cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na otwarcie nowej firmy? Najlepsze propozycje!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na otwarcie nowej firmy wybrać, to trafiłeś w idealne miejsce!

Przygotowaliśmy dla ciebie propozycje, które doceni każdy początkujący przedsiębiorca. Jedne z nich są symboliczne, inne praktyczne. Mamy nadzieję że docenisz naszą listę i produkty znajdującej się na niej.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na otwarcie biura,
  • prezent na otwarcie własnego biznesu,
  • prezent na otwarcie firmy.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego innego artykułu:

Zapraszamy do naszej listy!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kosz prezentowy

Kosz prezentowy to świetny wybór na prezent na otwarcie firmy. Proponowany przez nas ma nietypowe, ale świetne wykonanie. Wszystkie produkty znajdują się na drewnianej podstawce. Do tego same przetwory są naturalne oraz naprawdę wysokiej jakości. Nasz odbiorca na pewno chętnie skorzysta z tego podarku.

Ze względu na wcześniej wspomniane świetne wykonanie oraz wysoką jakość jest to nieco droższy kosz prezentowy. Znajdziemy na rynku wiele tańszych koszy, ale uważamy ten za naprawdę idealny.

Sprawdź kosz prezentowy

Zestaw herbaty

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest zestaw herbaty. Jest to również świetny wybór na prezent na otwarcie nowej firmy. Nasz odbiorca będzie mógł korzystać z niego zarówno w biurze jak i w domu. Wszystko zależy od tego gdzie częściej będzie mógł delektować się wysokiej jakości herbatą, którą mu wręczymy.

Mimo naprawdę wielu smaków herbaty jakie będzie mógł sprawdzić nasz odbiorca nie jest to bardzo droga propozycja. Uważamy jej cenę za naprawdę atrakcyjną. Zdecydowanie nasz bliski doceni taki podarek.

Sprawdź zestaw herbaty

Koszulka biznesmena

Jeżeli wiesz, że odbiorca ma dystans do siebie i lubi żarty to świetnym wyborem będzie koszulka biznesmena. Sprawdzi się ona wtedy idealnie jako prezent na otwarcie biura. Nasz odbiorca będzie mógł się poczuć jak legendarny wilk z Wall Street. Na pewno taki podarek może wywołać u niego szczery uśmiech.

Mimo naprawdę świetnego wykonania nadruku nie jest to bardzo drogi t-shirt. Jest on w bardzo standardowej cenie. Jeżeli planujemy większy prezent to może to być nawet ciekawy dodatek do innego produktu.

Sprawdź koszulkę biznesmena

Karafka na wodę

Jeśli ciągle nie wiesz jaki prezent na otwarcie firmy wybrać to ciekawym wyborem może być karafka na wodę. Jest to eleganckie naczynie, które sprawdzi się w każdym domu czy biurze. Nasz odbiorca będzie mógł postawić ją w widocznym miejscu i nalewać z niej wodę współpracownikom czy nawet klientom.

Mimo naprawdę świetnego wyglądu nie jest to drogie naczynie. Sprawdzi się ono nawet jako dodatek do innego z proponowanych przez nas produktów. Bez względu na to czy będzie to samodzielny prezent czy dodatek na pewno ucieszy on naszego odbiorcę.

Sprawdź karafkę na wodę

Komplet szklanek

Kolejną świetną propozycją na prezent na otwarcie biznesu jest komplet szklanek. Będą one zarówno pełniły swoją rolę w domu naszego odbiorcy jak i w jego biurze. Będzie mógł on pić każdego dnia kawę z świetnie wykonanego naczynia. Na pewno taka kawa będzie jeszcze smaczniejsza.

Ze względu na to, że proponowany zestaw ma aż sześć świetnie wykonanych naczyń jest on nieco droższy od wielu poprzednich propozycji. Uważamy go jednak za zdecydowanie wartego rozważenia oraz polecenia.

Sprawdź komplet szklanek

Figurka biznesmana

Figurka to świetny prezent na otwarcie własnego biznesu. Będzie ona pełniła rolę wyróżniającej się ozdoby w biurze naszego odbiorcy. Proponowany przez nas produkt został zaprojektowany tak, aby humorystycznie przedstawić biznesmana!

Ze względu na ciekawość i nietypowość wykonania, jest to propozycja zdecydowanie godną przemyślenia!

Sprawdź figurkę biznesmana

Stacja ładująca

Stacja ładująca to bardzo praktyczny prezent, który świetnie sprawdzi się na otwarcie nowej firmy. Nasz odbiorca będzie mógł jej używać na co dzień. Na pewno chętnie skorzystają z niej również pracownicy. Proponowany przez nas produkt może ładować nawet do 10 urządzeń na raz. Dodatkowo ma zakładki dzięki którym urządzenia te będą mogły bezpiecznie leżeć.

Ze względu na wysoką jakość proponowanego przez nas produktu jest on dosyć drogi. Jest on jednak zdecydowanie warty swojej ceny. Na pewno nasz odbiorca doceni taki podarek.

Sprawdź stację ładującą

Pendrive BMW

Kolejnym produktem, który może bardzo przydać się w świeżo otwartej firmie jest przenośny dysk. Jest to oryginalny pendrive, który może pomieścić do 16GB danych. Nietypowe wykonanie z pewnością spodoba się miłośnika motoryzacji! Dzięki temu podarkowi nasz odbiorca będzie mógł trzymać najpotrzebniejsze dane zawsze przy sobie.

Nasz odbiorca na pewno doceni taki prezent.

Sprawdź przenośny dysk

Nadszedł już czas aby zakończyć listę propozycji na prezent na otwarcie nowej firmy. Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia polecanych produktów i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści