cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla matki chrzestnej? Na ślub, urodziny itp!

Jeżeli szukasz prezentu dla matki chrzestnej to kontynuuj czytanie tego artykułu. Zebraliśmy dla ciebie propozycje na ciekawe podarunki. Różnią się one ceną i zastosowaniem po to aby każdy był w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Mamy nadzieje że propozycje przypadną wam do gustu!

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent dla matki chrzestnej,
  • prezent na 40 urodziny dla chrzestnej,
  • prezent dla chrzestnej na 50 urodziny,
  • prezent na 60 urodziny dla chrzestnej
  • i nie tylko!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Wieczna róża

Wieczna róża to idealna propozycja na prezent dla matki chrzestnej. Jest to niezwykle prezentująca się dekoracja, która na pewno bardzo spodoba się naszej odbiorczyni. Na pewno znajdzie ona w swoim mieszkaniu idealne miejsce na taką dekorację. Goście naszej chrzestnej na pewno również zwrócą uwagę na nasz podarek.

Ze względu na wygląd i światełka led jest to dosyć droga propozycja. Uważamy jednak, że warto przemyśleć ten zakup, gdyż może być niesamowicie trafny.

Sprawdź wieczną różę

Zestaw kosmetyków

Zestaw kosmetyków to kolejny świetny pomysł na prezent dla chrzestnej. Będzie mogła ona każdego wieczora dbać o siebie co ceni sobie praktycznie każda kobieta. Jest to świetny sposób na relaks. Z tego względu na pewno doceni ona taki podarek.

Cena tej propozycji jest zbliżona do poprzedniej. W tym wypadku również polecamy przemyśleć ten zakup. Proponowany zestaw ma w sobie wiele kosmetyków naprawdę dobrej jakości co na pewno odczuje nasza chrzestna.

Sprawdź zestaw kosmetyków

Zestaw kosmetyków do ciała

Ciekawą propozycją na prezent dla matki chrzestnej na urodziny jest zestaw kosmetyków do ciała. Nie jest to jednak zwykły komplet kosmetyków. Warto zaznaczyć, że zestaw jest cały różowy, a do tego został on zapakowany w świetnie wyglądający, puszysty kosz. Zrobi to na pewno niesamowite wrażenie na naszej chrzestnej. Na pewno doceni ona taki podarek, który zadba o jej cerę.

Mimo tego jak świetnie został skomponowany ten komplet to nie jest on wcale bardzo drogi. Powinien on sprawdzić się dla wielu osób. Uważamy, że warto zainwestować taką kwotę, aby uszczęśliwić naszą odbiorczynie.

Sprawdź zestaw do ciała

Kubek

Świetnym wyborem na prezent dla chrzestnej jest dedykowany kubek. Ma on na sobie świetnie wykonany napis, który może wywołać u naszej odbiorczyni uśmiech. Picie ulubionego napoju takiego jak kawa czy herbata będzie jeszcze przyjemniejsze przy tak dobrze wykonanym naczyniu, które będzie miało dodatkową wartość sentymentalną dla naszej odbiorczyni.

Przez to, że jest to dosyć drobny podarek nie kosztuje on dużo. Sprawdzi się on zarówno jako propozycja dla osób z bardziej ograniczonym budżetem jak i jako dodatek do innego z produktów z naszej listy.

Sprawdź kubek

Zestaw kieliszków do wina

Zestaw kieliszków do wina mogą sprawdzić się jako prezent dla matki chrzestnej na ślub. Jest to bardzo elegancki podarek, który przyda się każdej chrzestnej, która lubi wieczorami usiąść z ulubioną książką i napić się wina. Jest to trunek, który przemawia do naprawdę wielu kobiet. Z tego względu jest duża szansa, że przemówi również do naszej odbiorczyni.

Mimo dużej elegancji nie zapłacimy za ten komplet kolosalnej kwoty. Jest to naprawdę przystępna kwota jak za podarek tej klasy. Uważamy, że świetnie sprawdzi się on na wiele okazji.

Sprawdź zestaw kieliszków do wina

Naszyjnik

Naszyjnik to świetny pomysł na prezent na 40 urodziny dla chrzestnej. Biżuteria zawsze świetnie sprawdza się jako podarek na ważne okazje. Z tego względu ta niezwykle prezentująca się propozycja sprawdzi się naprawdę wybitnie. Nasza odbiorczyni będzie mogła założyć ten naszyjnik na każdą okazję z dumą, że dostała taki prezent właśnie od nas.

Ze względu na wcześniej wspomniane zalety nie jest to tania propozycja. Jest to jedna z droższych pozycji na tej liście. Mimo tego uważamy urodziny chrzestnej za na tyle ważną okazję, że warto wydać nieco więcej.

Sprawdź naszyjnik

Kolczyki

Kolejną świetną propozycją na prezent dla chrzestnej na 50 urodziny są kolczyki. Proponowane przez nas są naprawdę niesamowicie wykonane. Mają one wiele szczegółów, które wpływają mocno na wygląd. Z tego powodu nasza odbiorczyni będzie mogła je założyć na każde wyjście.

Podobnie jak poprzednia pozycja jest to jeden z droższych podarków na tej liście. Uważamy jednak tutaj ponownie, że na taką okazję warto wydać nieco więcej, aby uszczęśliwić naszą odbiorczynie.

Sprawdź kolczyki

Karafka na wino

Kolejną propozycją związaną z trunkiem jakim jest wino jest karafka. Jest to świetny wybór na prezent na 60 urodziny dla chrzestnej. Będzie mogła ona nalewać swój ulubiony trunek w to naczynie. Będzie ono świetnie prezentowało się zarówno pełne jak i puste. Przez to może ono po prostu leżeć gdzieś w jadalni, a i tak zrobi świetne wrażenie na gościach naszej odbiorczyni.

Jest to nieco droższa propozycja, ale na pewno nasza chrzestna doceni taki podarek. Będzie ono świetnie pełniło swoją rolę podczas rodzinnych obiadów czy spotkań z koleżankami.

Sprawdź karafkę na wino

Stojak na wino

Już ostatnią winną propozycją na prezent dla chrzestnej jest stojak na butelki tego trunku. Jest to bardzo elegancki mebel, który jednak nie jest w każdym mieszkaniu. Z tego względu może świetnie sprawdzić się u naszej odbiorczyni. Będzie mogła ona ustawić swoje ulubione butelki na widoku dzięki czemu będą one świetnie się prezentowały oraz będą łatwiej dostępne.

Ze względu na niepowtarzalny wygląd jest to dosyć drogi mebel. Uważamy jednak, że są okazje na które warto wydać nieco więcej.

Sprawdź stojak na wino

Zegar

Świetną dekoracją, którą na pewno doceni nasza chrzestna jest zegar. Jest to dodatek, który nie każdy ma w swoim mieszkaniu co może być dla nas świetną okazją. Nasz odbiorczyni na pewno znajdzie pomieszczenie, w którym będzie mogła najczęściej na niego zerkać co będzie dawało jej sporo radości.

Mimo niepowtarzalnego stylu nie jest to bardzo drogi czasomierz. Wiele tego typu produktów bywa znacznie droższe co może być dla nas sporą zaletą.

Sprawdź zegar

Figurka

Świetnym dodatkiem do każdego mieszkania może być figurka jelenia. Z tego względu sprawdzi się ona jako prezent dla naszej chrzestnej. Będzie mogła ona postawić go np na swoim biurku dzięki czemu podczas pracy będzie miała umilające pracę tło. Jest to przyjemny dodatek, który na pewno ucieszy naszą odbiorczynie.

Ze względu na wygląd nie jest to najtańsza z propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że jest warta przemyślenia, gdyż może zrobić ona duże wrażenie na naszej chrzestnej.

Sprawdź figurkę

Lampa

Niepowtarzalnym prezentem dla chrzestnej może być proponowana przez nas lampka. Jest to przy okazji świetna dekoracja, która sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Lampa przypomina ptaka, który został zrobiony w niesamowitym stylu. Jeżeli nasza odbiorczyni lubi nowoczesny styl to tym bardziej pokocha ten prezent.

Ze względu na wcześniej wspomniany styl jest to najdroższa z propozycji na tej liście. Jeśli posiadasz duży budżet lub masz kogoś z kim możesz się złożyć na ten podarek to uważamy, że jak najbardziej warto.

Sprawdź lampę

Zegarek

Nietypowym prezentem dla chrzestnej może być zegarek. Proponowany przez nas jest w kolorze, który lubi wiele kobiet. Ponadto jest to bardzo elegancki czasomierz, który sprawdzi się na niejednym wyjściu. Ciekawą funkcją jaką proponuje nam ten zegarek jest mierzenie kroków, które widzimy na tarczy naszego czasomierza.

Zarówno poprzednia jak i ta propozycja charakteryzuje się niesamowitą elegancją. Z tego względu oba te podarki są jednymi z najdroższych na tej liście. Mimo tego jest to propozycja warta przemyślenia.

Sprawdź zegarek

Książki o finansach

Ciekawą propozycją, która może się przydać niejednej chrzestnej jest zestaw książek o finansach. Jest to dziedzina, którą mało osób rozwija, a jest niezwykle przydatna. Z tego względu nasza odbiorczyni może naprawdę ucieszyć się z takiego podarku. Będzie mogła ona lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi dzięki czemu będzie miała więcej okazji do realizacji swoich planów.

Ze względu na to, że mamy do czynienia z zestawem dwóch książek nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Jest jednak zdecydowanie warta swojej ceny.

Sprawdź książki o finansach

To już wszystkie nasze propozycje na prezent dla matki chrzestnej. Mamy nadzieję, ze któraś z nich zostanie twoim przyszłym prezentem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści