cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla ojca chrzestnego? Na urodziny, święta itp!

Jeżeli szukacz czegoś ciekawego i trafionego na prezent dla ojca chrzestnego, to nasz artykuł będzie dla ciebie pomocny. Przygotowaliśmy 14 propozycji na podarunki, które sprawdzą się w przypadku zdecydowanej większości ojców chrzestnych. Zadbaliśmy o to aby jedne były droższe a inne tańsze, abyś niezależnie od budżetu i okazji był w stanie dobrać c0ś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent dla chrzestnego na urodziny,
  • prezent dla chrzestnego na święta,
  • prezent na 40 urodziny dla chrzestnego,
  • prezent na 60 urodziny dla chrzestnego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Poduszka

Pierwszym produktem na naszej liście jest poduszka. Nie jest ona zwykła, lecz posiada dedykowany napis dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako prezent dla ojca chrzestnego. Nasz odbiorca na pewno doceni taki nadruk. Jest on prosty, ale często proste rzeczy cieszą najbardziej.

Cena tego podarku nie jest wysoka. Z tego powodu może to być świetny pomysł bez względu na to czy mamy duży czy mały budżet. Propozycja ta sprawdzi się zarówno jako cały prezent jak i jako dodatek.

Sprawdź poduszkę

Koszulka

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji na prezent dla ojca chrzestnego jest koszulka z identycznym napisem. Jeśli wiesz, że odbiorca preferuje t-shirty ponad poduszki to jest to zdecydowanie lepszy wybór. Oba podarki mogą bardzo ucieszyć naszego chrzestnego. Z tego względu warto zastanowić się, który będzie lepszy.

Cena tej propozycji jest minimalnie niższa niż poprzedniej. Może to być zaleta dla osób z nieco bardziej ograniczonym budżetem. Bez względu na to, który produkt wybierzemy na pewno bardzo ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź koszulkę

Czapka

Niezwykle ciekawą propozycją na prezent dla ojca chrzestnego jest czapka, która ma nadruk, który świetnie nawiązuje do bardzo znanego filmu “Ojciec chrzestny”. Jest to świetna gra słów, która może bardzo spodobać się naszemu odbiorcy. Jeśli zna ten film to na pewno doceni taki podarek.

Mimo tego jak niesamowity efekt możemy wywołać na naszym chrzestnym nie jest to wcale drogi podarek. Z tego powodu uważamy, że warto w niego zainwestować. Jest to bardzo dobry wybór.

Sprawdź czapkę

Koszulka ojciec chrzestny

Kolejnym prezentem, który będzie zarazem świetnym prezentem dla ojca chrzestnego jak i nawiązaniem do znanego filmu jest koszulka ze specjalnym nadrukiem. Na pewno nasz odbiorca będzie z chęcią zakładał tak świetnie zrobioną koszulkę. Prezentuje się ona naprawdę świetnie.

Cena tej propozycji jest bardzo zbliżona do poprzednich. Z tego powodu warto zastanowić się nad wyborem ze względu na preferencje odbiorcy, a nie ze względu na koszt. Ciekawą opcją jest również zestawienie dwóch z tych produktów w celu stworzenia niepowtarzalnego zestawu.

Sprawdź koszulkę ojciec chrzestny

Kubek

Już ostatnią propozycją, która jest drobnym gadżetem z nawiązaniem do roli jaką ma nasz odbiorca, a zarazem do kultowego filmu jest kubek. Ma on na sobie nadruk, który jest minimalistyczny, ale przy tym naprawdę stylowy. Nasz odbiorca na pewno bardzo doceni tak zrobione naczynie, z którego każdy napój będzie smakował jeszcze lepiej.

Kubek ten jest jedną z tańszych propozycji na tej liście. Z tego względu polecamy użyć go jako dodatek do innego produktu z proponowanych przez nas. Taki komplet nie będzie bardzo kosztowny, a może niesamowicie ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź kubek

Kosz dla chrzestnego

Kosz prezentowy to świetny wybór na prezent dla chrzestnego na urodziny. Jest on zrobiony specjalnie pod naszego odbiorcę, gdyż posiada on w sobie kilka gadżetów, które oddadzą naszą sympatię do chrzestnego. W zestawie mamy takie rzeczy jak otwieracz, tonic, czekoladę czy kieliszki. Na pewno nasz odbiorca doceni takie gadżety.

Mimo tego ile elementów ma ten zestaw nie jest on wcale bardzo drogi. Jego koszt jest według nas bardzo rozsądna. Efekt będzie na pewno warty ceny.

Sprawdź kosz dla chrzestnego

Koszula

Elegancka koszula to świetny wybór na prezent dla chrzestnego na swieta. Będzie mógł on ją założyć na dosłownie każdą okazję. Sprawdzi się ona zarówno na co dzień jak i podczas bardziej oficjalnych spotkań w miejscu pracy. Jest to może dosyć typowy podarek na święta dla chrzestnego, ale nie oznacza to że zły.

Mimo tego jak prezentuje się ta koszula nie jest ona wcale bardzo droga. Jak na jakość, którą oferuje jest ona naprawdę przystępna. Możemy to zauważyć szczególnie, gdy porównamy ją do innych produktów tego typu dostępnych na rynku.

Sprawdź koszulę

Lampa

Ciekawą dekoracją, która sprawdzi się świetnie jako prezent na 60 urodziny dla chrzestnego jest lampa biurkowa. Proponowana przez nas prezentuje się naprawdę niesamowicie. Z tego powodu sprawdzi się na każdym biurku. Nasz odbiorca na pewno znajdzie na nią idealne miejsce, w którym będzie zarówno użyteczna jak i idealnie pasująca do reszty pomieszczenia.

Przez wcześniej wspomniany niesamowity styl jest to dosyć droga propozycja. Uważamy jednak, że są okazje na które warto wydać trochę więcej. Właśnie urodziny mogą być taką okazją.

Sprawdź lampę

Karafka na wodę

Bardzo elegancką propozycją na prezent dla ojca chrzestnego jest karafka na wodę. Jest to bardzo przydatne naczynie, które poza pełnioną funkcję jest również bardzo ładna. Będzie ona świetnie prezentowała się w kuchni czy jadalni naszego odbiorcy. Na pewno znajdzie on na nią idealne miejsce.

Mimo stylu, który jest niepowtarzalny nie jest to bardzo droga propozycja. W porównaniu do innych tego typu produktów wypada ona naprawdę dobrze.

Sprawdź karafkę na wodę

Karafka na whisky

Świetną propozycją na prezent na 40 urodziny dla chrzestnego jest karafka na whisky. Jest to bardzo elegancki podarek, który świetnie sprawdzi się na tę okazję. Ze względu na to, że wielu mężczyzn lubi wcześniej wspomniany trunek to proponowane przez nas naczynie na pewno przyda się nie jeden raz. Poza funkcją jaką pełni jest to również niesamowita dekoracja na którą nasz odbiorca znajdzie na pewno odpowiednie miejsce.

Ze względu na wcześniej wspomniany styl jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Mimo tego uważamy, że jest to produkt warty przemyślenia, gdyż może on zrobić niesamowite wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź karafkę na whisky

Stojak na wino

Ostatnią propozycją związaną z alkoholem jest stojak na wino. Jest to również bardzo elegancki podarek, który sprawdzi się w każdym domu zarówno jako stojak jak i niepowtarzalna dekoracja. Na pewno nasz odbiorca znajdzie idealne miejsce na niego.

Produkt ten jest w bardzo rozsądnej cenie. Sprawdzi się on bez problemu jako niezależny prezent jak i jako element zestawu na przykład z dobrym winem. Bez względu na wybór ucieszy on naszego ojca chrzestnego.

Sprawdź stojak na wino

Globus

Ciekawą dekoracją na prezent dla ojca chrzestnego jest globus. Jest to bardzo elegancki podarek, który sprawdzi się w niemalże każdym domu. Nasz odbiorca będzie mógł z dumą postawić go w widocznym miejscu, gdyż jego wygląd jest naprawdę niepowtarzalny. Na pewno będzie on robił kolosalne wrażenie na jego przyszłych gościach.

Przez wcześniej wspomniany wygląd nie jest to najtańsza propozycja. Uważamy jednak, że zdecydowanie jest ona godna przemyślenia. Może ona bardzo ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź globus

Klawiatura

Jeśli wiesz, że Twój ojciec chrzestny lubi grać w gry czy generalnie przesiadywać dużo przy komputerze to na pewno ucieszy go klawiatura gamingowa jako prezent. Jest to wysokiej jakości produkt, który zdecydowanie umili wszelkie czynności przy komputerze. Na pewno nasz odbiorca doceni taki prezent.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość nie jest to najtańsza klawiatura dostępna na rynku. Uważamy jednak, że w przypadku tego typu produktów warto zapłacić trochę więcej. Nasz ojciec chrzestny bardzo doceni taką inwestycję.

Sprawdź klawiaturę

Zegarek sportowy

Doskonałą propozycją dla aktywnego ojca chrzestnego jest zegarek sportowy. Jest to produkt dzięki, któremu nasz odbiorca będzie mógł śledzić wiele parametrów podczas aktywności takich jak tętno czy temperaturę. Na pewno będą to przydatne statystyki dla kogoś aktywnego fizycznie.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość jest to zdecydowanie droga propozycja. Sprawdzi się ona jednak na przykład na urodziny naszego odbiorcy. Jeśli będzie to zbyt kosztowna propozycja dla Ciebie to zawsze możesz się z kimś na niego złożyć, aby bardziej uszczęśliwić odbiorcę.

Sprawdź zegarek sportowy

To już wszystkie propozycje na dziś. Mamy nadzieje że nasz artykuł był dla ciebie przydatny. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści