cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla miłośnika roślin i kwiatów? [Koniecznie sprawdź]!

W dzisiejszym artykule doradzimy Ci jaki prezent dla miłośnika roślin wybrać.

Sprawdziliśmy najciekawsze sklepy, aby dobrać trafione propozycje, które sprawdzą się niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu. Wszystko za sprawą różnorodności, którą staraliśmy się zachować w naszym artykule.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent dla miłośnika roślin – skarpetki róże

Naszą pierwszą propozycję na śmieszny prezent dla miłośnika roślin, są skarpetki róże. Opakowane zostały w niezwykle estetyczny sposób i z pewnością wołają uśmiech podczas dostawania podarunku.

Idealne jako drobny element dekoracyjny (niezwykle oryginalny swoją drogą), jak i do używania na co dzień.

Sprawdź skarpetki róże

Konewka słonik – praktyczny prezent dla miłośnika kwiatów

Jeżeli szukasz czegoś na praktyczny prezent dla miłośnika kwiatów, to Konewka słonik powinna cię zainteresować. Oprócz samej przydatności, jest to niezwykle oryginalnie wyglądające akcesorium, które przypadnie do gustu każdej osobie lubiącej naturę.

Bardzo uroczy upominek!

Sprawdź konewkę słonik

Wazon z giętkimi nogami i rękami

Kolejnym dosyć nietypowym i niezwykle trafionym upominkiem, będzie wazon z giętkimi nogami i rękami. Jego elastyczne kończyny pozwalają na dopasowanie go do danego miejsca.

Z pewnością przykuje wzrok każdego gościa w danym domostwie, jednak nie zrobi tego w przesadnie krzykliwy sposób!

Sprawdź wazon z giętkimi nogami i rękami

Kosmetyczka z kwiatami

Niezwykle przydatnym oraz uniwersalnym podarunkiem dla fana roślin na urodziny, może być kosmetyczka z kwiatami. Posiada ona niezwykle estetyczny design, a samo akcesorium sprawdzi się do używania w domu, jak i szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju podróży.

Możesz być przekonany, że upominek ten nie zostanie zapomniany i porzucony głęboko w szufladzie.

Sprawdź kosmetyczkę z kwiatami

Podpórki do książek doniczki – oryginalny prezent dla fana roślin

Propozycja ta jest jednym z naszych faworytów na dzisiejszej liście. Jeżeli dana osoba lubi czytać, to z pewnością przydadzą jej się podpórki do książek doniczki.

Jest to znakomite połączenie innowacyjności, przydatności, jak i pasji do roślin. Sięganie po książkę otoczonymi takimi akcesoriami, dostarczy masę satysfakcji. Element dekoracyjny, który z pewnością nie raz zostanie doceniony!

Sprawdź podpórki do książek doniczki

Kule nawadniające do doniczek

Kule nawadniające do doniczek pozwolą na zadbanie o najbardziej wymagające rośliny. Okażą się szczególnie przydatne podczas różnego rodzaju krótkich wyjazdów. Jeżeli szukasz czegoś praktycznego, to opcja ta z pewnością wpisze się w te wymagania.

Sprawdź kule nawadniające do doniczek

Betonowy organizer dna biurko

Betonowy organizer na biurko wykonany jest w minimalistycznym i estetycznym stylu. Na jego górze umieścić można drobne roślinki lub inne elementy dekoracyjne.

Wpasuje się praktycznie każdy wystrój, a prawdziwym miłośnik roślin z chęcią podczas pracy otoczy się tego typu ozdobą.

Sprawdź betonowy organizer na biurko

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz ekskluzywnego prezentu dla fana roślin, to kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Powyżej znajduje się model róża, jednak w polecanym są sklepie znajdziesz o wiele więcej roślin oraz innych wzorów.

Co istotne, możesz je dowolnie dostosowywać lub stworzyć własny od zera. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tą opcją.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Personalizowany wisiorek koniczynka

Biżuteria to niezwykle popularny prezentowy wybór. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy personalizowany srebrny wisiorek koniczynka.

W oczywisty sposób nawiązuje on do tematyki roślin. Sama możliwość personalizacji pudełeczka, jak i samego akcesorium, sprawia że upominek będzie jeszcze bardziej trafny!

Sprawdź personalizowany wisiorek koniczynka

Personalizowana zakładka do książek koniczynka

Ciekawą praktyczną alternatywą dla poprzedniej propozycji jest zakładka do książek koniczynka. Jest ona srebrna oraz personalizowana. Możesz być przekonany że wracanie do lektury zaznaczonej przy pomocy takiego akcesorium, będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź personalizowana zakładka do książek koniczynka

Naszyjnik z kwiatami

Ciekawym drobnym upominkiem może być naszyjnik z kwiatów. Sprawdzi się jako podarunek na małą okazję lub też dodatek do głównego prezentu. Jest to ciekawa forma biżuterii, która przypadnie do gustu wszystkim fankom naturalnej urody!

Sprawdź naszyjnik z kwiatami

Złota róża – elegancki prezent dla miłośnika kwiatów

Niezwykle ekskluzywnym poddrukiem będzie Złota Róża. Położona w odpowiednim miejscu może stać się znakomitym elementem dekoracyjnym. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej eleganckiej opcji!

Sprawdź złotą róże

Akcesoria do ogrodu – oryginalne rękawiczki i podkładka pod kolana

Jeżeli udany prezent powinien według ciebie ułatwiać codzienne życie, to rękawiczki ogrodowe oraz podkładka pod kolana sprawdzą się znakomicie. Akcesoria to wykonane są w niezwykle oryginalny sposób.

Rękawiczki umożliwią wykopywanie drobnych dołków (na przykład pod sadzenie nowych kwiatków). Podkładka pod kolana wpłynie pozytywne na zdrowie i czystość kolan.

Sprawdź oryginalne rękawiczki ogrodowe

Sprawdź podkładkę pod kolana

Ładowarka samochodowa kwiatek

Naszą ostatnią propozycją jest ładowarka samochodowa kwiatek. Prawdziwa fanka kwiatków ucieszy się z możliwości otaczania się na co dzień tego typu akcesoriami. Drobna, a niezwykle trafiona i przydatna propozycja!

Sprawdź ładowarkę samochodową kwiatek

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla miłośnika roślin. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści