cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki pomysł na prezent dla rodziców chrzestnych? Najciekawsze propozycje!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dl rodziców chrzestnych wybrać.

Sprawdziliśmy zaufane sklepy internetowe, po to aby wyłonić najciekawsze produkty n a podarunki. Różnią sie one zastosowanie oraz ceną po to aby każdy niezależnie od budżetu oraz okazji każdy był w stanie dobrać cos odpowiedniego.

Mamy nadzieję że propozycje przypadną Ci do gusty!

Zapraszamy też do 2 innych powiązanych tematycznie artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Skrzynka ze słodyczami i herbatą

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla chrzestnych jest skrzynka ze słodyczami i herbatą. Jest to podarek, który na pewno osłodzi wspólne wieczory naszych chrzestnych. Będą mogli oni sukcesywnie brać z tej skrzynki zawartość co będzie na pewno wygodne. Na pewno docenią oni taki prezent.

Ze względu na względną prostotę nie jest to bardzo droga propozycja. Sprawdzi się zarówno jako dodatek jak i cały podarek. Uważamy jednak, że proste rzeczy również mogą bardzo uszczęśliwiać.

Sprawdź skrzynkę ze słodyczami i herbatą

Mlecznik z cukierniczką

Ciekawą propozycją na prezent dla rodzicow chrzestnych jest mlecznik z cukierniczką. Nie jest to bardzo popularny, a szkoda gdyż może być on bardzo praktyczny. Prezentuje się on świetnie na każdym stole na którym może być podawana kawa czy herbata. Goście naszych chrzestnych czy sami zainteresowani na pewno będą chętnie korzystali z takich naczyń.

Ze względu na wcześniej wspomniany wygląd jest to nieco droższa propozycja. Uważamy ją jednak za jak najbardziej wartą swojej ceny. Nasi odbiorcy na pewno docenią taki prezent.

Sprawdź mlecznik z cukierniczką

Imbryk

Jeśli ciągle nie wiesz jaki prezent dla rodziców chrzestnych będzie najlepszy to bardzo elegancką propozycją, która może spełnić wymagania jest imbryk. Jest to świetnie prezentujące się naczynie, które nie każdy posiada w swoim zaciszu domowym. Z tego powodu może to być przydatny podarek.

Mimo niesamowitego wyglądu nie jest to wcale bardzo drogi prezent. Uważamy jego cenę za bardzo dobrą. Z tego powodu powinien on się sprawdzić bez względu na budżet.

Sprawdź imbryk

Dzbanek ze szklankami

Dzbanek ze szklankami to świetny pomysł na prezent dla chrzestnych. Jest to elegancka propozycja, którą na pewno docenią nasi odbiorcy. Będą mogli oni używać tych naczyń każdego dnia. Jest to bardzo wygodne, a wygląd szklanek czy samego dzbanka jest kolejną dużą zaletą.

Ze względu na wcześniej wspomniany niesamowity wygląd jest to nieco droższa propozycja niż poprzednie. Mimo tego uważamy chrzestnych za wartych nawet większej inwestycji. Taki podarek da dużo szczęścia naszym odbiorcom.

Sprawdź dzbanek ze szklankami

Komplet naczyń do piwa

Jeśli wiesz, że nasi odbiorcy lubią napić się raz na jakiś czas to świetnym wyborem dla nich będzie komplet naczyń do piwa. Jest to na pewno nietypowy pomysł na prezent dla chrzestnych. Z tego względu może on zrobić na nich jeszcze lepsze wrażenie. Na pewno ucieszy ich taki podarek oraz zostanie on doceniony.

Mimo tego że komplet ten zawiera aż sześć naczyń, które zostały naprawdę świetnie wykonane to nie jest to drogi zestaw. Uważamy go za jak najbardziej wartego ceny i godnego polecenia.

Sprawdź komplet naczyń do piwa

Stojak na wino

Jeśli natomiast wiesz, że nasi odbiorcy preferują wino to świetnym podarkiem dla nich będzie stojak na wino w kształcie zakochanej pary. Jest to nietypowa figurka, która poza wyglądem pełni wspomnianą funkcję. Jest to ciekawe połączenie, które na pewno docenią nasi chrzestni.

Mimo niesamowitego wyglądu i niepowtarzalnej funkcji nie jest to bardzo droga propozycja. Porównując do innych tego typu dekoracji jest ona naprawdę atrakcyjna. Na pewno jest to warty przemyślenia pomysł na prezent dla chrzestnych.

Sprawdź stojak na wino

Czaszka

Nietypową dekoracją, która sprawdzi się na prezent dla chrzestnych jest czaszka. Mało kto posiada taką dekorację co może być dużą zaletą dla naszych odbiorców. Na pewno znajdą oni idealne miejsce na ten gadżet do domu. Zaskoczy on nie jednego gościa naszych chrzestnych.

Cena tej propozycji jest dosyć wysoka, ale wynika to z wcześniej wspomnianego niepowtarzalnego wyglądu. Na pewno zrobi on ogromne wrażenie na naszych odbiorcach. Z tego względu zalecamy przemyślenie tego zakupu.

Sprawdź czaszkę

Wieszak

Bardzo praktycznym prezentem dla chrzestnych może okazać się wieszak. Jest to mebel wykonany w dosyć nowoczesnym stylu co powinno bardzo spodobać się naszym odbiorcom. Na pewno chętnie wymienią oni swój stary wieszak jeśli był on już nieco zniszczony lub po prostu chcieli go zmienić.

Mimo świetnego wyglądu nie jest to bardzo drogi mebel. Zapłacimy za niego naprawdę przystępną cenę. Z tego względu może to być świetny podarek bez względu na to jak duży mamy budżet.

Sprawdź wieszak

Lampa biurkowa

Bardzo elegancką propozycją na prezent dla chrzestnych jest lampa biurkowa. Proponowana przez nas charakteryzuje się niepowtarzalnym wyglądem. Jej podstawa przypomina wyglądem korzenie co na pewno zrobi niepowtarzalne wrażenie na naszych odbiorcach. Na pewno znajdą oni idealne miejsce na taki dodatek do swojego mieszkania.

Ze względu na niepowtarzalny styl jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy, że jeśli planujemy większy podarek lub chcemy z kimś się na niego złożyć to ta propozycja sprawdzi się idealnie.

Sprawdź lampę biurkową

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy to świetny wybór na prezent dla chrzestnych. Większość ludzi lubi zacząć dzień od dobrej kawy co prawdopodobnie tyczy się również naszych odbiorców. Na pewno z chęcią będą oni zaczynali od kawy z ekspresu, który gwarantuje naprawdę wysoką jakość. Wiele osób ma problem zakupić taki gadżet, więc możemy w tym pomóc dając go naszym odbiorcom.

Jak można się spodziewać nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Jest ona jednak względnie tania w porównaniu do innych tego typu produktów na rynku. Jeśli chcesz wydać nieco więcej to jest to bardzo ciekawa opcja.

Sprawdź ekspres do kawy

Zaparzacz do kawy

Ciekawą alternatywą na prezent dla chrzestnych dla ekspresu do kawy jest zaparzacz. Wymaga on więcej pracy od naszych odbiorców, żeby stworzyć ten niezwykły, ale dzięki niemu możemy osiągnąć zupełnie inny smak kawy. Jest to dla wielu duża zaleta. Jeśli wiesz, że chrzestni uwielbiają naprawdę dobrą kawę to ten podarek może być dla nich idealny.

Zaparzacz do kawy to również ciekawa cenowo alternatywa dla ekspresu. Jest to znacząco tańszy prezent, który może wytworzyć tak samo dobre wrażenie na naszych chrzestnych.

Sprawdź zaparzacz do kawy

Kawa ziarnista

Już ostatnią propozycją związaną z kawą jest zestaw dwóch różnych kaw ziarnistych. Będą one świetne dla kogoś kto lubi taki rodzaj kawy. Kawa ziarnista może nie jest najpopularniejsza, ale jej smak na pewno jest niepowtarzalny. Komplet ten może świetnie sprawdzić się jako dodatek do jednej z poprzednich propozycji kawowych.

W zestawie tym znajdziemy dwa kilo ziaren w naprawdę dobrej cenie. Uważamy, że jest ona rozsądna w porównaniu do innych kaw na rynku. W razie czego możemy zawsze wziąć tylko jedną z dwóch rodzajów, aby był to bardziej budżetowy prezent.

Sprawdź kawę ziarnistą

Narzuta na łóżko

Ciekawym pomysłem na prezent dla chrzestnych może okazać się narzuta. Jest to coś co nie każdy posiada, a może świetnie sprawdzić się na niejednym łóżku. Nasi odbiorcy będą mogli je na końcu nią zaścielić dzięki czemu będzie ono prezentowało się lepiej na przykład podczas wizyty gości.

Nie jest to bardzo droga propozycja, ale nie jest też najtańsza. Jej cena jest bardzo typowa dla tego typu produktów. Sprawdzi się ona w przypadku większości budżetów.

Sprawdź narzutę na łóżko

Robot sprzątający

Już ostatnią propozycją na tej liście jest robot sprzątający. Nie jest to bardzo popularny gadżet, a szkoda gdyż jest on niezwykle wygodny. Pozwala on nam zachować ciągły porządek na podłodze co normalnie wymaga sporo wysiłku. Nasi odbiorcy na pewno poczują różnice w komforcie jeśli otrzymają taki podarek.

Ze względu na niezwykle ciekawą funkcję jaką pełni ten prezent jest on jedną z najdroższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak, że czasem warto zapłacić więcej, aby uszczęśliwić naszych odbiorców.

Sprawdź robota sprzątającego

Mamy nadzieję że zdecydujesz się na którąś z propozycji. Dziękujemy za przeczytania artykułu i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści