cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla trenera judo? [Trafione i przydatne]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla trenera judo wybrać.

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które sprawdzą się jako forma podziękowania lub podarunek na różnego rodzaju okazję. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadnie ci na gustu na tyle, że zostanie wybranym przez ciebie upominkiem.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Ręcznik 100 zł – śmieszny prezent dla trenera judo

Naszą pierwszą propozycją na śmieszne prezent dla trenera judo, jest ręcznik 100 zł. Będzie on idealny do używania w domu, na basenie, jak i po wyczerpującym treningu. Wykonany jest dbałością szczegóły i z pewnością zaskoczy daną osobę!

Sprawdź ręcznik 100 zł

Masażer do karku lub pistolet

Trenerzy judo wystawieni są na dosyć intensywny wysiłek. Wszyscy wiemy jak ważnym sak ważna w sporcie jest regeneracja. Bez niej trudno o jakąkolwiek poprawę wyników.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić masażer do karku oraz masażer typu pistolet.

Pierwszy z nich jest bardziej uniwersalny, drugi natomiast przyda się w przypadku bardziej intensywnych aktywności. Sam zadecyduj, który z nich bardziej przyda się danej osobie.

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer pistolet

Personalizowana kryształowa statuetka 3d – podziękowanie dla trenera judo

Jeżeli szukasz bardziej oficjalnego i ekskluzywnego podziękowania dla trenera judo, to kryształowa statuetka 3D spisze się idealnie. Jestem ona w pełni personalizowana. Możesz więc zdecydować się na polecany przez nas model, jak i lekko ją dostosować lub stworzyć własną od zera.

Zachęcamy do sprawdzania tej oferty, jak i wielu innych ciekawych produktów w sklepie kryształy 3D.

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Kubek dla trenera judo – 3 propozycje

Kubek to dosyć klasyczny i sprawdzony pomysł na podarunek. Odpowiedni napis nieraz potrafi wywołać uśmiech na twarzy, dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić aż trzy tego typu naczynia z dedykowanymi i zabawnymi nadrukami nawiązującymi do judo.

Sam zadecyduj, który z nich będzie najlepszy lub wybierz wszystkie 3!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

dedykowane koszulki

Kolejnymi klasycznymi propozycjami naszej liście, są t-shirty dla trenera judo. Wykonane są w niezwykle estetycznym stylu, z dbałością o szczegóły. Ich tematyka z pewnością trafi w zainteresowanie danej osoby.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronach ofertowych.

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Personalizowany gwizdek

Jeżeli dany trener używa na treningach gwizdka, to propozycja ta bedzie upominkiem wręcz idealnym! Każdy z nas lubi dostawać personalizowane podarunki, które zostały stworzone z myślą o nas. Z tego też powodu, powyższy gwizdek, na którym umieścić można dowolny napis, z pewnością przypadnie do gustu trenerowi!

Sprawdź personalizowany gwizdek

Wieszak na medale – prezent dla trenera judo

Jeżeli dane judoka w dalszym ciągu uczestniczy w różnego rodzaju zawodach sportowych lub zdobywa osiągnięcia, dzięki trenera, to z pewnością przyda mu się specjalny wieszak na medale, z motywem judo.

Dzięki takiemu akcesorium trofea będą mogły zawisnąć w jeszcze ciekawszym otoczeniu. Opcja niezwykle trafiona oraz dopasowana do pracy i zainteresowań danej osoby.

Sprawdź wieszak na medale

To jest nasze wszystkie propozycje na prezent dla trenera judo. Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik był dla Ciebie pomocny. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂 

Spis Treści