cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na obronę doktoratu? Zobacz konkretne oferty!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na obronę doktoratu wybrać!

Nasz artykuł to lista konkretnych propozycji podarunkowych, które sprawdzą sie w przypadku opisywanej dziś okazji. Oferty różnią sie ceną jak i zastosowaniem, dlatego też bedzie to świetne źródło inspiracji.

W artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • Prezent na obronę doktoratu,
  • prezent z okazji obrony doktoratu,
  • prezent dla recenzenta doktoratu,
  • śmieszny prezent na obronę doktoratu,
  • i więcej!

Zachęcamy do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na obronę doktoratu – kryształowa statuetka 3d

Naszą pierwszą propozycją na prezent na obronę doktoratu jest kryształowa statuetka 3d. Nanieś na nią możemy dowolny napis, dlatego bez problemu dostosujesz ją pod swoje preferencje. Akcesorium te wyglądać będzie szczególnie dobrze przy odpowiednim oświetleniu.

Jeżeli Ci na formalnym i symbolicznym podarunku, to ta propozycja spisze się znakomicie!

Sprawdź prezent na obronę doktoratu – kryształowa statuetka 3d

Bluza z okazji obrony doktoratu – Akademia Pana Kleksa

Nieco bardziej klasyczną propozycją na prezent z okazji obrony doktoratu jest dedykowana bluza z nadrukiem nawiązującym do kultowej Akademii Pana Kleksa. Motyw nauki, przedstawiony w śmieszny i nostalgiczny sposób!

Ubierając taką odzież dana osoba pokazuje dystans do siebie. Nada się do chodzenia po domu jak i wyjścia ze znajomymi. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej opcji. Upominek niezwykle humorystyczny!

Sprawdź bluza z okazji obrony doktoratu

Obrazy na płótnie

Nieco bardziej uniwersalnym podarunkiem jest obraz na płótnie przedstawiający dzień. Wprowadzi on przyjemna atmosferę do każdego pokoju. Jest to malunek, na który przyjemnie się patrzy.

W polecanym sklepie „eplakaty” znajdziesz o wiele więcej ciekawych obrazów, plakatów i fototapet, posegregowanych bardzo logiczny sposób. Wybór jest naprawdę spory dlatego z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego.

Sprawdź obrazy na płótnie

Suplementy dla osoby z doktoratem

Obowiązki osoby, która posiada doktorat i chce rozwijać się w danej dziedzinie, bywają przytłaczjące. Rozwój na tym poziomie wymaga ogromnego skupienia oraz odporności na stres. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić suplement na lepszy sen i koncentrację.

Dokładne informacje na temat jego pro zdrowotnych przeczytasz na podstronie ofertowej. Pamiętaj, że lepsza jakość snu oznacza lepsze samopoczucie, koncentrację, pamięć, sprawność fizyczną, zdrowie, energię i wiele więcej! Trudno jest znaleźć aspekt życia, który nie ulegnie poprawie po zadbaniu o odpowiedni sen!

Koniecznie sprawdź tą propozycję!

Sprawdź suplementy dla osoby z doktoratem

Zestaw do czyszczenia butów

Niezwykle oryginalnym oraz praktycznym prezentem z okazji obrony doktoratu jest zestaw do czyszczenia butów. Jest to dosyć niestandardowy podarunek, który pozwoli na łatwiejsze i przyjemniejsze utrzymanie obuwia w czystości. Jest to szczególnie ważna kwestia w przypadku osoby z doktoratem, która nie raz bedzie musiała dobrze się zaprezentować.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat tego zestawu na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw do czyszczenia butów

Karafka globus

Jeżeli zależy Ci aby twój podarunek był ekskluzywny to powyższy zestaw przypadnie Ci do gustu! Karafka w kształcie globusa to bardzo elegancki i estetyczny element dekoracyjny. W polecanej ofercie jest także wiele innych ciekawych akcesoriów, które zobaczyć możesz na grafice.

Upominek o praktycznym zastosowaniu, który wygląda znakomicie!

Sprawdź karafkę globus

Kubek termiczny „ananasy”

Czymś co z pewnością przyda się każdej osobie z doktoratem jest kubek termiczny wysokiej jakości. polecany przez nas model „Ananasy” utrzyma ciepło oraz zimno przez długie godziny. Dodatkowo, wygląda bardzo estetycznie. Sprawdzi sie podczas życia codziennego jak i różnego rodzaju wycieczek.

Możliwość napicia sie ciepłej herbatki w listopadowy zimny dzień, z pewnością zostanie doceniona!

Sprawdź kubek termiczny „ananasy”

Degustacje jedzenia i alkoholi

Jeżeli lubisz prezenty niestandardowe, to voucher na degustacje jedzenia i alkoholi, z pewnością Cię zainteresuje! W polecanym przez nas sklepie znajdziesz mnóstwo ciekawy ofert, w różnych lokalizacjach oraz o różnym nastroju (eleganckie śniadania w drogiej restauracji, degustacje winna w winnicy itp).

Jeżeli interesuje Cię podarunek tego typu, to z pewnością znajdziesz tam coś odpowiedniego!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Ciekawą alternatywa dla poprzedniej propozycji jest voucher na spektakl w teatrze, oprze lub filharmonii. Tego typu wydarzenia kulturowe to coś na co większość z nas z chęcią by się wybrała, jednak zawsze znajdzie się coś innego do roboty. Taki podarunek bedzie więc świetna okazją do sprawienia sobie niesamowitego wieczoru!

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Lampka zakładka do książek

Niezwykle trafionym pomysłem na prezent z okazji obrony doktoratu jest lampka zakładka do książek „bookman”. Osoba z takim tytułem naukowym z pewnością „pochłania” masę książek. Gadżet tego typu umożliwi czytanie w ciemności oraz zaznaczanie na jakim fragmencie się skończyło.

Niezwykle przydatny i oryginalny podarunek!

Sprawdź lampka zakładka do książek

Personalizowana zakładka do książek

Ciekawą bardziej elegancką alternatywą dla poprzedniej propozycji jest srebrna zakładka do książek w kształcie koniczynki. Jej ogromną zetlą jest możliwość personalizacji. Na akcesorium umieścić możemy dowolny grawer (np inicjały danej osoby, jej imię i nazwisko, itp).

Personalizacji podlega także pudełko, na którym umieścić możemy dowolne życzenia. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej opcji.

Sprawdź personalizowana zakładka do książek

Skrzynka na Herbaty z dowolnym nadrukiem

Naszą ostatnia propozycją na prezent na obronę doktoratu jest skrzynka na herbaty. Główna zaletą tego upominku jest możliwość jego dowolnej personalizacji. Możesz zmodyfikować jeden z dostępnych w sklepie wzorów, jak i stworzyć własny od zera. Jest to niezwykle intuicyjne, z pewnością sobie z tym poradzisz.

Zdecydowanie zachecamy do sprawdzenia tej estetycznej i praktycznej opcji!

Sprawdź drewniana skrzynka na herbatę z dowolnym nadrukiem

To już nasze wszystkie pomysły na prezent na obronę doktoratu! Zapraszamy do sprawdzenia poszczególnych propozycji i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści