cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na zakończenie liceum? [Najlepsze na koniec]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na zakończenie liceum wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne oferty, które sprawdzą się w przypadku tej niezwykłej okazji. Moją one różne ceny oraz zastosowanie, dlatego mamy nadzieję że uda Ci się dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Praktyczny prezent na zakończenie liceum – mini lodówka

Naszą pierwszą propozycją na praktyczny prezent na zakończenie liceum jest mini lodówka. Możliwość sięgnięcia po ulubionym schłodzony napój ,robiąc coś przy biurku, z pewnością nie raz zostanie wykorzystana.

Idealna dla ludzi którzy lubią grać na komputerze, jak i uczących się długimi godzinami!

Sprawdź mini lodówkę

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent na koniec liceum

Jeżeli szukasz ekskluzywnego prezentu na koniec liceum, do kryształowa statuetka 3D powinna Cię zainteresować. Zdecydować się możesz na gotowy model, lekko go zmodyfikować lub stworzyć własny od zera.

Sam efekt 3D jest naprawdę interesujący i warto się nim zainteresować!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowana)

Długopis z dowolnym grawerem

Niezwykle eleganckim oraz przydatny, upominkiem może być długopis z dowolnym grawerem. Ten znajdujący się na powyższym obrazku przeznaczone jest dla nauczycieli, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie go dostosować (w neizwykle prosty sposób).

Tyczy się to zarówno „pisadła”, jak i pudełeczka. Opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Personalizowana zakładka do książek koniczynka, piórko lub słonik

Zakończenie liceum najczęściej nie oznacza zakończenia edukacji, a tym bardziej rozwoju. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanych srebrnych zakładek do książek.

Chcielibyśmy polecić Ci model koniczynka, piórko oraz słonik. Nanieś na nie możesz imię danej osoby. Sam zadecyduj, który z tych produktów spodoba się najbardziej!

Sprawdź personalizowaną zakładkę koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę piórko

Sprawdź personalizowaną zakładkę słonik

Smart termos z wyświetlaczem – oryginalny prezent na zakończenie liceum

Kolejnym praktycznym podarunkiem naszej liście jest termos z wyświetlaczem. Dzięki niemu dana osoba może sprawdzić temperaturę swojego napoju. Wykonany solidnie oraz elegancko, z pewnością znajdzie swoje zastosowanie!

Sprawdź smart termos z wyświetlaczem

Pojemnik na napoje z głośnikiem i lampką

Lata nastoletniej i wczesne dwudzieste to zazwyczaj czas wytężonego imprezowania. Z tego też powodu chcielibyśmy polecić Ci pojemnik na napoje z głośnikiem i lampką, która świecić może w rytm muzyki. Idealne na różnego rodzaju duże domówki, jak i proste spotkania ze znajomymi!

Sprawdź pojemnik na napoje z głośnikiem i lampką

Prezent „w powietrzu”

Nadszedł czas na prezenty z kategorii przeżycia. Na pierwszy ogień idą różnego rodzaju atrakcje w powietrzu. Szczególnie zachęcam do sprawdzenia lotów widokowych. Oglądanie różnego rodzaju krajobrazów z lotu ptaka z pewnością zostanie zapamiętane na długo!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Vouchery na warsztaty kreatywne

Kolejnymi atrakcjami na naszej liście są różnego rodzaju vouchery na warsztaty kreatywne.

Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz kursy fotografii, ilustracji, malowania, tworzenie i zdobienia ceramiki oraz wiele więcej. Jesteśmy przekonani ,e znajdziesz tam coś odpowiedniego. Młoda osoba z otwartą głową z pewnością ucieszy się z takiego podarunku!

Sprawdź vouchery na warsztaty kreatywne

Atrakcje „na wodzie”

Atrakcje na lub pod wodą mogą dostarczyć masę niezapomnianych wrażeń. Szczególnie zachęcam do sprawdzenia różnego rodzaju wodnych jetpacków oraz oraz kursów nurkowania.

Jeżeli chcesz zapewnić komuś niezapomniany dzień, to jest to opcja warta uwagi.

Sprawdź atrakcje „na wodzie”

Oryginalne kubki – 5 propozycji

Kubek to dosyć sprawdzony wybór podarunkowy. Z tego też powodu chcielibyśmy go nieco urozmaicić, polecając ci dosyć nietypowe naczynia. Nasze liście umieściliśmy kubek z palcem, z Minecrafta, z napisem „the best”, w sweterku XXL oraz astronauty.

Zachęcamy do sprawdzenia tych opcji. Jesteśmy przekonani, że sprawdzą się jako elementy dekoracyjne, a samo picie napoju przy ich użyciu dostarczy masę satysfakcji.

Sprawdź kubek z palcem

Sprawdź kubek Minecraft

Sprawdź kubek „The best”

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Sprawdź kubek astronauty

Gadżety na licencji z wielu uniwersów

Jeżeli dana osoba ma swoje ulubione uniwersum serialowe czy też filmowe, to różnego rodzaju gadżety na licencji sprawdzą się znakomicie. Jak możesz zobaczyć na obrazku, w polecany przez nas sklep zawiera dosyć szeroką ofertę.

Jest to opcja, dzięki której możesz wstrzelić się w zainteresowania danej osoby!

Sprawdź gadżety na licencji z wielu uniwersów

Podgrzewacz do kubków

Naszą ostatnią propozycją jest podgrzewacz do kubków. Ten dosyć prosty lecz niezwykle innowacyjny gadżet umożliwi utrzymanie idealnej temperatury ulubionego napoju przez jeszcze dłuższy czas. Znakomity do nauki, pracy czy też relaksu!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

To jest nasze wszystkie propozycje na prezent na zakończenie liceum. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści