cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Prezent dla Sędziego – Sprawdź najciekawsze propozycje!

Odpowiedni prezent dla sędziego wymaga trochę poszukiwań. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy zrobić to za Ciebie i przedstawić Ci najciekawsze z propozycji.

Nasz prezenty pochodzą z różnych kategorii produktowych oraz półek cenowych. Staraliśmy dobrać je tak aby każdy był w stanie wybrać coś co mu odpowiada. Bez zbędnego przedłużania zapraszamy do artykułu!

Polecamy sprawdzić także nasze inne artykuły prezent dla prawnika oraz prezent dla adwokata.

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Jaki prezent dla sędziego wybrać?

Bycie sędzią to nie prosty zawód. sam proces ukończenia wszystkich studiów, kursów itp jest już ogromnym wyzwaniem. Osoba taka bierze na swoje barki ogromną odpowiedzialność, która z pewnością momentami jest mocno obciążająca psychicznie. Dlatego też dobierając odpowiedni prezent powinniśmy zadbać o aspekt zdrowia psychicznego.

Może brzmi to dziwnie, ale nie chodzi nam o “karent” do psychologa. Istnieje wiele ciekawych produktów, które pozwolą się zrelaksować po ciężkim dniu. Właśnie tym kierowaliśmy się przy naszych poszukiwaniach. 

Mamy także kilka bardziej uniwersalnych bardzo praktycznych propozycji oraz 1 śmieszny prezent dla sędziego.

Przejdźmy zatem do konkretów.

Śmieszny prezent dla sędziego – kubek

Zacznijmy od dosyć prostego i może nieco oklepanego pomysłu. Kubek dla sędziego z ciekawym napisem jest praktycznym prezentem, który może świetnie prezentować się na biurku. Pokazuje on także pewien dystans do własnej osoby.

Kubek to coś co zawsze się przyda, dlatego nie ma tu mowy o nietrafieniu w gust/potrzeby. Warto to potraktować jako mały dodatek do głównego prezentu lub drobny podarunek z małej okazji. Jeżeli szukasz czegoś prostego i praktycznego to kubek spisze się idealnie.

Sprawdź kubek dla sędziego

Naturalna mieszanka ziołowa – dobry spokojny sen

Wspominaliśmy już o ogromnej odpowiedzialności spoczywającej na barkach każdego sędziego. Z uczucia przeciążenia i stresu bardzo blisko jest do bezsenności. Zestaw ziół na bezsenność jest na to znakomitym rozwiązaniem. 

Oprócz ich naturalnych właściwości uspokajających, sam proces przygotowania może być małym relaksującym rytuałem. Sędzia będzie nam bardzo wdzięczny, jeżeli dzięki takiemu prezentowi zminimalizuje ilość nieprzespanych nocy.  Zdecydowanie polecamy tą propozycje.

Sprawdź zioła naturalne na bezsenność 

Kawa mielona Specialty „Indonesia Sumatra“

Kto w naszych czasach nie lubi kawy? W tym przypadku mamy do czynienia z indonezyjską odmianą, która smakowo może przenieść naszego sędziego na dalekie azjatyckie wyspy. Jest to dobry produkt aby w prosty sposób przenieść się na kilka chwil w egzotyczne strony.

Próbowanie różnego rodzaju kaw może być bardzo ciekawy i relaksującym zajęciem (oraz smacznym rzecz jasna). W sklepie, do którego zaraz podlinkuje znajdziesz jeszcze wiele innych rodzajów tego wspaniałego napoju. Polecamy jednak dać szansę proponowanej tu indonezyjskiej odmianie. 

Sprawdź kawę mieloną Specialty „Indonesia Sumatra“  

Ekspres do kawy De’Longhi „ECAM 22.110.B“

Jeżeli szukasz nieco droższego na prezent z większej okazji, to ekspres do kawy może być dobrym wyborem. Kawe pije praktycznie każdy, a ekspres do kawy znacząco poszerzy horyzonty w tej “dziedzinie”.

Ekspres ten można powiedzieć że jest z średniej półki. Nie jest najdroższy produkt, ani najtańszy. Coś dla amatorów kawy, którzy chcą solidnego produktu, który jednak nie musi mieć wszelkich możliwych funkcji używanych przez prawdziwych koneserów. Gorąco polecamy sprawdzić bardziej szczegółowe informacje na jego temat poniżej.

Sprawdź ekspres do kawy

Książka “Życie, piękna katastrofa”

W tym przypadku ponownie odwołujemy się to uczucie obciążenia występującego z dużej odpowiedzialności. W opisie książki można przeczytać  

“Czerpiąc ze swoich długoletnich doświadczeń w pracy z tysiącami indywidualnych przypadków, łączy osobiste historie swoich podopiecznych z najnowszymi odkryciami, by nauczyć nas wykorzystania inteligentnej świadomości w sposób, który radykalnie zmniejszy nasze obciążenie i pomoże nam odnaleźć radość nawet w najtrudniejszych chwilach życia.”

Jak więc sam widzisz jest to wyjątkowo trafiona pozycja dla sędziego. Polecamy sprawdzić tego ebooka.

Sprawdź książkę “Życie, jaka piękna katastrofa”

Elegancki kosz na pranie

Kolejny prezent należy do tych bardzo uniwersalnych. Dobrze wyglądający kosz na pranie może być znakomitym wyborem na podarunek. Decydując się jednak na tę propozycję warto wcześniej wiedzieć czy sędzia nie posiada już podobnego kosza w domu

Jeżeli byliśmy już w domu sędziego, to problem mamy z głowy, w przeciwnym przypadku warto podpytać się jego/jej bliskich lub znajomych. W ostateczności można też wprost zapytać się osoby dostającej prezent. Opcji jest wiele, a prezent jest praktyczny i stylowy.

Sprawdź elegancki kosz na pranie

Cukierniczka z drewnianą pokrywką i łyżeczką

Jeżeli szukasz drobnego podarunku lub dodatku do innego dużego prezentu, to ta cukierniczka spisze się idealnie.Jest ona niezwykle ładna oraz co istotne pasuje do praktycznie każdego wystroju. Możliwość włożenia łyżeczki do przykrywki prezentuje się bardzo dobrze, a do tego jest niezwykle praktyczne (można ją swobodnie wyjmować i wkładać).

Cukierniczka wykonana jest z porcelany, która doskonale zachowuje wszelkie aromaty i smaki. Jest ona także bardzo łatwa w czyszczeniu. Poza tym porcelana zawsze była i dalej będzie w modzie. Zachęcamy do sprawdzenia w jak elegancki sposób jest ona zapakowana. 

Sprawdź cukierniczkę z drewnianą pokrywką i łyżeczką

Designowy zegar ścienny

Ostatnia propozycją jest nietypowy, a przez to ciekawy zegar ścienny. Posiada on eleganckie złote wskazówki. Jednak tym co charakteryzuje ten konkretny model jest rozmieszczone dookoła czarne szkło. Nie ma co ukrywać, jest to dosyć charakterystyczny zegar, jednak nie jest on “krzykliwy” (ma stonowane kolory, nie ma światełek itp). 

Jest to prezent, który może bardzo pozytywnie zachęcić naszego sędziego.

Sprawdź designowy zegar ścienny

To już wszystkie propozycje na prezent dla sędziego na dziś. Spójrz jeszcze raz na listę. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji przypadła ci do gustu. Jeżeli nie, to życzymy udanych dalszych poszukiwań!

Spis Treści