cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla boksera? Najlepsze propozycje!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla boksera, to lepiej trafić nie mogłeś!

Przygotowaliśmy dla Ciebie konkretne propozycje podarunkowe, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Mają one różne zastosowanie oraz cenę , dlatego też z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie sie zainspirujesz. Wiele ofert pochodzi ze sklepów poświęconych tematyce upominkowej, dlatego zdecydowanie warto dać im szansę!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do naszego wpisu!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla boksera – masażer, 2 propozycje

Wszyscy wiemy jak ważnym w sporcie jest odpowiednia regeneracja. Bez niej ciężko było by o jakiekolwiek osiągnięcia. Dlatego też naszymi pierwszymi propozycjami na praktyczny prezent dla boksera są 2 masażery.

Pierwszy z nich, czyli „pistolet” sprawdzi sie przy punktowym masażu, dzięki któremu będziemy w stanie szybciej zregenerować mięsień, który najbardziej dostał podczas treningu!

Drugi z nich ma działanie bardziej relaksacyjnie, jednak i ciało danej osoby z pewnością na nim skorzysta!

Jeżeli szukasz czegoś praktycznego i oryginalnego, to są to znakomite opcje!

Sprawdź masażer pistolet

Sprawdź masażer pas

Kubek dla boksera „The knockout mug”

Nieco bardziej klasycznym prezentem (wykonanym jednak w niezwykle oryginalnym stylu) jest kubek dla boksera. Kształtem przypomina on rękawicę bokserską, co z pewnością wyróżni go na tle innych naczyń. Oprócz praktycznego zastosowania w postaci picia ulubionej kawy lub herbaty, jest to także znakomity element dekoracyjny.

Zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź kubek dla boksera „The knockout mug”

Plakat bokserski (wiele propozycji)

Jeżeli lubisz obdarowywać ludzi prezentami estetycznymi i trafionymi, to plakat z legendarnym bokserem Muhammedem Ali sprawdzi się znakomicie! Ten znajdujący się na powyższej grafice to tylko jedna z wielu propozycji. Poniżej znajdziesz także drugi link, który prowadzi do jeszcze większej ilości tego typu produktów (jak i obrazów i fototapet) z motywem pięściarstwa.

Miejsce idealne do szukania upominków!

Sprawdź plakat bokserski

Sprawdź więcej plakatów bokserskich

Buty dla boksera

Każdy, kto chociaż przez chwile miał odczynienia z opisywanym dziś sportem, wie jak ważna w boksie jest praca na nogach. To właśnie one odpowiadają za skuteczność defensywy, odpowiedni dystans, jak i co ciekawe moc samego uderzenia.

Z tych właśnie powodów na naszej liście zabraknąć nie mogło butów dla boksera. Znacząco polepsza one jakość treningów, co przełoży się na lepsze wyniki sportowe jak i samą satysfakcję z ich wykonywania. aby poznać ich szczegóły, zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź buty dla boksera

Prezent dla boksera do treningów – piłka refleksyjna

Refleks jest kluczową umiejętnością każdego zawodnika sportów walki. Dlatego też nasza propozycją na prezent dla boksera do treningów jest zestaw piłeczek refleksyjnych. Akcesorium tego typu używane może być w dowolnym miejscu. Trening z ich użyciem będzie niezwykle korzystny jak i ciekawy i satysfakcjonujący.

Całość jest dosyć korzystna cenowo, dlatego sprawdzi się jako drobny upominek lub dodatek do innego prezentu!

Sprawdź prezent dla boksera do treningów – piłka refleksyjna

Gruszka treningowa do boksu

Nieco bardziej rozbudowaną alternatywą dla poprzedniej propozycji jest gruszka treningowa do bosku. Tak samo jak w poprzednim przypadku jest to narzędzie do wyrobienia sobie refleksu. Jednak tym razem można to robić przy użyciu większej siły, co jeszcze dokładniej imitować będzie walkę.

Szczegóły na temat tego produktu znajdziesz na podstronie ofertowej!

Sprawdź gruszkę treningową do boksu

Skakanka bezprzewodowa z licznikiem – gadżet dla boksera

Niezwykle innowacyjnym pomysłem na gadżet dla boksera jest bezprzewodowa skakanka. Jest ona o wiele bardziej wygodna w użyciu oraz ma możliwość zbierania różnego rodzaju statystyk.

Jak wiadomo, skakanka to niezwykle przydatne akcesorium w treningu każdego pięściarza. Tak technologiczny wariant z pewnością zachwyci nie jedną osobę!

Sprawdź skakanka bezprzewodowa z licznikiem – gadżet dla boksera

Zestaw do golenia

Chcielibyśmy polecić Ci teraz coś bardziej uniwersalnego. Naszą propozycją na elegancki prezent dla boksera jest świetnie wyglądający zestaw do golenia. Oprócz oczywistego praktycznego zastosowania, jest to także znakomity element dekoracyjny, który upiększy nie jedną łazienkę!

Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty jak i innych w sklepie „for him”, który specjalizuje się w prezentach dla mężczyzn!

Sprawdź zestaw do golenia

Przenośny blender smoothie – oryginalny prezent dla boksera

Każdy sportowiec wie jak ważnym jest zadbanie o odpowiednią dietę. Podczas, różnego rodzaju sportów wytrzymałościowych (np boksie) ciała wypaca masę minerałów. Przydatny wtedy może okazać się pełnowartościowy shake. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić przenośny blender smoothie.

Pochodzi on ze sklepu ministerstwo gadżetów, które jest prawdziwą kopalnia udanych prezentów. Koniecznie ja sprawdź!

Sprawdź przenośny blender smoothie – oryginalny prezent dla boksera

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla boksera. Dziękujemy za przeczytanie naszego wpisu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści