cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 90 urodziny dla cioci? [Sprawdź nasz poradnik!]

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 90 urodziny dla cioci wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, z konkretnymi ofertami na podarunki. Mają one różne zastosowanie oraz symbolikę, dlatego mamy szczerą nadzieję, że uda się podsunąć Ci coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 90 urodziny cioci – kosz podarunkowy

Naszą pierwszą propozycją na prezent na 90 urodziny dla cioci jest elegancki kosz prezentowy. Zawiera on w sobie wiele ciekawych herbat i wyrobów, o których przeczytasz więcej na podstronie ofertowej.

Paczka zapakowana jest w estetyczny sposób. Całość jest dosyć spora, dlatego sprawdzi się nawet na większą okazję. Zdecydowania zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat tego podarunku!

Sprawdź prezent na 90 urodziny cioci – kosz podarunkowy

Stojak na serwetki – prezent dla 90 letniej cioci

Bardzo przydatnym i uroczym akcesorium jest stojak na serwetki ze śpiącym ludzikiem. Jest to dosyć nietypowy gadżet, który wykonany jest jednak w minimalistycznym stylu, przez co wpasuje się do każdego wystroju.

Wykonano go w całości z metalu. Jest więc to dosyć ciężki i solidny produkt, który służyć będzie latami! Jeżeli szukasz czegoś prostego, estetycznego i praktycznego to opcja ta spisze się znakomicie!

Sprawdź stojak na serwetki – prezent dla 90 letniej cioci

Wyciskacz do cytrusów konewka

Kolejnym niezwykle pomysłowym prezentem dla 90 letniej cioci jest konewka wyciskacz do cytrusów. Jest to niezwykli innowacyjne akcesorium, które przyda sie każdej gospodyni!

Wykonano jest w niezwykle solidny ładny sposób. Jest niezwykle wygodne w użyciu. Korzystanie z takiego upominku bezie niezwykle satysfakcjonujące! Podarunek, który z pewnością zaskoczy dana osobę!

Sprawdź wyciskacz do cytrusów konewka

Kociołki czarownicy – śmieszny prezent dla cioci na 90 urodziny

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent na 90 urodziny cioci, to kociołki czarownicy sprawdzą sie idealnie! Zestaw zawiera 4 ceramiczne naczynia, które przydadzą sie do różnego rodzaju prac kuchennych jak i jako element dekoracyjny. Całosć ma bardzo humorystyczny wydźwięk, przez co z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby, jak i jej przyszłych gości.

Zachęcamy sprawdzenia dokładnych parametrów na podstronie ofertowej!

Sprawdź kociołki czarownicy – śmieszny prezent dla cioci na 90 urodziny

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz bardziej oficjalnego i eleganckiego prezentu dla cioci na 90 urodziny, to kryształowa statuetka 3d spisze się idealnie! Jest to w pełni personalizowane akcesorium. Oznacza to że możesz na nim stworzyć dowolną dedykację oraz grafikę.

Całość wygląda szczególnie dobrze przy odpowiednim oświetleniu. Oprócz szerokiego asortymentu, sklep kryształy 3d oferuje także doradztwo odnośnie ich tworzenia. Zachęcamy do sprawdzenia tej znakomitej propozycji!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d

Personalizowany fartuch kuchenny (kilka wzorów!)

Niezwykle trafionym i uroczym podarunkiem jest personalizowany fartuch kuchenny. Polecany przez nas model posiada nadruk „Fajna babeczka”, jednak w sklepie alepominek znajdziesz ich o wiele więcej!

Akcesorium, które ucieszy każdą ciocię lubiącą gotować!

Sprawdź personalizowany fartuch kuchenny (kilka wzorów!)

Personalizowany futerał na okulary – gadżet dla 90 letniej cioci

Jeżeli Twoja 90 letnia ciocia nosi okulary, to opcją która powinna cię zainteresować jest personalizowany futerał! Podarunki stworzone pod daną osobę są niezwykle trafione. Człowiek je dostający od razu czuje z nimi pewną wieź. W tym przypadku jest to także akcesorium codziennego użytkom. Nie zostanie więc zapomniane głęboko w szufladzie!

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji!

Sprawdź personalizowany futerał na okulary – gadżet dla 90 letniej cioci

Personalizowany srebrny naszyjnik

Niezależnie od wieku, kobiety uwielbiają sie stroić! Dlatego też w naszym poradniku zabraknąć nie mogło personalizowanego naszyjnika w kształcie serca. Ta srebrna biżuteria wykonana jest na tyle minimalistycznie, że przypadnie do gustu praktycznie każdej osobie!

Dużą zaletą tej oferty jest możliwość dodania dowolnych życzeń na otwarciu pudełeczka. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej oferty!

Sprawdź personalizowany srebrny naszyjnik

Personalizowany album – prezent na 90 urodziny dla cioci

Czymś czego w wieku 90 lat mamy naprawdę wiele, są wspomnienia. Dlatego też w naszym poradniku zabraknąć nie mogło personalizowanego albumu. Te posrebrzane akcesorium, z pewnością nie raz wywoła uśmiech na twarzy danej osoby.

Dowolne zdjęcie oraz napis na okładce, z pewnością ucieszą twoją ciocie!

Sprawdź personalizowany album – prezent na 90 urodziny dla cioci

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 90 urodziny dla Cioci. Mamy nadzieję, że nasz poradnik był dla Ciebie wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści