cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla szefa lub szefowej? [Sprawdź]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 60 urodziny dla szefa wybrać!

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik z konkretnymi propozycjami, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji takich jak imieniny, święta itp. Mają one różne zastosowanie oraz symbolikę, dlatego mamy szczerą nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 60 urodziny szefa – karafka globus lub beczka

Na samym początku chcielibyśmy polecić ciekawe karafki. Na pierwszy ogień idzie karafka globus ze szklankami.

Wygrawerowana na szklankach oraz globusie mapa, prezentuje się znakomicie. Szczególnie warta uwagi jest żaglówka, znajdująca się wewnątrz naczynia. Wykonana jest niezwykle ekskluzywny oraz solidny sposób, z dbałością o szczegóły.

Na drugim miejscu umieściliśmy beczkę do whisky. Jest to akcesorium w sam raz na imprezę, które sprawdzi się jako niezwykle swojski element dekoracyjny. Zachęcamy do sprawdzenia tych propozycji, na prezent dla szefa na 60 urodziny!

Sprawdź karafkę globus ze szklankami

Sprawdź karafkę beczkę

Voucher na strzelnice – oryginalny prezent dla 60 letniego szefa

Jeżeli lubisz podarunki nietypowe i zaskakujące, to z pewnością powinieneś zainteresować się voucherem na strzelnicę. W ofercie poleconego przez nas sklepu, znajdziesz jednorazowe wyjście na luźne postrzelanie, jak i całe kursy strzeleckie.

Dostępne są one w różnych lokalizacjach, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Sprawdź voucher na strzelnice – oryginalny prezent dla 60 letniego szefa

Prezent „za kierownicą”

Kolejnym prezentem, który dostarczy masę adrenaliny, jest voucher na atrakcje „za kierownicą”. Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz szybkie jazdy sportowymi autami, przejażdżki ekskluzywnymi markami, jak i offroady monster truckami.

Dla osoby lubiącej motoryzację, będzie to niezapomniane przeżycie. Zachęcamy do rozważenia tych propozycji.

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Podgrzewacz do kawy i herbaty

Jeżeli twój szef spędza dużo czasu przy biurku oraz lubi raczyć się dobrą kawą lub herbatką, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się podgrzewaczem do kubków. Dzięki niemu odpowiednia temperatura ulubionego napoju, będzie utrzymana przez dłuższy okres czasu.

Całość wykonana jest estetycznie oraz solidnie, dlatego jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osoby przez długi czas!

Sprawdź podgrzewacz do kawy i herbaty

Zestaw do czyszczenia butów – prezent dla szefa na 60 urodziny lub imieniny

Znakomitą propozycją na praktyczny prezent dla 60-letniego szefa, jest specjalny zestaw do czyszczenia butów. Jeżeli dosyć często uczestniczy on w różnego rodzaju spotkaniach biznesowych, to zapewne wie jak ważne jest zadbanie o schludność obuwia.

Zestaw taki pozwoli na jeszcze dokładniejsze zadbanie o ten aspekt. Całość wygląda znakomicie i wyglądać będzie świetnie w każdym przedpokoju!

Sprawdź zestaw do czyszczenia butów – prezent dla szefa na 60 urodziny lub imieniny

Globus podświetlany, czarno-srebrny oraz inne!

Widok globusa potrafi być niezwykle inspirujący. Patrzenie na mapę świata, potrafi poszerzyć horyzonty myślenia. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić dwie propozycje. Podświetlany oraz czarno-0srebrny globus.

Obydwa wykonane są w niezwykle elegancki sposób i z pewnością upiększą biuro lub dom danej osoby. Zachęcamy do sprawdzenia tych produktów, jak i innych rodzajów globusów, w polecanym przez nas w sklepie!

Sprawdź podświetlany globus

Sprawdź czarno-srebrny globus

Sprawdź więcej ekskluzywnych globusów

Ekskluzywny zestaw „Parker” lub personalizowany notes

Ekskluzywny zestaw „Parker” nie należy do najtańszych podarunków. Jest to jednak niezwykle szanowana marka, a ich produkty tworzone są z dbałością o szczegóły oraz w niezwykle solidny sposób. Takie akcesoria służyć będą danej osobie, przez długie lata.

Jeżeli jednak szukasz nieco tańszej alternatywy, to personalizowany notes „Szef wszystkich szefów”, na który nanieść można imię danej osoby, również spisze się znakomicie!

Sprawdź ekskluzywny zestaw „Parker”

Sprawdź personalizowany notes „Szef wszystkich szefów”

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Jeżeli twój przełożony lubi uraczyć się dobrym drinkiem, to powinieneś zainteresować się powyższym zestawem „Hawana”.

Dzięki niemu dana osoba będzie w stanie stworzyć swój autorski trunek! Zestaw zawiera kilkanaście przydatnych akcesoriów oraz specjalną książeczkę z przepisami. W sam raz na różnego rodzaju przyjęcia, jak i samodzielny relaks.

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Whisky z personalizowaną etykietą

Naszą ostatnią propozycją jest whisky z personalizowaną etykietą. Dostosować ją możesz pod imię oraz nazwisko danej osoby, jak i okazję.

Jest to ciekawe urozmaicenie dla klasycznej flaszki. Twój szef z pewnością będzie niezwykle zaskoczony i nie wyrzuci takiej butelki po spożyciu zawartości!

Sprawdź whisky z personalizowaną etykietą

To już nasze wszystkie propozycje na prezent dla szefa na 60 urodziny. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści