cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla karateki? [Fana, Trenera, małego itp]!

W dzisiejszym artykule doradzimy ci jaki prezent dla karateki wybrać.

Przygotowaliśmy praktyczne, jak i symboliczne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Znajdziesz wśród nich oryginalne, personalizowane oraz przydatne opcje. Mamy nadzieję, że dzięki nam dobierzesz idealny podarunek!

W tekście poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla karateki,
  • prezent dla trenera karate,
  • prezent dla fana karate,
  • prezent karate,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla karateki – Masażer pistolet

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla karateki, jest masażer pistolet. Dzięki temu akcesorium, dana osoba będzie mogła jeszcze lepiej zregenerować się po treningu.

Kwestia odpoczynku i odpowiedniej regeneracji jest kluczowa dla osiągania coraz to lepszych wyników sportowych. Każdy sportowiec powinien zadbać o ten aspekt. A będzie to łatwiejsze z polecanym przez nas gadżetem!

Sprawdź praktyczny prezent dla karateki – masażer „pistolet”

Japońskie sztylety – Prezent dla fana karate

Karate to sport walki pochodzący z Japonii. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalne sztylety samuraja. Jest to dekoracyjny gadżet, który spodoba się każdemu prawdziwemu fanowi karate interesującym się japońską kulturą (co często idzie ze sobą w parze).

Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź sztylety samuraja

Nunczako – 2 propozycje

Znakomitym akcesorium nawiązującym do kultury Japonii, jak i pozwalających na trening refleksu i dokładności jest „nunczako”. Chcielibyśmy polecić Ci nunchako z pianki oraz drewna.

Sam zadecyduj, które z nich podoba ci się spodoba się danej osobie bardziej. Naszym faworytem jest drewniana opcja. jednak piankowa jest bezpieczniejsza w użyciu.

Sprawdź nunczako z pianką

Sprawdź nunczako z drewna

Dedykowany kubek – prezent dla trenera karate

Znakomitym pomysłem na prezent dla trenera karate jest dedykowany kubek. Wszystkie trzy opcje nawiązują bezpośrednio do tego znakomitego sportu. Jesteśmy przekonani, że ulubiony napój pity z takiego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

Ręcznik szybkoschnący lub chłodzący

Tym razem chcielibyśmy powrócić do praktycznych propozycji. Na pierwsze ogień idzie ręcznik szybkoschnący z nadrukiem karateki oraz dowolnym imieniem. Jest to połączenie praktyczności, personalizacji oraz nawiązania bezpośrednio do opisywanego dziś sportu.

Drugi produkt przy pomocy niewielkiej ilości wody, będzie chłodzić daną osobę po ciężkim treningu. Znakomita opcje, zdecydowanie warte rozważenia!

Sprawdź ręcznik szybkoschnący

Sprawdź ręcznik chłodzący

Koszulka dla kareteki – 3 propozycje

Chcielibyśmy ponownie wrócić do nieco bardziej klasycznych propozycji, mianowicie do specjalnych koszulek dla karateki. Wszystkie mają humorystyczne nadruki oraz wykonane są solidny sposób. Jesteśmy przekonani, że dana osoba nosić ją będzie w domu, po mieście lub przed i po treningu.

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Drewniana statuetka z dowolnym imieniem – prezent dla małego karateki

Tym razem mamy coś na prezent dla małego karateki. Chodzi nam o drewnianą statuetkę przedstawiającą wojownika karate. Nanieść do niego można grawer z imieniem danego chłopca lub dziewczynki. Dosyć symboliczna i trafiona opcja!

Sprawdź drewniana statuetka z dowolnym imieniem

Worki do ćwiczeń – 2 warianty

Jeżeli dana osoba jest naprawdę ambitnym karateką, to powinna poświęcać nieco czasu na treningi w domu. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić specjalne dmuchany worek oraz gruszkę do treningów.

Obydwa akcesoria pozwolą na drobne treningi w domu. Karateka nie musi uderzać mocno (w sporcie tym liczy się technika oraz szybkość). Dlatego też dmuchana opcja z pewnością znajdzie swoje zastosowanie!

Sprawdź dmuchany worek

Sprawdź gruszkę do treningów

Smart band Xiaomi 7

SmartBand to nieco bardziej uniwersalny podarunek. Przyda się jeżeli dany karateka lubi biegać, a jak wszyscy wiemy, kondycja w sportach walki jest kluczowa.

Taki sprzęt umożliwia dzwonienie, pisanie, mierzenie tętna, liczenie kroków oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej.

Sprawdź smart band Xiaomi 7

Voucher na masaż

Niezwykle oryginalnym prezentem dla fana karate będzie voucher na masaż. Jak już wcześniej wspominaliśmy, regeneracja jest kluczowa w jakimkolwiek sporcie. Bez niej trudno będzie o rozwój w danej dyscyplinie.

Taki masaż może być niezwykle przyjemnym i nietypowym wydarzeniem. Dodatkowo wpłynie pozytywnie na samopoczucie oraz stan fizyczny danej osoby. Zachęcamy do sprawdzenia całej podstrony kategorii z ofertami tego typu!

Sprawdź vouchery na masaż

Akcesoria do biegania – prezent dla karateki

Naszymi ostatnimi propozycjami są specjalne akcesoria do biegania.

Pierwsza z nich to lampki do butów, które zwiększą bezpieczeństwo osoby biegającej po zmroku. Drugą propozycją jest specjalny pas, który umożliwi trzymanie telefonu w wygodny sposób. Dla wielu będzie to istne zbawienie, ponieważ bieganie z dużym telefonem w luźnej kieszeni, potrafi być dosyć nieprzyjemne.

Sprawdź lampki do butów

Sprawdź pas do biegania

To jest nasze wszystkie propozycje na prezent dla karateki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało znaleźć się coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂 

Spis Treści