cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent na otwarcie lokalu/restauracji? Sprawdź!

Jeżeli zastanawiasz się jakie prezent na otwarcie lokalu, restauracji lub baru wybrać, to nasz poradnik przypadnie Ci do gustu.

Przygotowaliśmy naszym zdaniem najciekawsze propozycje, które różnią się miedzy sobą cenami, zastosowaniem oraz wielkością. Dzięki temu będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na otwarcie lokalu,
  • prezent na otwarcie knajpy,
  • prezent na otwarcie restauracji,
  • prezent na otwarcie baru.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszego innego artykułu:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Kosz prezentowy

Naszą pierwszą propozycją na prezent na otwarcie lokalu jest kosz prezentowy. Jest to klasyczny, ale świetny podarek na taką okazję. Idealnie pasuje do okazji jaką jest otwarcie przez bliską nam osobę lokalu. Nasz odbiorca będzie mógł regularnie korzystać z zawartości tego kosza takich jak kawa czy miód.

Mimo tego jak trafna jest ta propozycja nie jest ona wcale bardzo droga. Oczywiście możemy znaleźć znacznie większe i droższe kosze od tego, ale proponowany przez nas ma naprawdę przystępną cenę i ciekawą zawartość.

Sprawdź kosz prezentowy

Bombonierka

Propozycją równie dobrą na prezent na otwarcie knajpy jak kosz prezentowy jest bombonierka. Jest to również bardzo elegancka propozycja, która świetnie sprawdzi się na otwarcie lokalu. Nasz odbiorca na pewno chętnie będzie jadł podarowane przez nas czekoladki jako deser po posiłku.

Ze względu na wielkość tego podarku jest on znacznie droższy od poprzedniej propozycji. Uważamy go jednak za bardzo wartego swojej ceny. Jest to świetny wybór na prezent na otwarcie restauracji.

Sprawdź bombonierkę

Kawa ziarnista

Jeżeli ciągle zastanawiasz się co kupić na prezent na otwarcie restauracji to kolejną świetną propozycją jest kawa. Będzie to świetny symboliczny oraz praktyczny podarek dla naszej bliskiej osoby. Na pewno będzie on chętnie pił naszą kawę każdego poranka podczas otwarcia swojego lokalu.

Cena proponowanego przez nas produktu jest naprawdę dobra. Jest to wysokiej jakości kawa, która na pewno zasmakuje naszemu odbiorcy. Oczywiście można znaleźć na rynku wiele zamienników, ale ciężko o lepszy stosunek jakości do ceny.

Sprawdź kawę

Parasol

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jaki prezent na otwarcie restauracji będzie najbardziej odpowiedni to naszą odpowiedzią jest elegancki parasol. Jest to bardzo elegancki, a przy tym naprawdę praktyczny podarek. Nie bez powodu na przykład duże marki samochodowe dołączają parasol do zakupionego auta.

Mimo niezwykłej elegancji, która świetnie sprawdzi się przy okazji jaką jest otwarcie lokalu nie jest to bardzo droga propozycja. Jej cena jest naprawdę atrakcyjna, w porównaniu do innych parasoli na rynku wypada bardzo dobrze.

Sprawdź parasol

Perfumy Hugo boss

Perfumy to idealna propozycja na prezent na otwarcie baru. Nasz odbiorca na pewno będzie bardzo zadowolony z takiego podarku. Będzie mógł on używać go każdego dnia przed otwarciem swojego lokalu. Na pewno doceni on taki podarek.

Ze względu na naprawdę świetny zapach i wysoką jakość proponowanego produktu jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak otwarcie baru za tak ważne wydarzenie, że warto na nie wydać nieco więcej pieniędzy.

Sprawdź perfumy Hugo Boss

Karafka na whisky

Propozycją, która świetnie odpowiada na pytanie jaki prezent na otwarcie lokalu jest karafka na whisky. Jest to świetnie prezentujące się naczynie, które nasz odbiorca będzie mógł zarówno używać w swoim domu jak i w swoim lokalu. W dodatku jest to naprawdę świetna ozdoba, która może dodać dużo stylu pomieszczeniu, w którym zostanie postawiona.

Ze względu na naprawdę wysoką jakość wykonania i świetny styl jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy ją jednak za jak najbardziej wartą swojej ceny. Na pewno nasz odbiorca doceni ten podarek.

Sprawdź karafkę na whisky

Lampa biurkowa

Kolejną ozdobą, która świetnie sprawdzi się jako prezent na otwarcie lokalu jest lampa biurkowa. Jest ona jednak wykonana nieco nietypowo. Ma ona w podstawie dodatkowe elementy, które dodają niepowtarzalnego uroku. Proponowany przez nas produkt sprawdzi się świetnie zarówno w domu jak i lokalu naszego odbiorcy. Na pewno znajdzie idealne miejsce na taką lampę.

Ze względu na naprawdę niepowtarzalne wykonanie jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy ją jednak za wartą przemyślenia, gdyż może ona zrobić piorunujące wrażenie na naszym odbiorcy.

Sprawdź lampę biurkową

Zegar ścienny

Ostatnią już propozycją na prezent na otwarcie lokalu jest zegar ścienny. Jest to podarek, który może sprawdzić się zarówno w nowym miejscu pracy bliskiej nam osoby jak i jej domu. Ze względu na ciekawy styl wykonania zegar ten powinien sprawdzić się w niemalże każdym typie pomieszczenia.

Mimo bardzo ciekawego wyglądu jest to dobrze wypadający cenowo zegar na rynku. Nie jest to najtańsza propozycja na tej liście, ale na pewno jest warta przemyślenia, gdyż może bardzo ucieszyć naszego odbiorcę.

Sprawdź zegar ścienny

To już wszystkie propozycje na dziś. Mamy nadzieję, ze któraś z nich przypadła Ci do gustu. Zapraszamy do ponownego sprawdzenia listy i życzymy miłych zakupów!

Może Cię to zaciekawi…🤔

Tworzymy własny produkt.

Zauważyliśmy że większość koszy prezentowych na rynku jest dosyć nudna i przede wszystkim, powtarzalna (bardzo podobna zawartość, czyli słodycze, mydełka, świeczki itp). Chcemy wprowadzić powiew świeżości do branży.

Naszym pierwszym dziełem jest box na lepszy sen. Mamy już wybrane produkty, które zgrupowaliśmy w 3 warianty cenowe (budżetowy, standard oraz premium). Są to różnorodne wyroby i akcesoria, które w realny sposób będą mogły spowodować, że ich odbiorca będzie bardziej wyspany, a co za tym idzie poprawi się jego samopoczucie, zdrowie czy też poziom energii i motywacji. Przygotowaliśmy również kilka dodatkowych upominkowych drobnostek (nawiązujących wyglądem do tematyki snu)

Nie bawimy się w “magiczną medycynę”. W boxie znajdziesz tylko sprawdzone i bezpieczne produkty (z których w zdecydowanej większości sami korzystamy)! W przyszłości chcemy tworzyć nowe zestawy związane np z redukcją stresu, stoicyzmem, siłownią, produktywną pracą przy biurku czy też nauką języków oraz podróżami.

Jeżeli zaciekawiła Cię ta koncepcja i chciałbyś w przyszłości podarować komuś (lub sobie!) lepszą jakość snu lub po prostu z chęcią sprawdzisz co “zmajstrowaliśmy”, to koniecznie zostaw nam maila!

Obiecujemy zero spamu. Za kilkanaście dni start sprzedaży boxa. Z chęcią Cię o nim powiadomimy! 🙂