cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla florystki? [Na urodziny, święta i nie tylko]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla florystki wybrać.

Przygotowaliśmy poradnik z konkretnymi i trafionymi propozycjami na podarunek, które pochodzą z kilku wartościowych sklepów. Jedna z nich mają praktyczny, a inne nieco bardziej symboliczny wydźwięk. Mamy nadzieję, że niezależnie od okazji oraz posiadanego budżetu uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy również ze sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Elegancki prezent dla florystki – personalizowana srebrna zakładka do książek

Naszą pierwszą propozycją na elegancki prezent dla florystki, jest personalizowana zakładka do książek. W tym miejscu chcielibyśmy polecić ci trzy konkretne modele.

Koniczynkę, serce i piórko.

Ogromną zaletą tych akcesoriów jest możliwość dostosowania grawera znajdującego się na pudełku, jak i samej zakładce. Zachęcamy szczególnie do sprawdzenia opcji koniczynki, ponieważ nawiązuje ona do tematyki roślin, co powinno spodobać się florystce!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „Koniczynka”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „Serce”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „Piórko”

Personalizowany wisiorek koniczynka

Kolejnym upominkiem z roślinnym motywem, jest personalizowany wisiorek koniczynka. Taki podarunek stworzony pod daną osobę, z pewnością wywołał uśmiech.

Całość wykonana została w minimalistyczny oraz elegancki sposób, dlatego jesteśmy przekonani, że wpasuje się do praktycznie każdego ubioru i przypadnie do gustu zdecydowanej większości!

Sprawdź personalizowany wisiorek koniczynka

Złote kolczyki kwiatki

Jeżeli dana florystka lubi tego rodzaju biżuterię, to z pewnością powinieneś zainteresować się złotymi kolczykami kwiatki! Wykonane są w niezwykle ekskluzywne sposób i z pewnością wpasują się do nieco bardziej wieczorowego stroju. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź złote kolczyki kwiatki

Zestaw do pielęgnacji rąk – praktyczny prezent dla florystki

Nadszedł czas na praktyczny prezent dla florystki. Mowa tu o specjalnym zestawie do pielęgnacji rąk. Opisywany dziś zawód wymaga dosyć dużego zaangażowania rąk. Co ważne, często wiąże się to z używaniem wielu (nierzadko dosyć szkodliwych) specyfików.

Taki zestaw pozwoli zminimalizować negatywny wpływ tego tej pracy, jak i pozwoli na poprawienie wyglądu dłoni.

Sprawdź zestaw do pielęgnacji rąk

Kryształowa statuetka 3d „Róża” – personalizowana

Jeżeli szukasz ekskluzywnego podarunku, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie! Polecany przez nas model róży, w ciekawy sposób nawiązuje do zawodu danej kobiety.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zdecydować na inny dostępny w sklepie kryształy 3D produktu, lub stworzyć własną statuetkę od zera. Wszystkie z nich są w pełni personalizowane!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d „Róża”

Podgrzewany pojemnik na lunch

Ciepły posiłek podczas ciężkiego dnia pracy, potrafi być niezwykle przyjemny. Docenia się go szczególnie w miesiącach jesienno-zimowych, kiedy stanowią alternatywę dla zmarzniętej kanapki.

Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić podgrzewany pojemnik na lunch. Przy pomocy prostego kabelka dana osoba będzie w stanie z łatwością podgrzać przygotowany w domu posiłek! Opcja zdecydowanie warta uwagi i wykonana w solidny sposób!

Sprawdź podgrzewany pojemnik na lunch

Termos kubek z wyświetlaczem temperatury

Ciekawym alternatywą (lub dodatkiem) do poprzedniej propozycji, jest termos z wyświetlaczem temperatury napoju. Ciepła kawka, herbatka lub kakao z pewnością nie raz umili nawet najcięższy dzień w pracy!

Sprawdź termos kubek z wyświetlaczem temperatury

Złota róża

Jeżeli szukasz podarunku ekskluzywnego oraz dekoracyjnego, to powyższa „złota róża” wpasuje się idealnie! Wykonana jest w niezwykle staranny sposób, z dbałością o szczegóły. Można ją włożyć do wazonu, jak i postawić w innym widocznym miejscu.

Jeżeli dana kobieta lubi tego rodzaju dekoracje, to z pewnością ucieszy się z takiego upominku.

Sprawdź złotą róże

Kosmetyczka w kwiaty

Kolejną praktycznym prezentem na naszej liście, jest kosmetyczka w kwiatki. Wykorzystać ją można w domu, jak i podczas różnego rodzaju podróży i wycieczek. Dzięki kwiatkom nawiązuje ona do zainteresowania i pracy danej osoby. Wykonana jest w solidny i estetyczny sposób. Jesteśmy przekonani, że każdego dnia będzie cieszyć oko!

Sprawdź kosmetyczkę w kwiaty

Skarpetki bukiet róż – śmeiszny prezent dla florystki na święta lub urodziny

Naszą propozycją na śmieszny prezent dla florystki, jest zestaw skarpetki bukiet róż. Moment wręczania podarunku z pewnością wywołała wiele uśmiechów!

Całość zapakowana jest w niezwykle estetyczne i oryginalny sposób, a dodatkowo znajdzie swoje praktyczne zastosowanie na co dzień!

Sprawdź skarpetki bukiet róż

To już nasze wszystkie pomysły na prezent dla florystki. Mam nadzieję, że nasz poradnik był dla ciebie wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści