cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla fana siłowni? [Trafione propozycje!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla fana siłowni kupić, to nasz poradnik będzie dla Ciebie wartościowy!

Przygotowaliśmy dla Ciebie konkretne oferty, które sprawdzą się niezależnie od okazji. Mają one różne zastosowanie oraz symbolikę, dlatego mamy nadzieję, ze będziesz w stanie wybrać coś odpowiedniego!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla sportowca siłownia,
  • prezent dla fana siłowni,
  • prezent dla chłopaka lubiącego siłownie,
  • prezent dla miłośnika siłowni
  • i więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Koszulka dla fana siłowni

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla fana siłowni jest dedykowana dla niego koszulka. Ma ona na sobie motywujący napis, który na pewno bardzo trafi do naszego odbiorcy. Jeśli naprawdę kocha on ćwiczenia i siłownię to dobrze odbierze przekaz jaki kryje się za nadrukiem tego t-shirtu.

Cena tej propozycji jest bardzo przystępna. Jakość również jest niczego sobie. Z tego powodu jest to naprawdę świetny wybór zarówno na cały prezent dla fana siłowni jak i jako dodatek do niego.

Sprawdź koszulkę dla fana siłowni

Koszulka “Masa” – prezent dla fana siłowni

Nasza kolejna propozycja może okazać się świetna jako prezent dla chłopaka lubiącego siłownie. Jej nadruk jest dedykowany dla osoby lubiącej uczęszczać na siłownię. Jest to przerobione logo znanej firmy Nasa na wersję bardziej sportową, ale co równie ważne również humorystyczną. Na pewno nasz odbiorca uśmiechnie się na widok tego dedykowanego mu t-shirtu.

Koszt tej i poprzedniej propozycji jest bardzo zbliżony. Z tego powodu zalecamy zastanowić się, która z nich bardziej przypodoba się naszemu odbiorcy. Jeśli woli on humorystyczne podarki to na pewno będzie wolał on tę propozycję.

Sprawdź koszulkę “Masa”

Kreatyna – prezent dla sportowca siłownia

Kreatyna to związek, który występuje naturalnie w organizmie każdego. Jest on bardzo ważny dla osób regularnie ćwiczących. Dzięki niemu można znacząco zwiększyć swoje efekty w ćwiczeniach przy tym pozostając w pełni naturalnym co dla wielu jest bardzo ważne. Z tego powodu będzie to świetny wybór chociażby na prezent dla miłośnika siłowni.

Proponowany przez nas produkt starczy naszemu odbiorcy na około 100 dni. Z tego powodu uważamy jego cenę za niezwykle atrakcyjną. Jeśli nasz odbiorca używa tego związku to na pewno potwierdzi jak jest on cenny.

Sprawdź kreatynę – prezent dla chłopaka lubiącego siłownie

Przedtreningówka

Kolejnym bardzo cennym środkiem, który idealnie sprawdzi się jako prezent dla chłopaka który lubi siłownie jest popularna przedtreningówka. Jest to kofeina i inne substancje pobudzające, które pozwolą naszemu odbiorcy zrobić naprawdę mocny trening. Na pewno odczuje on efekty zarówno podczas ćwiczeń jak i po nich w postaci jeszcze lepszej sylwetki.

Cena tej propozycji jest nieco niższa od poprzedniej. Starczy ona jednak na krócej niż poprzednia. Z tego powodu zachęcamy do dołączenia do tego podarku jeszcze jakiegoś chociażby z naszej listy. Ciekawym kompletem będzie przedtreningówka z kreatyną!

Sprawdź przedtreningówkę

Odżywka białkowa – prezent dla chłopaka który chodzi na siłownie

Kolejną propozycją na prezent dla chłopaka który chodzi na siłownie jest odżywka białkowa. W skrócie jest to białko w formie proszku. Można je dodać do wielu dań lub po prostu wypić po rozcieńczeniu z wodą czy mlekiem. Jest to świetny sposób na uzupełnienie białka w swojej diecie. Jest to bardzo ważne, gdyż białko to budulec mięśni, które nasz odbiorca z pewnością chce rozwinąć.

Propozycja ta jest bardzo zbliżona cenowo do kreatyny. Jest ona również bardzo praktyczna dla każdego kto lubi dbać o swoją sylwetkę. Naprawdę polecamy rozważyć tę propozycję.

Sprawdź odżywkę białkową – prezent dla chłopaka który chodzi na siłownie

Ściągacze na nadgarstki – prezent dla chłopaka który ćwiczy na siłowni

Ściągacze na nadgarstki to świetny wybór na prezent dla chłopaka który ćwiczy na siłowni. Nadgarstki bardzo często są narażone na urazy podczas ćwiczeń z ciężarem, który jest nieodłącznym elementem siłowni. Z tego powodu warto je usztywnić, żeby były one bezpieczniejsze. Nic nie sprawdzi się w takiej sytuacji lepiej niż proponowane przez nas usztywniacze.

Mimo bardzo wysokiej praktyczności tego podarku nie jest on wcale drogi. Sprawdzi się on zarówno jako drobniejszy prezent dla fana siłowni jak i jako dodatek do jednej z poprzednich propozycji na tej liście.

Sprawdź ściągacze na nadgarstki – prezent dla chłopaka który ćwiczy na siłowni

Skakanka

Skakanka to prosty, ale świetny wybór na prezent dla chłopaka na siłownie. Jest to bardzo proste narzędzie, które sprawdzi się zarówno na rozgrzewkę jak i do robienia tak zwanego cardio, czyli kondycji. Nasz odbiorca na pewno będzie chętnie brał to małe urządzenie ze sobą na każdy trening.

Ze względu na to jak prosta w stworzeniu jest skakanka nie jest to drogi prezent. Z tego powodu warto zastanowić się nad dobraniem jakiegoś dodatku do tego produktu. Wiele produktów, które się w tym sprawdzą znajdziesz w tym artykule.

Sprawdź skakankę

Hantle

Świetną opcją na prezent dla fana siłowni są hantle. Jest to podstawowe narzędzie do ćwiczenia, które oczywiście znajduje się na każdej siłowni. Nie zawszej jednak nasz odbiorca ma czas, żeby tam jechać, a chce zrobić drobny trening. Wtedy na pewno bardzo doceni jeśli wręczymy mu proponowane przez nas hantle, w których można regulować ciężar.

Ze względu na solidne wykonanie, które jest kluczowe oraz zakres wagi do 10kg na hantel nie jest to najtańszy możliwy na rynku wybór. Jest on jednak wysokiej jakości co uważamy za bardzo ważne w każdym prezencie.

Sprawdź hantle

Zestaw gum do ćwiczeń

Zestaw gum do ćwiczeń to świetny, uniwersalny prezent dla każdego fana siłowni. Proponowany przez nas komplet zawiera cztery gumy o różnej sile, dzięki czemu nasz odbiorca będzie mógł wybierać obciążenie do ćwiczenia. Gumy są tak uniwersalne, że przydadzą się one zarówno na siłowni jak i w sytuacji gdzie nasz odbiorca będzie chciał poćwiczyć w domu. Można na nich zrobić masę świetnych ćwiczeń.

Mimo tego, że proponowany zestaw zawiera aż cztery gumy wysokiej jakości nie jest on wcale drogi. Jego cena jest niezwykle rozsądna, a efekty będą oszałamiające.

Sprawdź zestaw gum do ćwiczeń

Drążek do ćwiczeń na futrynę – prezent dla miłośnika siłowni

Niestety nie każda siłownia posiada drążek, który jest niezwykle uniwersalny. Z tego powodu naszą kolejną propozycją jest właśnie drążek, który nasz odbiorca będzie mógł zamontować na futrynie swojego domu. Będzie to świetne narzędzie do uzupełniania treningów, które nasz fan siłowni wykona poza domem.

Mimo niezwykłej ilości korzyści jakie płyną z używania drążka nie jest to wcale droga propozycja. Uważamy jej cenę za niezwykle rozsądną. Świetnym połączeniem do domowej siłowni będzie proponowany drążek oraz zestaw gum, który przedstawiliśmy chwilę temu.

Sprawdź drążek do ćwiczeń na futrynę – prezent dla miłośnika siłowni

Roller

Poza budowaniem siły bardzo ważnym jest również rozciągnięcie oraz relaks. Z tego powodu naszą kolejną propozycją na prezent dla fana siłowni jest roller. Jest to wałek dzięki, któremu bez problemu rozciągniemy wiele partii mięśni, a po wszystkim po prostu się zrelaksujemy. Gwarantujemy, że ta ostatnia część jest niezwykle przyjemna co na pewno potwierdzi nasz odbiorca!

Dużą zaletą tego podarku jest jego niska cena. Sprawia to, że sprawdzi się on zarówno jako samodzielny prezent jak i jako dodatek do jednej z wielu wcześniej wymienionych propozycji.

Sprawdź roller

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla fana siłowni. Mamy nadzieję, że dzięki nam odnalazłeś odpowiedni upominek. Dziękujemy za uwagę i życzmy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂