cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent dla ekonomisty? [Trafione podarunki!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent dla ekonomisty wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę konkretnych ofert, które sprawdzą sie niezależnie od okazji. Różnią się one zastosowaniem oraz ceną dlatego też mamy nadzieję, że wybierzesz coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla ekonomisty – skarbonki 2 propozycje

Naszymi pierwszymi propozycjami na prezent dla ekonomisty są ciekawe skarbonki. Jest to ciekawe nawiązanie do tematyki finansów, co z pewnością ucieszy osobę pracującą w opisywanym dziś zawodzie.

Pierwszą ofertą jest skarbonka szafa grająca, druga natomiast wykonana jest w nieco bardziej minimalistycznym stylu i swoim wyglądem przypomina samochód.

Zachęcamy do sprawdzenie tych upominków, które z pewnością sprawdzą się jako elementy dekoracyjne!

Sprawdź skarbonkę szafę grającą

Sprawdź skarbonkę samochód

Koszulka dla ekonomisty – 3 propozycje

Nieco bardziej klasycznym podarunkiem będzie dedykowana koszulka dla ekonomisty. Powyżej chcielibyśmy przedstawić Ci aż 3 propozycje. Każda z nich posiada dosyć humorystyczny nadruk. Nada się do chodzenia pod domu jak i np na posiadówki u znajomych.

Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych opcji!

Sprawdź koszulkę dla ekonomisty nr 1

Sprawdź koszulkę dla ekonomisty nr 2

Sprawdź koszulkę dla ekonomisty nr 3

Kubek dla ekonomisty – 3 propozycje

Kolejną sprawdzoną propozycją jest dedykowany kubek dla ekonomisty. Tak samo jak w poprzednim przypadku, polecamy Ci aż 3 różne modele. Każdy z nich wygląda bedzie znakomicie na biurku danej osoby lub w innym miejscu.

Możesz być przekonany ze poranna kawa lub herbata pita z takiego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek „Najlepszy ekonomista na świecie”

Sprawdź kubek „Stonks”

Sprawdź kubek „Super ekonomista”

Pudełko na zegarki – elegancki prezent dla ekonomisty

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla ekonomisty, to ta propozycja spisze się idealnie! Jest to ekskluzywne pudełko na zegarki, które z pewnością pomoże w uporządkowaniu biżuterii danej osoby. Oprócz praktycznego zastosowania, podarunek ten wpasuje się świetnie jako element dekoracyjny do prawie każdego wystroju!

Zachęcamy do sprawdzenia większej ilości szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź pudełko na zegarki – elegancki prezent dla ekonomisty

Śmieszny prezent dla ekonomisty – banknot 500 zł

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla ekonomisty, to ręcznik przypominający banknoty 500 zł z pewnością jest warty Twojej uwagi! Jest to niezwykle humorystyczne nawiązanie do tematyki finansowej. W polecanym przez nas sklepie znajdziesz także wersję z nadrukiem 100 zł.

Zachęcamy do zobaczenia tych opcji!

Sprawdź śmieszny prezent dla ekonomisty – banknot 500 zł

Sejf książkowy – gadżet dla ekonomisty

Niezwykle ciekawym gadżetem dla ekonomisty jest sejf przypominający książkę. Dana osoba będzie mogła schować tam cenne lub osobiste rzeczy. Jest to akcesorium rodem ze szpiegowskiego filmu!

Wiele osób może się nie skapnąć, że wśród książek znajduje sie taka skrytka. Aby poznać więcej szczegółów na temat tego produktu, zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź sejf książkowy – gadżet dla ekonomisty

Seria książek „Wojna o pieniądz”

Ekonomista to osoba bardzo oczytana. Aby jeszcze bardziej poszerzyć jego horyzonty można podarować ciekawą publikację. Naszą propozycją jest seria książek „Woja o Pieniądz”. Opisuje ona jak kształtował się oraz funkcjonuje świat finansów. Dla pasjonata tematu bedzie to prawdziwa intelektualna uczta.

Nawet bardzo wyedukowana osoba z pewnością dowie się czegoś nowego!

Sprawdź serię książek „Wojna o pieniądz”

Obraz „South Bank London” – prezent dla ekonomisty

Nasza ostatnia pozycja na liście to podarunek, na który przyjemnie się patrzy! Obraz przesiewający „South Bank London” wykonany jest w niezwykle estetyczny i ciekawy sposób. Wpasuje się w praktycznie każdy wystrój. Londyn jest niezwykle ważnym centrum światowych finansów. Dla ekonomisty będzie więc to niezwykle trafiona opcja!

Sprawdź obraz „South Bank London” – prezent dla ekonomisty

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla ekonomisty. Mamy nadzieję, że któraś z nich stanie się twoim przyszłym podarunkiem. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści