cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny taty? [Oraz inne okazje!]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 60 urodziny dla taty wybrać!

Przygotowaliśmy poradnik z konkretnymi ofertami w różnych cenach i o różnym zastosowaniu. Nasze propozycje sprawdzą się w przypadku urodzin jak i innych okazji. Mamy nadzieję, że uznasz nasz artykuł za wartościowy i przydatny.

W tekście poruszamy kwestie takie jak:

  • ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla taty,
  • prezent dla 60 latka taty na święta,
  • prezent na 60 imieniny ojca,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Karafka globus ze szklankami – ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla taty

Karafka w kształcie globusa wraz ze szklankami to idealny wybór na prezent na 60 urodziny dla taty. Będzie mógł on trzymać swój ulubiony trunek w tym niezwykle zaprojektowanym naczyniu. Na pewno będzie ono robiło niesamowite wrażenie na naszym odbiorcy jak i na jego przyszłych gościach. Jesteśmy przekonani, że znajdzie on perfekcyjne miejsce w swoim mieszkaniu na taką ozdobę.

Ze względu na wcześniej wspomniany styl wykonania nie jest to najtańsza propozycja na tej liście. Uważamy ją jednak za bardzo atrakcyjną. Stosunek ceny do jakości i sposobu wykonania jest niesamowita. Na pewno taki podarek bardzo ucieszy naszego odbiorcę w tym wyjątkowym dniu.

Sprawdź karafkę globus ze szklankami

Degustacja whisky – ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla taty

Jeśli nasz odbiorca uwielbia whisky to nasza kolejna propozycja na pewno idealnie trafi w jego gust. Jest to degustacja whisky. Uważamy to za idealny wybór na prezent dla taty na 60 urodziny. Będzie mógł on spróbować różnych odmian swojego ulubionego trunku. Na pewno będzie to doświadczenie nie do zapomnienia, które bardzo spodoba się naszemu odbiorcy.

Mimo tego jakie niepowtarzalne doświadczenie daje ten podarek naszemu odbiorcy to wcale nie jest on bardzo drogi. Uważamy jego cenę za niezwykle atrakcyjną. Z tego powodu warto przemyśleć czy nie jest to perfekcyjny wybór na prezent na 60 urodziny taty.

Sprawdź degustację whisky – ekskluzywny prezent na 60 urodziny dla taty

Kufel do piwa – prezent na 60 taty

Kufel do piwa to idealny wybór na prezent na 60 urodziny taty, który lubi rozsiąść się w swoim fotelu i oglądać mecze piłkarskie przy piwie. Na pewno będzie ono dużo lepiej smakowało , gdy będzie je pił z tego dedykowanego dla niego naczynia. Poza napisem skierowanym do naszego odbiorcy mamy też rysunek boiska, który wprost nawiązuje do boiska piłkarskiego.

Mimo naprawdę wybitnego wykonania nie jest to wcale droga propozycja. Jej cena jest bardzo atrakcyjna. Z tego powodu propozycja ta sprawdzi się zarówno jako samodzielny prezent jak i jako dodatek do jednej z poprzednich lub przyszłych propozycji na tej liście.

Sprawdź kufel do piwa – prezent na 60 taty

Kubek opony z kluczem

Jeżeli nasz odbiorca interesuje się motoryzacją to nasza następna propozycja jest stworzona dla niego. Jest to kubek w kształcie opon oraz klucza. Uważamy to za genialny wybór na prezent dla taty 60 urodziny. Będzie mógł on pić swój ulubiony napój taki jak kawa czy herbata z naczynia, które przypomina mu o jego ukochanym hobby, które na pewno jest dla niego bardzo ważne.

Mimo bardzo wyróżniającego się stylu wykonania to naczynie wcale nie jest drogie. Uważamy, że jego cena jest bardzo adekwatna do tego jak został wykonany. Nasz odbiorca na pewno będzie zadowolony z takiego podarku.

Sprawdź kubek opony z kluczem

Zestaw dla najlepszego taty – prezent dla taty na urodziny 60

Jeżeli ciągle zastanawiasz się jaki prezent na 60 urodziny taty wybrać to nasza następna propozycja może Cię bardzo zaciekawić. Jest to zestaw dwóch produktów z dedykowanymi napisami dla naszego odbiorcy. Pierwszym z produktów jest kubek, natomiast drugim poduszka. Oba te przedmioty mają inne napisy, ale oba są skierowane czysto do naszego odbiorcy. Na pewno będzie on zadowolony z takich personalizowanych prezentów.

Mimo, że jest to komplet składający się z dwóch elementów jego cena wcale nie jest wygórowana. Uważamy to za bardzo dobry wybór, który warto przemyśleć.

Sprawdź zestaw dla najlepszego taty – prezent dla taty na urodziny 60

Opaska magnetyczna majsterkowicza – prezent dla taty na 60 lat

Opaska magnetyczna majsterkowicza to idealny wybór na prezent dla 60 latka taty. Dzięki niej będzie miał on na ciągle przy sobie niezbędne metalowe elementy takie jak gwinty do wiertarki. Na pewno będzie to bardzo wygodne podczas wszelkich prac, które nasz odbiorca będzie potrzebował wykonać.

Mimo naprawdę wysokiej praktyczności nie jest to drogi gadżet. Uważamy jego cenę za bardzo atrakcyjną. Będzie to zarówno świetny wybór na samodzielny podarek jak i dodatek do innej propozycji na tej liście.

Sprawdź opaskę magnetyczną majsterkowicza – prezent dla taty na 60 lat

Zestaw majsterkowicza – prezent dla taty na 60

Jeżeli nasz odbiorca to majsterkowicz to kolejna propozycja jest idealna dla niego. Jest to zestaw, na który składają się skarpetki z dedykowanym napisem, długopis, ołówek stolarski i inne. Nasz odbiorca na pewno ucieszy się z takiego kompletu, który będzie pomagał mu niemalże każdego dnia.

Mimo wielu elementów, które zawiera ten komplet nie jest on wcale drogi. Jego cena jest naprawdę niska co uważamy za bardzo atrakcyjne. Może to być bez problemu samodzielny podarek, ale w razie potrzeby również dodatek do innego produktu.

Sprawdź zestaw majsterkowicza – prezent dla taty na 60

Scyzoryk – prezent dla ojca 60 lat

Jeśli zastanawiasz się jaki prezent na 60 urodziny dla taty wybrać to bardzo ciekawą propozycją jest dedykowany scyzoryk. Ma on wiele różnych narzędzi, a do tego nadruk z imieniem naszego odbiorcy. Dzięki niemu każdy będzie wiedział, że to jego scyzoryk, a on sam na pewno nie zapomni od kogo otrzymał taki prezent.

Ze względu na wysokiej jakości wykonanie zarówno narzędzi jak i samego napisu jest to nieco droższy scyzoryk. Nie jest on tak drogi jak słynne szwajcarskie scyzoryki, ale nie jest to również najtańsza propozycja na rynku. Mimo wszystko uważamy, że zdecydowanie warto przemyśleć ten zakup, gdyż może on bardzo uradować naszego odbiorcę.

Sprawdź scyzoryk – prezent dla ojca 60 lat

Termos w kształcie naboju

Jeżeli ciągle myślisz co na prezent dla taty na 60 urodziny będzie najlepsze to bardzo nietypową propozycją, ale również bardzo atrakcyjną. Jeśli lubi on militaria to ten podarek jeszcze bardziej zyskuje na wartości. Poza niepowtarzalnym wyglądem jest to bardzo praktyczne naczynie na różne dłuższe wyjścia w chłodne dni. Nasz odbiorca będzie mógł w każdej chwili napić się ciepłego napoju takiego jak herbata.

Ze względu na solidne wykonanie i nietypowy styl jest to nieco droższa propozycja, ale jej cena dalej nie jest wygórowana. Uważamy to za bardzo dobry wybór, który na pewno bardzo ucieszy naszego odbiorcę.

Sprawdź termos w kształcie naboju

Kufel do piwa z otwieraczem

Bardzo ciekawym kompletem, który idealnie sprawdzi się jako prezent na 60 urodziny taty jest kufel z dedykowanym napisem oraz otwieracz do piwa. Jeśli nasz odbiorca lubi ten złocisty trunek to na pewno często będzie korzystał z podarowanego przez nas naczynia. Do tego bez problemu będzie mógł on otworzyć każde piwo przy pomocy drugiej części tego kompletu. Na pewno będą to dwa przydatne dla naszego odbiorcy przedmioty.

Mimo tego, że jest to nieco bardziej rozbudowana propozycja to jej cena jest bardzo niska. Z tego powodu uważamy, że jest to materiał na idealny dodatek do jednej z innych propozycji na tej liście.

Sprawdź kufel do piwa z otwieraczem

Kanister na whisky – prezent 60 urodziny taty

Jeśli ciągle nie wiesz co na prezent na 60 urodziny dla taty wybrać to nietypową propozycją, która może świetnie się sprawdzić jest kanister na whisky. Jest to forma bardzo nietypowej karafki, która na pewno rozbawi naszego odbiorcę. Będzie mógł on ją trzymać na przykład w swoim garażu, gdzie taka ozdoba będzie pasowała idealnie. Na pewno znajdzie on idealne miejsce dla takiego podarku.

Ze względu na naprawdę dobre wykonanie jest to nieco droższa propozycja. Uważamy ją jednak za bardzo atrakcyjną. Zdecydowanie warto zastanowić się, gdyż może to być bardzo udany prezent dla taty na 60 urodziny.

Sprawdź kanister na whisky – prezent 60 urodziny taty

Lot śmigłowcem nad Tatrami

Na pewno nietypowym przeżyciem jest lot śmigłowcem. A co gdyby połączyć taki lot z Tatrami. Może wyjść z tego doskonały prezent na 60 urodziny taty. Będzie miał on okazję zobaczyć te piękne góry z nietypowej perspektywy, którą mało kto może zaobserwować. Na pewno jest to prezent, który nasz odbiorca zapamięta do końca życia.

Ze względu na wcześniej wspomniane niepowtarzalne przeżycie jest to najdroższa propozycja na tej liście. Uważamy jednak 60 urodziny za tak wyjątkową okazję, że warto wydać nieco więcej.

Sprawdź lot śmigłowcem nad Tatrami

Uchwyt na telefon do samochodu

Bardzo praktyczną propozycją na prezent na 60 urodziny taty jest uchwyt na telefon do samochodu. Nasz odbiorca będzie mógł dzięki niemu ustawić swój smartfon w wygodnej pozycji, aby widzieć jak najlepiej nawigację, która często jest niezbędna podczas jazdy. Jest to bardzo wygodny gadżet, który o dziwo nie każdy ma w swoim samochodzie. Uważamy, że ten podarek bardzo ucieszy naszego odbiorcę.

Ze względu na solidną konstrukcję nie jest to najtańszy uchwyt na rynku, ale uważamy, że za jakość warto minimalnie dopłacić. Dalej jest to jedna z tańszych propozycji na tej liście.

Sprawdź uchwyt na telefon do samochodu

Ładowarka solarna – pomysł na prezent dla taty na 60 urodziny

Jeśli nasz odbiorca lubi nowoczesne nowinki technologiczne, a do tego praktyczne gadżety to nasza następna propozycja będzie idealna dla niego. Jest to ładowarka solarna do telefonu. Dzięki niej nasz odbiorca będzie mógł naładować swój telefon dosłownie gdziekolwiek pod warunkiem, że pogoda będzie temu sprzyjać. Jest to bardzo interesujący gadżet, który może zaintrygować naszego odbiorcę.

Ze względu na materiały z jakich są wykonane chociażby panele w tej ładowarce jest to jedna z droższych propozycji na tej liście. Uważamy jednak ją za na tyle ciekawą, że warto rozważyć wydanie nieco więcej, aby uszczęśliwić naszego odbiorcę w dniu jego urodzin.

Sprawdź ładowarkę solarną – pomysł na prezent dla taty na 60 urodziny

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 60 urodziny dla taty. Mamy nadzieję, że dzięki nam znalazłeś odpowiedni upominek. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści