cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla trenera judo? [Trafione i przydatne]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla trenera judo wybrać.

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które sprawdzą się jako forma podziękowania lub podarunek na różnego rodzaju okazję. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadnie ci na gustu na tyle, że zostanie wybranym przez ciebie upominkiem.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Ręcznik 100 zł – śmieszny prezent dla trenera judo

Naszą pierwszą propozycją na śmieszne prezent dla trenera judo, jest ręcznik 100 zł. Będzie on idealny do używania w domu, na basenie, jak i po wyczerpującym treningu. Wykonany jest dbałością szczegóły i z pewnością zaskoczy daną osobę!

Sprawdź ręcznik 100 zł

Masażer do karku lub pistolet

Trenerzy judo wystawieni są na dosyć intensywny wysiłek. Wszyscy wiemy jak ważnym sak ważna w sporcie jest regeneracja. Bez niej trudno o jakąkolwiek poprawę wyników.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić masażer do karku oraz masażer typu pistolet.

Pierwszy z nich jest bardziej uniwersalny, drugi natomiast przyda się w przypadku bardziej intensywnych aktywności. Sam zadecyduj, który z nich bardziej przyda się danej osobie.

Sprawdź masażer do karku

Sprawdź masażer pistolet

Personalizowana kryształowa statuetka 3d – podziękowanie dla trenera judo

Jeżeli szukasz bardziej oficjalnego i ekskluzywnego podziękowania dla trenera judo, to kryształowa statuetka 3D spisze się idealnie. Jestem ona w pełni personalizowana. Możesz więc zdecydować się na polecany przez nas model, jak i lekko ją dostosować lub stworzyć własną od zera.

Zachęcamy do sprawdzania tej oferty, jak i wielu innych ciekawych produktów w sklepie kryształy 3D.

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Kubek dla trenera judo – 3 propozycje

Kubek to dosyć klasyczny i sprawdzony pomysł na podarunek. Odpowiedni napis nieraz potrafi wywołać uśmiech na twarzy, dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić aż trzy tego typu naczynia z dedykowanymi i zabawnymi nadrukami nawiązującymi do judo.

Sam zadecyduj, który z nich będzie najlepszy lub wybierz wszystkie 3!

Sprawdź kubek nr 1

Sprawdź kubek nr 2

Sprawdź kubek nr 3

dedykowane koszulki

Kolejnymi klasycznymi propozycjami naszej liście, są t-shirty dla trenera judo. Wykonane są w niezwykle estetycznym stylu, z dbałością o szczegóły. Ich tematyka z pewnością trafi w zainteresowanie danej osoby.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronach ofertowych.

Sprawdź koszulkę nr 1

Sprawdź koszulkę nr 2

Sprawdź koszulkę nr 3

Personalizowany gwizdek

Jeżeli dany trener używa na treningach gwizdka, to propozycja ta bedzie upominkiem wręcz idealnym! Każdy z nas lubi dostawać personalizowane podarunki, które zostały stworzone z myślą o nas. Z tego też powodu, powyższy gwizdek, na którym umieścić można dowolny napis, z pewnością przypadnie do gustu trenerowi!

Sprawdź personalizowany gwizdek

Wieszak na medale – prezent dla trenera judo

Jeżeli dane judoka w dalszym ciągu uczestniczy w różnego rodzaju zawodach sportowych lub zdobywa osiągnięcia, dzięki trenera, to z pewnością przyda mu się specjalny wieszak na medale, z motywem judo.

Dzięki takiemu akcesorium trofea będą mogły zawisnąć w jeszcze ciekawszym otoczeniu. Opcja niezwykle trafiona oraz dopasowana do pracy i zainteresowań danej osoby.

Sprawdź wieszak na medale

To jest nasze wszystkie propozycje na prezent dla trenera judo. Mamy nadzieję, że ten krótki poradnik był dla Ciebie pomocny. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści