cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla singla? [Najciekawsze upominki]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla singla wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy konkretne oferty, które sprawdzą się niezależnie od do okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszych propozycjach.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Praktyczny prezent dla singla – głośnik z pojemnikiem na drinki

Naszą pierwszą propozycję na oryginalny prezent dla singla, jest głośnik z pojemnikiem na drinki. Czas bycia wolnym od związków bardzo często wiąże się ze wzmożonym chodzeniem na różnego rodzaju domówki czy też wyjściami na miasto.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić taki imprezowy gadżet. Ma on niezwykle praktyczne zastosowanie i z pewnością nie raz okaże się przydatny!

Sprawdź głośnik z pojemnikiem na drinki

Poduszka singla – śmieszny prezent dla singla

Jeżeli dany mężczyzna ma do siebie duży dystans, to znakomitą propozycją na śmieszny prezent dla singla, będzie powyższa poduszka. Warto jednak być dosyć blisko osoby, która dostanie prezent, żeby nie został on źle odebrany.

Możesz być przekonany, że tego typu upominek wywołała masy śmiechu i wprowadzić dużo pozytywnej energii.

Sprawdź poduszkę singla

Imprezowy dystrybutor do alkoholu

Kolejną imprezowym akcesorium naszej liście jest specjalne dystrybutor do alkoholu lub też innych napojów.

Wykorzystać go można podczas różnego rodzaju spotkań z przyjaciółmi, jak i na co dzień. Wykonany jest w solidny sposób i z pewnością będzie wykorzystywany. Stanowić będzie również znakomity element dekoracyjny!

Sprawdź imprezowy dystrybutor do alkoholu

Imprezowe szachy z kieliszkami

Dosyć szaloną propozycją są specjalne szachy kieliszki. Rozrywka tego typu może dostarczyć naprawdę masę wrażeń. Idealny sposób na rozkręcenie imprezy!

Sprawdź imprezowe szachy z kieliszkami

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli lubisz podarunki zaskakujące, to koniecznie powinieneś zainteresować się prezentami „za kierownicą”. Przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też off roadem monster truckami to tylko jeden z wielu propozycji.

Przeżyć je można jako pasażer lub też kierowca. Jeżeli dany mężczyzna lubi motoryzację, to będzie skakał z radości dzięki takiemu podarunkowi!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Voucher na warsztaty kreatywne

Okres bycia singlem zdecydowanie warto poświęcić na rozwój osobisty. Jest to w końcu moment w życiu, kiedy mamy o wiele więcej czasu.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy vouchery na różne warsztaty kreatywne. Jeżeli dana osoba lubi próbować nowych rzeczy, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na warsztaty kreatywne

Skrzynka nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Ciekawym personalizowanym upominkiem na naszej liście, jest specjalna skrzynka nosidło na piwo. Nanieść na nią można dowolny grawer. Przechowywanie ulubionych browarów w tego typu akcesorium, będzie niezwykle przyjemne.

Na co dzień całość stanowić będzie znakomitą dekoracje.

Sprawdź skrzynka nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Każdy z nas potrzebuje czasami momentu wytchnienia i odprężenia. Z tego też powodu naszej liście umieścilismy specjalny zestaw do tworzenia drinków „Hawana”. Zawiera on kilkanaście niezwykle przydatnych i specjalistycznych akcesoriów, jak i specjalną książeczkę z przypisami.

Własnoręczne przygotowanie wyśmienitego drineczka z pewnością dostarczy masą satysfakcji. Upominek ten spisze się też znakomicie podczas różnego rodzaju imprez!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Kubek dla singla – 3 propozycje

Jeżeli lubisz podarunki trafne oraz użyteczne, to jeden z trzech kubków dla singla powinien być odpowiedni. Bezpośrednio nawiązują one do statusu matrymonialnego danego mężczyzny.

Wykonane są w estetyczny i humorystyczny sposób. Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź kubek dla singla nr 1

Sprawdź kubek dla singla nr 2

Sprawdź kubek dla singla nr 3

Kieliszek singla

Ciekawym dodatkiem do innego podarunku będzie specjalny kieliszek singla. Posiada on estetycznie wykonany napis. Z pewnością nie raz zostanie wykorzystany podczas szalonego czasu bycia singlem!

Sprawdź kieliszek dla singla

Książka na alkohol – oryginalny prezent dla singla

Naszą ostatnią propozycją na elegancki prezent dla singla jest specjalny poradnik kawalera. W rzeczywistości jest to schowek na alkohol. Niezwykle humorystyczny oryginalny oraz dekoracyjny upominek!

Sprawdź książka na alkohol

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla singla. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów.