cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla wariatki? [Szalone propozycje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla wariatki wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje dla każdej szalonej dziewczyny. Mają one różne ceny oraz zastosowanie dlatego mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

PRaktyczny prezent dla wariatki – głośnik z pojemnikiem na drinki

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla wariatki, jest specjalny głośnik z pojemnikiem na drinki. Akcesorium te łączy w sobie funkcję mini lodóweczki, nagłośnienia oraz lampy. Idealne na różnego rodzaju imprezy, jak i samodzielne posiedzenia na ogródku!

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Maszynka do popcornu

Kolejnym imprezowym gadżetem na naszej liście, jest specjalna maszynka do popcornu. Wykorzystać ją można podczas różnego rodzaju przyjęć, jak i wieczornych seansów. Jest to dziecięce marzenie wielu z nas, które może zostać spełnione!

Sprawdź maszynke do popcornu

Kubek dla wariatki

Nieco bardziej klasyczną propozycją będzie dedykowany kubek na wariatki. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci dwa różne modele. Obydwie posiadają dosyć humorystyczne oraz estetyczne nadruki.

Picie ulubionego napoju z takiego naczynia z pewnością dostarczy masę przyjemności!

Sprawdź kubek dla wariatki nr 1

Sprawdź kubek dla wariatki nr 2

Lampki do włosów – śmieszny prezent dla wariatki

Jeżeli szukasz drobnego upominku dla wariatki, to takie lampki do włosów piszą się znakomicie. Idealne na różnego rodzaju przebierane przyjęcia i nie tylko.

Możesz być przekonany, że prawdziwa szalona dziewczyna z pewnością nie raz skorzysta z takiego gadżetu na imprezie, jak i babskiego wieczoru!

Sprawdź lampki do włosów

Prezent „W powietrzu”

Cechą wariatki jest robienie dosyć szalonych i nietypowych rzeczy. Z tego też powodu na naszej liście nie mogło zabraknąć prezentów „w powietrzu”. Na polecanej przez nas podstronie kategorii znajdziesz oferty sportów ekstremalnych, jak i różnego rodzaju loty widokowe.

Idealne miejsce do szukania podarunków!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na warsztaty kreatywne

Jeżeli dana wariatka ma „otwartą głowę”, to powinieneś zainteresować się voucherami na warsztaty kreatywne. Osoba lubiąca próbować nowych rzeczy z pewnością ucieszy się z takiego upominku.

Poniżej znajdziesz różnego rodzaju kursy fotograficzne, tworzenie i zdobienie ceramiki, nauki gry na instrumentach, lekcje tańca i wiele więcej. Kto wie, może podsuniesz danej osobie nowe ulubione hobby!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Elegancki imprezowy stojak na kieliszki

Czas na elegancki prezent dla wariatki. Mowa o specjalnym imprezowym stojaku na kieliszki. Oprócz znakomitego designu, który z pewnością wyróżnia się na tle innych klasycznych akcesoriów tego typu, stojak ten pozwoli zaoszczędzić cenne miejsca na stole.

Podawanie drinków przy pomocy takiego sprzętu z pewnością zostanie docenione!

Sprawdź elegancki imprezowy stojak na kieliszki

Zestaw do karaoke

Naszą ostatnią propozycją jest specjalny zestaw do karaoke. Kto z nas nie śpiewał na mocno zakrapianej imprezie ulubione piosenki o 2:00 w nocy!

Powyższa oferta wniesie takie biesiady na nowy wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że ten wysokiej jakości zestaw służyć będzie danej osobie przez długi czas.

Sprawdź zestaw do karaoke

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla wariatki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂