cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla gospodarzy domu? [Ciekawe propozycje!]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent dla gospodarzy domu wybrać.

W naszym artykule znajdziesz konkretne propozycje na podarunek, które sprawdzą się w przypadku parapetówki, jak i innych okazji. Mają one różne zastosowanie, cenę oraz symbolikę, dlatego mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

oryginalny prezent dla gospodarzy domu – deska na wannę

Nasza pierwszą propozycją na praktyczny prezent dla gospodarzy domu jest deska na wannę. Te znakomite akcesorium, sprawi ze nawet zwykła kąpiel stanie się niezwykle odprężającym przeżyciem.

Umieścić na niej można książkę, świeczkę, mydełka, winko, co się tylko zamarzy!

Sprawdź deskę na wannę

Deska do krojenia gitara lub laleczka VooDoo – śmieszny prezent dla gospodarza

Naszymi propozycjami na śmieszny prezent dla gospodarzy, jest deska do krojenia gitara lub laleczka VooDoo. Instrument ten kojarzy się niezwykle przyjemnie większości z nas. Laleczka VooDoo to bardziej odważniejszy upominek, który jednak z pewnością znajdzie również swoje zastosowanie.

Gorąco zachęcamy do przejrzenia tych przydatnych opcji.

Sprawdź deskę do krojenia gitara

Sprawdź deskę do krojenia laleczka „VooDoo”

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Zestaw do tworzenia drinków może być niezwykle trafionym podarunkiem. Sprawdzi się szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju imprez, jak i podczas samodzielnych posiedzeń. Oferta zawiera kilkanaście przydatnych i specjalistycznych akcesoriów, które umożliwią przygotowanie nawet najbardziej wymyślnych drinków.

Do całości dołączona została również specjalna książeczka, w które znajdziesz mnóstwo ciekawych przepisów!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Maszynka do popcornu

Kolejnym gadżetem, który może przydać się domu gospodarzy, jest maszynka do popcornu. Jej zakup moze być spełnieniem niejednego dziecięcego marzenia. Jest to sprzęt, który przyda sie podczas posiedzeń ze znajomymi, jak i wieczornych seansów.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych na podstronie ofertowej poniżej!

Sprawdź maszynkę do popcornu

Wino, whisky lub inny alkohol z własną etykietą

Alkohol to dosyć klasyczny pomysł na prezent dla gospodarzy domu. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło wina oraz whisky z personalizowanymi etykietami. Dostosować je można pod daną okazję oraz osoby.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz również inne alkohole, jak i rodzaje whisky oraz wina.

Zdecydowanie zachęcamy do ich sprawdzenia. Efekt zaskocznia, gwarantowany!

Sprawdź wino z własną etykietą

Sprawdź whisky z własną etykietą

Gra neonowa air hockey lub air shot

Dosyć oryginalnymi podarunkami mogą być specjalne gry. Mowa tu o neonowym air hockey oraz air shot. Obydwie propozycje będą w stanie dostarczyć masę frajdy. Rozkręcą nie jedną imprezę oraz kameralne posiedzenie ze znajomymi!

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia większej ilości szczegółów na podstronach ofertowych!

Sprawdź grę neonowy air hockey

Sprawdź grę air shot

Fotelowy pomocnik

Kolejnym ciekawym domowym akcesorium na naszej liście, jest fotelowy pomocnik. Ułatwi on sięganie po różnego rodaku akcesoria, pilota, książki itp! Na co dzień pozwoli na utrzymanie większego porządku w salonie.

Niezwykle praktyczna oraz innowacyjna opcja prezentowa!

Sprawdź fotelowego pomocnika

Dystrybutor do alkoholu lub innych napojów

Dystrybutor do alkoholu lub innych napojów (który przypomina ten do paliw) może być niezwykle przydatnym oraz dekoracyjnym akcesorium. Gospodarze będą w stanie korzystać z jego na co dzień, jak i podczas różnych domówek.

Całość wykonana została solidnie i z dbałością o szczegóły. Jesteśmy przekonani, że służyć bedzie długimi latami!

Sprawdź dystrybutor do alkoholu lub innych napojów

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana) – elegancki prezent dla gospodarzy domu

Naszą propozycją na elegancki prezent dla gospodarzy jest kryształowa statuetka 3D. W tym miejscy polecamy Ci jeden z modeli dostępnych w sklepie, mianowicie drzewko szczęścia. Możesz go dowolnie dostosować, jak i stworzyć własną od zera.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia poniższego sklepu!

Sprawdź kryształową statuetkę 3D (personalizowaną)

Voucher na masaż lub inny zabieg

Dosyć nietypowym podarunkiem będzie voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz również całe weekendy w SPA! Tak wspólne wyjście gospodarzy z pewnością dostarczy masę relaksu i ciekawych wrażeń!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Zestaw do karaoke

Zestaw do karaoke to sprzęt, który z pewnością rozkręci nie jedną imprezę! Któż z ans nie śpiewał chociaż raz o 2 w nocy ulubionej piosenki na przyjęciu ze znajomymi! Będzie to niezwykle oryginalny prezent dla gospodarzy, na którym skorzystają również goście.

Zdecydowanie zachęcamy do rozważenia tej opcji!

Sprawdź zestaw do karaoke

Stojak na kieliszki

Nasza ostatnią propozycją jest specjalny stojak na kieliszki. Oprócz walorów czysto estetycznych, akcesorium to pozwoli również na zaoszczędzenie cennego miejsca na stole (którego często brakuje podczas hucznych imprez).

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej opcji!

Sprawdź stojak na kieliszki

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla gospodarzy domu. Mamy nadzieje, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści