cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent na otwarcie lokalu/restauracji? Sprawdź!

Jeżeli zastanawiasz się jakie prezent na otwarcie lokalu, restauracji lub baru wybrać, to nasz poradnik przypadnie Ci do gustu.

Przygotowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje, które różnią się miedzy sobą cenami, zastosowaniem oraz wielkością. Dzięki temu będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na otwarcie lokalu,
  • prezent na otwarcie knajpy,
  • prezent na otwarcie restauracji,
  • prezent na otwarcie baru.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego innego artykułu:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Kosz prezentowy

Naszą pierwszą propozycją na prezent na otwarcie lokalu jest kosz prezentowy. Jest to klasyczny, ale świetny podarek na taką okazję. Idealnie pasuje do okazji jaką jest otwarcie przez bliską nam osobę lokalu. Nasz odbiorca będzie mógł regularnie korzystać z zawartości tego kosza takich jak kawa czy miód.

Mimo tego jak trafna jest ta propozycja nie jest ona wcale bardzo droga. Oczywiście możemy znaleźć znacznie większe i droższe kosze od tego, ale proponowany przez nas ma naprawdę przystępną cenę i ciekawą zawartość.

Sprawdź kosz prezentowy

Czekolada z dowolnym nadrukiem (wiele wzorów)

Propozycją równie dobrą na prezent na otwarcie knajpy jak kosz prezentowy, jest personalizowana czekolada z kawałkami jadalnego złota. Jest to bardzo elegancka propozycja, która świetnie sprawdzi się na otwarcie lokalu.

W polecanym przez nas sklepie znajdziesz wiele dostępnych wzorów, które możesz dowolnie dostosowywać. Upominek, który z pewnością wywoła pozytywny efekt zaskoczenia!

Sprawdź czekoladę z dowolnym nadrukiem

Zestaw degustacyjny kaw

Jeżeli ciągle zastanawiasz się co kupić na prezent na otwarcie restauracji to kolejną świetną propozycją jest zestaw degustacyjny kaw. Będzie to świetny symboliczny oraz praktyczny podarek dla naszej bliskiej osoby. W sam raz aby na początku dnia pełnego wyzwań, strzelić sobie małą czarną!

Są ro wysokiej jakości kawy, która zapewnią ciekawą degustację odbiory podarunku!

Sprawdź zestaw degustacyjny kaw

Parasol

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jaki prezent na otwarcie restauracji będzie najbardziej odpowiedni to naszą odpowiedzią jest elegancki parasol. Jest to bardzo elegancki, a przy tym naprawdę praktyczny podarek. Nie bez powodu na przykład duże marki samochodowe dołączają parasol do zakupionego auta.

Mimo niezwykłej elegancji, która świetnie sprawdzi się przy okazji jaką jest otwarcie lokalu nie jest to bardzo droga propozycja. Jej cena jest naprawdę atrakcyjna, w porównaniu do innych parasoli na rynku wypada bardzo dobrze.

Sprawdź parasol

Perfumy Hugo boss

Perfumy to idealna propozycja na prezent na otwarcie baru. Nasz odbiorca na pewno będzie bardzo zadowolony z takiego podarku. Będzie mógł on używać go każdego dnia przed otwarciem swojego lokalu. Na pewno doceni on taki podarek.

Ze względu na naprawdę świetny zapach i wysoką jakość proponowanego produktu jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak otwarcie baru za tak ważne wydarzenie, że warto na nie wydać nieco więcej pieniędzy.

Sprawdź perfumy Hugo Boss

Karafka na whisky „Diament”

Propozycją, która świetnie odpowiada na pytanie jaki prezent na otwarcie lokalu jest karafka na whisky „Diament” wraz ze szklankami i kostkami do chłodzenia trunku.

Jest to świetnie prezentujące się naczynie, które nasz odbiorca będzie mógł zarówno używać w swoim domu, jak i w swoim lokalu. W dodatku jest to ciekawa ozdoba, która może dodać dużo stylu pomieszczeniu, w którym zostanie postawiona.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość wykonania i świetny styl jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy ją jednak za jak najbardziej wartą swojej ceny. Na pewno nasz odbiorca doceni ten podarek.

Sprawdź karafkę na whisky

Lampka „Księżyc” zmieniająca kolor

Kolejną ozdobą, która świetnie sprawdzi się jako prezent na otwarcie lokalu jest lampa biurkowa. Jest ona jednak wykonana nieco nietypowo. Ma ona w podstawie dodatkowe elementy, które dodają niepowtarzalnego uroku. Proponowany przez nas produkt sprawdzi się świetnie zarówno w domu jak i lokalu naszego odbiorcy. Na pewno znajdzie idealne miejsce na taką lampę.

Dużą zaletą tego upominku, jest możliwość zmiany koloru. Można go dostosować pod klimat i preferencje danej osoby!

Sprawdź lampę biurkową

Zegar cofający czas

Ostatnią już propozycją na prezent na otwarcie lokalu jest zegar ścienny cofający czas. Jest to podarek, który może sprawdzić się zarówno w nowym miejscu pracy bliskiej nam osoby, jak i jej domu. Całość ma dosyć humorystyczny wydźwięk. z pewnością nie raz wywoła uśmiech na twarzy różnych osób!

Sprawdź zegar cofający czas

To już wszystkie propozycje na prezent na otwarcie lokalu. Mamy nadzieję, że któraś z nich przypadła Ci do gustu. Zapraszamy do ponownego sprawdzenia listy i życzymy miłych zakupów!

Spis Treści