cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla szwagra? [Oraz inne okazje]!

Jeżeli szukasz czegoś na prezent na 60 urodziny dla szwagra, to trafiłeś idealnie!

Mamy dla ciebie listę z konkretnymi propozycjami, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji takich jak imieniny, święta itp. Nasze propozycje staraliśmy się dobierać w taki sposób, aby zachować różnorodność pod względem ceny, symboliki oraz zastosowania Mamy nadzieję, że nasz poradnik będzie dla ciebie przydatny.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 60 urodziny szwagra – Nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Na początku, chcielibyśmy polecić Ci nosidło na piwo z dowolnym grawerem. Jest znakomity pomysł na prezent dla szwagra na 60 urodziny lub inną okazję.

Nanieść na nią możesz dowolny napis, jednak ten znajdujący się tam domyślnie, jest niezwykle humorystyczny i z pewnością wywołał uśmiech na twarzy danej osoby (wystarczy nanieść tam imię szwagra).

Zachęcamy do sprawdzenia tego bestselleru sklepu „jagadżet”

Sprawdź nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Zestaw narzędzi do grilla – prezent dla 60 letniego szwagra

Jeżeli szukasz praktycznego upominku, to zestaw narzędzi do grilla powinien Cię zainteresować. Znajduje się tam kilkanaście przydatnych akcesoriów, wykonanych w estetyczny oraz solidny sposób. Wszystko po to, służyły danej osobie przez długi okres czasu, prezentując się przy tym znakomicie!

Jeżeli twój szwagier lubi grilla, to powinieneś zainteresować się tą opcją.

Sprawdź zestaw narzędzi do grilla – prezent dla 60 letniego szwagra

Ręcznik 100 zł

Naszą propozycją na śmieszny prezent dla 60-letniego szwagra, jest ręcznik 100 zł. Znakomity akcesorium do domu, jak i (dla tych odważniejszych) na plażę, basen lub inne publiczne miejsce.

W ofercie polecanego przez nas sklepu znajdziesz ręczniki w różnych nominałach oraz walutach. Zachęcamy do ich sprawdzenia!

Sprawdź ręcznik 100 zł

Barek kanister na klucze

Jeżeli chcesz aby podarowany przez ciebie alkohol wyróżniał się na tle innych, to zdecydowanie warto zakupić barek kanister na klucze.

Umieścić tam można kieliszki oraz szklanki (lub dowolne inne drobne upominki) oraz ulubiony trunek danej osoby. Całość wygląda niezwykle oryginalnie. Co ważne, akcesorium te można zamykać na kluczyk.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź barek kanister na klucze

Profesjonalne degustacje alkoholi

Ciekawym przeżyciem dla szwagra, mogą być profesjonalne degustacje alkoholi. W ofercie poleconego przez nas sklepu znajdziesz vouchery na kosztowanie wina, piwa lub whisky. Niektóre z nich polegają na prostej degustacji, inne natomiast są kursami . Możliwość zastania profesjonalnym znawcą piwa, z pewnością ucieszy Twojego szwagra!

Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji!

Sprawdź profesjonalne degustacje alkoholi

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli twój szwagier lubi dostarczać sobie adrenaliny, to powinieneś zainteresować się prezentami za kierownicą. Znaleźć tam możesz jazdę po torze wyścigowym, przejażdżki luksusowymi autami, jak i off-roady monster truckami, czy też pojazdami militarnymi. Dostępne są opcje uczestnictwa jako kierowca lub pasażer.

Jeżeli interesuje cię podarunek tego typu to w polecanym przez nas w sklepie, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Whisky z własną etykietą – oryginalny prezent dla szwagra na 60 urodziny

Upominkiem, który z pewnością wywoła efekt zaskoczenia na twarzy danej osoby, jest whisky z własną etykietą. Dostosować ją można pod daną okazję oraz osobę.

Zachęcamy także również do sprawdzenia innych rodzajów tego alkoholu, jak i wina, wódki oraz likierów. Wszystkie oczywiście w pełni personalizowane!

Sprawdź whisky z własną etykietą

Personalizowana kryształowa statuetka 3d

Niezwykle ekskluzywnym oraz nieco bardziej oficjalnym prezentem dla szwagra na 60 urodziny jest personalizowana kryształowa statuetka 3D. Nanieść na nią możesz dowolny grawer. Jednak ten znajdujący się tam domyślnie, jest już znakomity.

Zachęcamy do sprawdzenia powyższego produktu, jak i innych ciekawych ofert w sklepie i kryształy 3D.

Sprawdź personalizowaną kryształową statuetkę 3d

Kiwające się szklanki do whisky

Na ostatni ogień idą niezwykle oryginalne kiwające się szklanki do whisky. Ich używanie może dostarczyć masę satysfakcję. Oprócz satysfakcji z trunku oraz długich rozmów „przy flaszce”, szwagier będzie mógł czerpać satysfakcję z kiwania naczyniem.

Całość ma dosyć nietypowe design i z pewnością wpasuje się jako element dekoracyjny.

Zachęcamy do sprawdzenia tego ciekawego upominku.

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

To już nasze wszystkie propozycje na 60 urodziny dla szwagra. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści