cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla singielki? [Ciekawe upominki na różne okazje]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla singielki wybrać.

Przygotowaliśmy wiele ciekawych upominków, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym poradniku.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent dla singielki – miś z dowolnym nadrukiem

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla singielki, jest miś z dowolnym nadrukiem. Jest to niezwykle uroczy upominek, który dostosować możesz pod poziom twojej znajomości z daną osobą jak jej preferencje.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź misia z dowolnym nadrukiem

Poduszka singielki- śmieszny prezent dla singielki

Jeżeli dana osoba ma do siebie duży dystans, to warto zainteresować się śmiesznym prezentem dla singielki w postaci specjalnej poduszki. Taki humorystyczny podarunek z pewnością wywoła masę śmiechu. Jest to jednak opcja dla osób, które naprawdę dobrze znasz.

Sprawdź poduszkę dla singielki

Voucher na masaż lub inny zabieg

Wiele osób wykorzystuje czas kiedy są singlami do szczególnego dbania o siebie oraz swój samorozwoju. Z tego też powodu naszej liście umieściliśmy voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg.

Takie wyjście może urozmaicić plan danego tygodnia, a dodatkowo poprawi stan fizyczny oraz samopoczucie danej kobiety. Zdecydowanie zachęcamy do wejścia na poniższą podstronę kategorii oraz sprawdzenia dostępnych ofert.

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Voucher na warsztaty kreatywne

Kolejnym podarunkiem z kategorii przeżycia jest voucher na różnego rodzaju warsztaty kreatywne. Znakomity sposób na znalezienie ciekawego hobby lub po prostu doświadczenie czegoś nowego.

Takie wyjście ze schematów wspomaga naszą kreatywność i pozwala stać się bardziej wszechstronnym człowiekiem!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Akcesoria do serwowania przekąsek – kotki, liście lub mrówki

Okres bycia singielką to najczęściej czas wzmożonego imprezowania. Mamy wtedy o wiele więcej czasu na tego typu aktywności, jak i spotkania ze znajomymi. Z tego też powodu naszej liście umieściliśmy specjalne akcesoria do serwowania przekąsek.

Znajdziesz tu modele kotki, liście lub mrówki. Jeżeli dana osoba organizuje przyjęcia z ogromną starannością, to są to idealne propozycje.

Sprawdź kotki do przekąsek

Sprawdź liście do przekąsek

Sprawdź mrówki do przekąsek

Głośnik z pojemnikiem na drinki

Kolejną imprezową opcją naszej liście jest głośnik z pojemnikiem na drinki. Tak oryginalne akcesorium wyróżniają się swoim praktycznym zastosowaniem. Idealne na różnego rodzaju grille oraz domówki!

Ps. Światełka mogą zmieniać się do rytmu muzyki!

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Przenośny blender smoothie

Przenośny blender pozwoli na przygotowanie pożywnego i zdrowego posiłku w dowolnym miejscu. Będzie to niezwykle proste i przyjemne. Stworzenie własnego soku, szejka lub wykorzystanie go podczas gotowania obiadów z pewnością zostanie wykorzystane nieraz!

Sprawdź przenośny blender smoothie

Zestaw do karaoke

Karaoke to HIT niejednej imprezy. Z tego też powodu naszej liście umieściliśmy specjalny zestaw do śpiewania. Wykonany w solidny sposób służyć będzie danej osobie długie okres czasu. Możesz być przekonany, że tego typu sprzęt rozkręci nie jedną imprezę.

Sprawdź zestaw do karaoke

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Jeżeli dana osoba lubi uraczyć się pysznym drineczkiem, to specjalny zestaw barmański hawana spisze się znakomicie. Znajduje się w nim wiele niezwykle przydatnych i specjalistycznych akcesoriów oraz specjalna książeczka z przepisami.

Idealne na piątkowe samodzielne odprężenie, jak i różnego rodzaju przyjęcia.

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Wygodny kocyko-szlafrok – praktyczny prezent dla singielki

Naszą ostatnią propozycją na praktyczny prezent dla singielki, jest wygodny kocyko-szlafrok. Jeżeli dana osoba lubi czasem poleniuchować i w okresie jesienno-zimowym rozsiąść się z pyszną herbatką, aby obejrzeć kolejny odcinek ulubionego serialu, to te akcesorium sprawdzi się znakomicie.

Możesz być przekonany, że jego wykorzystanie będzie niezwykle miłe i relaksujące!

Sprawdź wygodny kocyko-szlafrok

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla singielki. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści