cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent dla Abstynenta? [Praktyczny, oryginalny i więcej]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla abstynenta wybrać.

W naszym poradniku znajdziesz konkretne propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować we wpisie.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent dla abstynenta – oryginalne kubki

Naszymi pierwszymi propozycjami na oryginalny prezent dla abstynenta na święta, pod choinkę lub na urodziny, są ciekawe kubki. Chcielibyśmy polecić Ci aż pięć różnych modeli. Każdy różni się designem oraz wykonaniem.

Możesz być przekonany, że stanowić będąc znakomitą dekorację a picie ulubionego napoju przy ich użyciu będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Sprawdź kubek obiektyw

Sprawdź kubek aptekarza

Sprawdź kubek płyta winylowa

Sprawdź kubek opony

Przenośny blender – praktyczny prezent dla abstynenta na urodziny

Niezwykle praktycznym podarunkiem może być przenośny blender. Osoby decydujące się na całkowitą abstynencję od alkoholu, często robią to ze względu na chęć poprawę zdrowia. Takie akcesorium do kuchni pomoże przygotować zdrowy sok, smoothie czy też shake białkowego w domu oraz dowolnym innym miejscu.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź przenośny blender

Personalizowana zakładka do książek

Do abstynencji motywować może chęć wzmożonego rozwoju. A małej rzeczy jest tak edukujących, jak wartościowa książka. Z tego też powodu, na naszej liście postanowiliśmy umieścić personalizowane srebrne zakładki.

Gadżety stworzone z myślą o danej osobie, należą do tych z którymi dosyć szybko buduje się pewną więź. Zaznaczanie fragmentu danej lektury przy pomocy takiego akcesorium, będzie niezwykle przyjemne!

Sprawdź personalizowaną zakładkę koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę słonik

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent dla abstynenta

Jeżeli szukasz czegoś na ekskluzywny prezent dla abstynenta, to taka kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Zdecydować się może na gotowy model, lekko go dostosować, lub też stworzyć własny od zera.

Sam efekt 3D jest naprawdę interesujący i z pewnością przykuwać będzie wzrok gości danego domostwa!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Ciekawy papier toaletowy – śmieszny prezent dla abstynenta

Ciekawym humorystycznym upominkiem będzie oryginalny papier toaletowy. Na naszej liście umieściliśmy przypominający banknot 100 zł, plansze do gry w sudoku oraz 100 dolarów.

Jest to podarunek, który z pewnością wywołał uśmiech na twarzy danej osoby.

Sprawdź papier toaletowy „100 zł”

Sprawdź papier toaletowy „Sudoku”

Sprawdź papier toaletowy „100 $”

Prezent „Za kierownicą”

Nadszedł czas na prezenty z kategorii przeżycia. Na pierwszy ogień idą różnego rodzaju vouchery „za kierownicą”. Osoba stroniąca od alkoholu, w każdym momencie może wejść za kółko!

Atrakcje to dostępne są w formie kierowcy oraz pasażera. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź prezenty „za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Ciekawym alternatywą dla poprzedniej propozycji, która również dostarczy masa adrenaliny i niezapomnianych wrażeń, jest „prezent w powietrzu”. Lot widokowy szybowcem, helikopterem, balonem to tylko jedne z wielu dostępnych opcji. Latać można nad miastami, morzem czy też górami.

Jeżeli chcesz aby dana osoba zapamiętała twój podarunek na naprawdę długo, to jest to idealny wybór.

Sprawdź prezenty „w powietrzu”

Voucher na nurkowNIE

Ostatnio aktywnością nasze liście jest voucher na nurkowanie. No poniżej podstronie kategorii znajdziesz zarówno jednorazowe wyjścia, jak i całe kursy. Odkrywanie podwodnego świata pozwoli zapomnieć o otaczającej codzienności oraz stanowić będzie niezwykle fascynujące i odprężające doświadczenie!

Sprawdź voucher na nurkowanie

Zestaw dekoracyjny do kawy (15 szablonów)

Jeżeli dana osoba lubi uraczyć się pyszną kawusią, to zestaw dekoracyjny do tych napojów, spisze się znakomicie. Zawiera on aż 15 szablonów, które umilą spożywanie kawy. Idealne aby urozmaicić swój deser oraz podczas przyjmowania gości.

Sprawdź zestaw dekoracyjny do kawy (15 szablonów)

Deska na wannę

Naszą ostatnią propozycją jest specjalna deska na wannę. Dzięki niej zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem.

Położyć na niej można książkę, świeczkę, jedzenie, mydła, wszystko co się tylko zamarzy! Wygląda na tyle estetycznie, że wpasuje się do praktycznie każdego wystroju!

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla abstynenta. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści