobrać coś odpowiedniego lub przynajmniej zainspirować w dalszych poszukiwaniach!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla artysty – poduszka lub opaska muzyczna

Naszymi pierwszymi propozycjami na oryginalny prezent dla artysty, jest muzyczna poduszka lub opaska do oczu. Obydwa akcesoria posiadają wbudowane drobne i niewyczuwalne głośniczki, które umożliwią relaks przy ulubionej muzyce.

Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tymi gadżetami!

Sprawdź muzyczną poduszkę

Sprawdź muzyczną opaskę do oczu

Lampki pulsujące w rytm muzyki

Ciekawym wizualnym prezentem dla artystki, będzie zestaw lampek pulsujących w rytm muzyki. Sprawdzą się idealnie podczas różnego rodzaju przyjęć, jak i samodzielnego relaksu przy muzyce. Jesteśmy przekonani, że prawdziwy miłośnik sztuki doceni taką audiowizualną oprawę!

Sprawdź lampki pulsujące w rytm muzyki

Zestaw do karaoke -praktyczny prezent dla artystki

Jeżeli szukasz czegoś na praktycznym prezent dla artysty, to zostaw karaoke powinien Cię zainteresować.

Możliwość śpiewania swoich ulubionych utworów z pewnością nieraz zostanie wykorzystana, a w szczególności podczas różnego rodzaju imprez. Całość jest solidnie wykonana i służyć będzie danej osobie długi czas!

Sprawdź zestaw do karaoke

Personalizowane zakładki do książek – koniczynka, piórko i słonik

Jeżeli dana artystka interesuje się sztuką w kontekście różnego rodzaju książek, to personalizowana zakładka z pewnością się przyda. Jest znakomity elegancki prezent dla artysty, który używany będzie na co dzień.

Powyżej polecamy Ci model koniczynka, piórko oraz słonik. Na wszystkie nanieś możesz imię danej osoby. Zachęcamy do sprawdzenia tych akcesoriów, jak i innych podobnych w polecanym przez nas w sklepie!

Sprawdź zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź zakładkę do książek piórko

Sprawdź zakładkę do książek słonik

Farby do malowania twarzy/ciała

Dosyć nietypowym upominkiem, który z pewnością zaskoczy na danego artystę lub artystkę, są specjalne neonowe farby do malowania twarzy i ciała.

Jest to znakomita inspiracja na zorganizowanie tematycznej imprezki lub do wybierania się na takową. Prosty a niezwykle ciekawy i trafiony podarunek!

Sprawdź farby do malowania twarzy/ciała

Zestaw plastyczny w walizce

Na naszej liście o tym jaki prezent dla artysty wybrać, zabraknąć nie mogło zestawu plastycznego w walizce. Posiada on wiele naprawdę wartościowych akcesoriów, które zebrane zostały w jednej niezwykle eleganckiej skrzyneczce.

Jesteśmy przekonani, że prawdziwa artystyczna dusza nieraz skorzysta z takiej oferty!

Sprawdź zestaw plastyczny w walizce

Zestaw do malowania obrazów ze sztalugą

Kolejnym niezwykle praktycznym zestawem będzie ten przeznaczony do malowania obrazów, który zawiera sztalugę.

Samodzielne tworzenie obrazów tego typu może dostarczyć masę satysfakcji i stać się aktywnością, w dzięki której dana osoba wyżyje się artystycznie. Będzie to idealny moment na zapomnienie o nieraz niezwykle stresujące codzienności.

Sprawdź zestaw do malowania obrazów ze sztalugą

Poduszka dla artysty

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszne prezent dla artysty lub artystki, to taka dedykowana poduszka sprawdzi się znakomicie. Posiadają one dosyć humorystyczne nadruki. Sprawdzą się idealnie jako element dekoracyjny oraz praktyczny gadżet.

Sprawdź poduszkę nr 1

Sprawdź poduszkę nr 2

Sprawdź poduszkę nr 3

Personalizowany notes – 2 propozycje

Prawdziwa dusza artysty nie raz muszą zapisać swoje przemyślenia, Czy to w postaci wierszu, piosenek, jak i po prostu notatek. Z tego też powodu na szej liście umieściliśmy dwa personalizowane notesy.

Dostosować je możesz pod daną osobę jak i okazję. Możesz być przekonany, że korzystanie z takiego akcesorium da masę satysfakcji.

Sprawdź personalizowany notes nr 1

Sprawdź personalizowany notes nr 2

Voucher na warsztaty kreatywne (wiele ofert)

Niezwykle trafionym podarunkiem będzie voucher na warsztaty kreatywne. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz kursy fotograficzne, tańca, tworzenie i zdobienie ceramiki i wiele więcej!

Osoba z otwartą głową oraz zacięciem artystycznym z pewnością odnajdzie się w tego typu aktywności.

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne (wiele ofert)

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Kolejnym trafionym prezentem będzie wyjście do teatru , opery filharmonii. Prawdziwy artysta będzie zachwycony możliwością spędzenia wieczoru w taki sposób. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz wiele ciekawych miejsc, w różnych lokalizacjach oraz o różnym repertuarze!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Kubek dla artysty

Kubek to dosyć klasyczny i sprawdzony pomysł na prezent. Z tego też powodu naszej liście umieściliśmy aż trzy dedykowane kubki dla artystów.

Posiadają one humorystyczne nadruki. Możesz być przekonany, że nie raz wołają uśmiech na twarzy danej osoby!

Sprawdź kubek dla artysty nr 1

Sprawdź kubek dla artysty nr 2

Sprawdź kubek dla artysty nr 3

Obraz łąki (oraz inne) – elegancki prezent dla artystki lub artysty

Naszą ostatnią propozycją jest niezwykle sielankowy obraz łąki. Powyższe dzieło jest jedną z wielu dostępnych opcji w sklepie e”plakaty”, w którym znajdziesz o wiele więcej malunków, fototapet, jak i plakatów.

Prawdziwa kopalnia złota jeżeli chodzi o podarunki dla artystów.

Sprawdź obraz łąki (oraz inne)

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla artysty lub artystki. Mamy nadzieję, że uznałeś nasz poradnik za wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści