cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla kolegi? [Ciekawe propozycje]

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 60 urodziny dla kolegi wybrać.

Nasz artykuł jest listą z konkretnymi ofertami, które sprawdzą się w przypadku 60 urodzin, jak i innych okazji. Jeżeli twój kolega ma 60 lat, to mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć odpowiedni podarunek. Nasze propozycje są dosyć różnorodne, co powinno ułatwić Ci wybór oraz zainspirować w ewentualnych dalszych poszukiwaniach.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 60 urodziny dla kolegi – karafka – 3 propozycje

Naszymi pierwszymi propozycjami na prezent na 60 urodziny dla kolegi, są ciekawe i oryginalne karafki.

Pierwsza z nich to karafka globus, która posiada w swoim wnętrzu piękną szklaną żaglówkę. Druga to karafka beczka, która jest nieco bardziej klasycznym wyborem wpasowującym się w praktycznie każde wnętrze.

Ostatnia propozycja jest najbardziej „wystrzelona”. Wykonana została w kształcie czołgu.

Sam zadecyduj, która z opcji sprawdzi się najlepiej. Naszym faworytem jest ostatnia karafka.

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę beczkę

Sprawdź karafkę czołg

Plakat na 60-tkę

Jeżeli zależy Ci na tym aby twój prezent był niezwykle spersonalizowany oraz przygotowany pod daną osobę, to powyższy obrazo-plakat spisze się znakomicie. Umieścić możesz tam dowolny napis oraz przygotować liczbę 60, ze zdjęć danej osoby.

Będzie to niesamowita pamiątka, która z pewnością zawiśnie w widocznym miejscu. Zerknięcie na taki upominek, nieraz wywołam masę pozytywnych emocji.

Sprawdź plakat na 60-tkę

Personalizowana piersiówka – elegancki prezent dla 60 letniego kolegi

Bardzo fajnym eleganckim i personalizowanym podarunkiem jest specjalna piersiówka. Spisze się idealnie jako prezent dla 60-letniego kolegi. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o szczegóły.

Całość umieszczona została do bardzo estetycznego pudełeczka. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów tej oferty.

Sprawdź personalizowaną piersiówkę – elegancki prezent dla 60 letniego kolegi

personalizowana kryształowa statuetka 3d

Jednym z bestsellerów na naszym blogu są personalizowane statuetki 3D. Umieścić na nich możesz dowolny obrazek oraz dedykację. Powyższy produkt przedstawia niezwykle stare auto oraz bardzo miły napis.

Jednak nic nie stoi na przeszkodzie by wybrać inny gotowy podarunek z szerokiej oferty sklepu kryształy 3D lub zdecydować się na własną personalizację. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji!

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli szukasz podarunku, który wywoła zaskoczenie na twarzy twojego kolegi, to voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii sprawdzi się idealnie. Są to wydarzenia kulturalne, na które większość z nas z chęcią by poszła, jednak zawsze znajdzie się coś innego do roboty.

Upominek tego typu rozwiąże ten problem i dostarczy danej osobie niezapomnianych wrażeń. Dostępne są także oferty dla dwojga oraz większej ilości ludzi.

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Lot samolotem widokowym

Kolejnym podarunkiem z kategorii przeżycia jest lot samolotem widokowym. Podziwianie różnorakich krajobrazów na takiej wysokości oraz w takiej maszynie, będzie niezapomnianym wydarzeniem w życiu danej osoby.

Możesz być przekonany, że kolega do końca życia zapamięta ten prezent!

Sprawdź lot samolotem widokowym

Zestaw barmański „Hawana”

Własnoręczne przygotowanie ciekawych drinków może być niezwykle relaksujący oraz ciekawym zajęciem. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogła zestawu barmańskiego „Hawana”.

Zawiera on wiele przydatnych akcesoriów oraz książeczkę z różnymi przepisami. Podarunek w sam raz na różnego rodzaju imprezy, jak i samodzielne wieczorne posiedzenia przy ulubionym trunku.

Sprawdź zestaw barmański „Hawana”

Whisky z własną etykietą – prezent dla kolegi na 60 urodziny

Jeżeli przeszło Ci przez myśl aby zakupić komuś dosyć klasyczny prezent w postaci „flaszki”, to powinna zainteresować Cię ta opcja.

Jest to whisky z własną etykietą. Przyjaciel z pewnością będzie zaskoczony po dostaniu takiego upominku. W przeciwieństwie do klasycznego alkoholu, dana osoba będzie mieć radość nie tylko podczas picia, ale także z ustawienia butelki w widocznym miejscu. Z pewnością nie zostanie też wyrzucona po spożyciu zawartości, a używana bedzie wielokrotnie.

Zachęcamy do sprawdzenia tej oferty, jak i innych personalizowanych alkoholi polecanym sklepie.

Sprawdź whisky z własną etykietą – prezent dla kolegi na 60 urodziny

Szklanka z personalizowanym grawerem

Znakomitym pomysłem na prezent dla 60-letniego kolegi jest szklanka do whisky z spersonalizowanym grawerem. Ta znajdujące się na obrazku przeznaczona jest dla taty, jednak umieścić możesz tam dowolny inny napis (dostoswany pod kolegę).

Możesz być przekonany, że picie ulubionego trunku z takiego naczynia będzie jeszcze przyjemniejsze!

Sprawdź szklanka z personalizowanym grawerem

Drapaczka kotek – praktyczny prezent na 60 urodziny dla kolegi

Naszą ostatnią propozycją jest drapaczka kotek. Jest to niezwykle praktyczny upominek, który nieraz ułatwi życie danej osoby. Jeżeli chcesz aby twój podarunek przynosił ulgę, to trudną o lepsze akcesorium!

Dodatkowo, całość wykonana jest w estetyczny i solidny sposób oraz ma dosyć humorystyczny wydźwięk.

Sprawdź drapaczkę kotek – praktyczny prezent na 60 urodziny dla kolegi

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 60 urodziny dla kolegi. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert, jak i polecanych sklepów, które są świetnie do szukania udanych upominków. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści