cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla koleżanki? [Z pracy, i nie tylko!]

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jaki prezent na 60 urodziny dla koleżanki wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy dla ciebie konkretne propozycje na podarunek z kilku naprawdę ciekawych sklepów. Różnią się one zastosowaniem oraz symboliką dlatego Jesteśmy przekonani, że będziesz w stanie dobrać odpowiedni upominek na urodziny lub inną okazję, niezależnie od budżetu oraz preferencji.

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy,
  • śmieszny prezent na 60 urodziny dla koleżanki,
  • elegancki prezent dla 60 letniej przyjaciółki,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki.

Śmieszny prezent na 60 urodziny dla koleżanki – kocykoszlafrok Eskimosa

Naszą pierwszą propozycją na śmieszny prezent na 60 urodziny dla koleżanki jest kocyko-szlafrok Eskimosa. Jest to znakomite połączenie dwóch akcesoriów, które razem tworzą coś niezwykle milutkiego, przyjemnego i praktycznego.

Jest to upominek, który idealnie nada się pod choinkę. Produkt w sam raz na zimnym listopadowy wieczór lub jako pomoc do leczenia grypy, przeziębienia i innej choroby!

Sprawdź śmieszny prezent na 60 urodziny dla koleżanki – kocykoszlafrok Eskimosa

Prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy – lampa „zachód słońca”

Ciekawym prezentem na 60 urodziny dla koleżanki z pracy jest lampa zachód słońca. Gadżet ten pozwoli na stworzenie oryginalnego klimatu w danym pomieszczeniu. Oglądanie takiego zachodu słońca może być niezwykle satysfakcjonujące oraz relaksujące.

Aby poznać więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową.

Sprawdź prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy – lampa „zachód słońca”

Ostrzałka do noży diamentowa

Jeżeli lubisz podarowywać praktyczne prezenty, z których dana osoba nieraz będzie korzystać, to diamentowa ostrzałka do noży z pewnością przypadnie ci do gustu. Jest to wysokiej jakości akcesorium, które z pewnością nie raz będzie używane. Sama obsługa jest bezpieczna i niezwykle satysfakcjonująca. Dzięki takiemu sprzętowi noże zawsze będą gotowe do gotowania!

Sprawdź ostrzałka do noży diamentowa

Zaparzacz do herbaty – 2 propozycje

Jeżeli szukasz drobniejszego upominku to z pewnością powinny zainteresować Cię z zaparzacze do herbaty. Pierwszą propozycją jest akcesorium przypominające ludzika. Drugie natomiast ma design cytryny. Jest to świetny dodatek do głównego prezentu lub podarunek na mniejszą okazję.

Obydwa akcesoria pochodzą ze znakomitego sklepu „garneczki.pl”. Jeżeli interesują Cię produkty związane z gotowaniem to jest znakomite miejsce do ich znalezienia!

Sprawdź zaparzacz do herbat „Ludzik”

Sprawdź zaparzacz do herbat „Cytryna”

Dzbanek do herbat z zaparzaczem – elegancki prezent dla 60 letniej koleżanki

Kolejnym akcesorium kuchennym na naszej liście jest szklany dzbanek do herbaty z zaparzaczem. Produkt ten sprawdzi się idealnie podczas różnego rodzaju spotkań przy kawce lub herbacie. Całość ma nowoczesny i minimalistyczny design, który wpasuje się wystrój praktycznie każdego domu. Niezwykle przydatny oraz przyjemny dla oka upominek!

Sprawdź dzbanek do herbat z zaparzaczem

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem – elegancki prezent dla 60 letniej koleżanki

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla 60-letniej koleżanki to kryształowa statuetka 3D powinna ci się spodobać!

Ogromną zaletą tego podarunku jest możliwość jego dowolnego dostosowania. Nanieś na niego możesz personalizowany grawer oraz napis. Efekt 3D jest niezwykle przyjemny dla oka. Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty jak i innych znakomitym sklepie kryształy 3D!

Sprawdź kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem – elegancki prezent dla 60 letniej koleżanki

Personalizowany fartuch kuchenny „Fajna babeczka”

Kolejnym akcesorium kuchennym na naszej liście jest fartuch z nadrukiem „fajna babeczka” oraz imieniem danej osoby. Jest to dosyć humorystyczny upominek, który będzie wykorzystywany w niezwykle praktyczny sposób. Możesz być przekonany, że twoja koleżanka będzie nosić go z dumą A na co dzień fartuch zdobić będzie kuchnie danej osoby!

Sprawdź personalizowany fartuch kuchenny „Fajna babeczka”

Voucher na degustacje alkoholi

Jeżeli lubisz prezenty nietypowe i zaskakujące to powinny powinien zainteresować się voucher na degustację alkoholi. Na podstronie ofertowej polecanego sklepu znajdziesz wiele różnego rodzaju aktywności tego typu, w różnych lokalizacjach oraz cenach.

Zachęcamy do ich sprawdzenia jak i innych ofert znakomitym sklepie prezent życia!

Sprawdź voucher na degustacje alkoholi

Voucher na masaż lub inny zabieg

Ciekawa alternatywą dla poprzedniej propozycji jest voucher na masaż lub inny zabieg. W tych pędzących czasach coraz ciężej o chwilę relaksu. Dlatego też taki podarunek z pewnością ucieszy daną osobę. Takie aktywności wpłyną pozytywnie na zdrowie i samopoczucie koleżanki.

W ofercie polecanego sklepu są też wyjścia dla dwóch osób. W sam jeżeli dana osoba lubi odwiedzać różne miejsca z towarzystwem!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Śmieszne kieliszki – odwrócony i wkręcany

Ciekawymi i zaskakującymi podarunkami jest odwrócony oraz wkręcany kieliszek. Są to znakomite alternatywy do klasycznego podarunku, w postaci zwykłego naczynia tego typu. Jeżeli twoja koleżanka lubi raczyć się winem to z pewnością ucieszy się z takich oryginalnych i nietypowych propozycji!

Sprawdź odwrócony kieliszek

Sprawdź wkręcany kieliszek

Deska na wannę

Kolejnym prezentem na 60 urodziny dla koleżanki, który pozwoli jej się zrelaksować, jest specjalna deska na wannę. Któż z nas nie lubi długich posiedzeń w cieplutkiej wody przy akompaniamencie w świeczek, ulubionej książki oraz pachnących mydełek.

Polecane przez nas akcesorium wniesie taki relaks na wyższy poziom! Niezwykle prosty, a dający masę radości podarunek!

Sprawdź deskę na wannę

Aparat drukujący zdjęcia – gadżet na 60 urodziny dla przyjaciółki

Aparat drukujący zdjęcia to znakomity elektroniczny gadżet dla 60-letniej koleżanki. Jest on bardzo prosty w obsłudze, dlatego jesteśmy przekonani, że nawet starsza osoba, która nie jest aż tak zaznajomiona z technologią poradzi sobie z jego obsługą.

Będzie będzie ona mogła robić ciekawe zdjęcia podczas wycieczek, spotkań rodzinnych lub spacerów wnuczkami. Możliwość wydrukowania fotografii od razu bo bo jej zrobieniu, pozwoli na częstsze wracanie do tych pięknych momentów! Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź aparat drukujący zdjęcia – gadżet na 60 urodziny dla przyjaciółki

Personalizowane wino – prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy

Alkohol to dosyć sprawdzony i popularny wybór prezentowy. Chcielibyśmy nieco go urozmaicić poprzez polecenie Ci personalizowanego wina. Oferta ta skierowana jest do pracowników miesiąca, dlatego sprawdzi się jako prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy.

Jednak w sklepie ale upominek znajdziesz o wiele więcej alkoholi z własną etykietą, które wpasują się w inne okazje. Personalizacja jest niezwykle prosta i z pewnością sobie z nią poradzisz (wystarczy wpisać napis). Zachęcamy do sprawdzenia tego upominku!

Sprawdź personalizowane wino – prezent na 60 urodziny dla koleżanki z pracy

Srebrna personalizowana zakładka do książek – 2 propozycje

Jeżeli twoja koleżanka lubi czytać książki to z pewnością ucieszy się się z tak estetycznie wykonanej z zakładki.

Chcielibyśmy polecić ci srebrne piórko oraz srebrną koniczynkę. Obydwa akcesoria posiadają możliwość personalizacji poprzez naniesienie na nie imienia danej osoby. Może być przekonany, że zaznaczenie lektury przy pomocy takiego gadżetu sprawi, że będzie się chciało do niej wracać znacznie częściej!!

Sprawdź srebrną zakładkę piórko

Sprawdź srebrną zakładkę koniczynka

Personalizowany wisiorek koniczynka – prezent na 60 urodziny koleżanki

Naszą ostatnią pozycją na liście jest biżuteria w postaci wisiorka czterolistnej koniczyny. Tak samo jak poprzednim przypadku, nanieść na nią można dowolny grawer. Całość znajduje się upominkowym pudełeczku, na którym umieści możemy dowolną dedykację lub życzenia. Jest ona na tyle minimalistyczna, że przypadnie do gustu praktycznie każdej osoby. Zachęcamy do jej sprawdzenia!

Sprawdź personalizowany wisiorek koniczynka – prezent na 60 urodziny koleżanki

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 60 urodziny dla koleżanki. Mamy nadzieję, że uznajesz naszą listę za wartościową i sprawdzisz poszczególne oferty oraz sklepy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!