cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla Dziadka? [Sprawdź propozycje]!

W dzisiejszym wpisie doradzimy Ci jaki prezent na 60 urodziny dla dziadka wybrać.

Przygotowaliśmy dla ciebie konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Pochodzą one z różnych sklepów, dlatego też mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz coś odpowiedniego!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 60 urodziny dziadka – skrzynka na alkohol „Maszlitra”

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla 60-letniego dziadka, jest skrzynka na alkohol „Masz litra”. Co istotne, znajduje się w niej specjalna tabliczka, którą możesz spersonalizować pod daną osobę.

W środku, umieścić możesz ulubiony trunek danej osoby.

Niezwykle humorystyczny oraz przydatny upominek!

Sprawdź skrzynka na alkohol „Maszlitra”

Personalizowany zestaw do grilla – prezent dla 60 letniego dziadka

Kolejnym personalizowanym podarunkiem na naszej liście, jest specjalny zestaw do grilla. Jeżeli twój dziadek lubi zajmować się taką formą przyrządzania posiłków, to z pewnością przyda mu się powyższy podarunek.

Zawiera on wiele niezwykle przydatnych akcesoriów, które wykonane są w estetyczny i solidny sposób. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź personalizowany zestaw do grilla

Personalizowana kryształowa statuetka 3d

Jeżeli szukasz bardziej oficjalnego oraz eleganckiego upominku, to kryształowa statuetka 3D spisze się idealnie! Polecany przez nas model posiada niezwykle miły i inspirujący napis, jednak nic nie stoi na przeszkodzie abyś stworzył własną statuetkę (od zera lub skorzystał z innej oferty, którą lekko dostosujesz).

Jest to jeden z bestsellerów na naszym blogu, dlatego też z czystym sercem możemy polecić Ci poniższy sklep!

Sprawdź personalizowana kryształowa statuetka 3d

Kiwające się szklanki do whisky

Niezwykle ciekawymi i oryginalnymi akcesoriami do alkoholu. są specjalne kiwające się szklanki do whisky. Będzie to znakomity prezent dla dziadka na 60 urodziny, który lubi raz na jakiś czas uraczyć się takim trunkiem lub innym „drineczkiem”. Sam pomyśl sobie o długich rozmowach przy alkoholu, delikatnie kiwając powyższe szklanki.

Znakomity klimat gwarantowany!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Breloczek koniczynka z własnym grawerem

Jeżeli szukasz drobnego upominku, którym sprawdzi się w przypadku mniejszej okazji lub jako dodatek do innego prezentu, to breloczek koniczynka z własnym grawerem, spisze się idealnie.

„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają Ci radość.”

Nanieść tam możesz dowolny napis, jednak ten znajdujący się na nim domyślnie, jest świetny. Całość wykonane jest w solidny sposób i z pewnością upiększy pęk kluczy danej osoby (lub zawiśnie w innym widocznym miejscu).

Sprawdź breloczek koniczynkę z własnym grawerem

Kufel na piwo z dowolnym grawerem

Jeżeli twój sześćdziesięcioletni dziadek lubił raczyć się dobrym piwkiem, to powinieneś zainteresować się powyższym kuflem.

Jest on w pełni personalizowany. Możesz stworzyć swój własny grawer od zera. Jesteśmy przekonani, że twój dziadek będzie zaskoczony tak dobrze dobranym upominkiem, który stworzony został z myślą o nim.

Sprawdź kufel na piwo z dowolnym grawerem

Voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Jeżeli wolisz postawić na coś bardziej nieoczywistego i nietypowego, to powinieneś sprawdzić voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Pojawienie się na takim wydarzeniu kulturalnym może być niezapomnianym przeżyciem, które dodatkowo jest niezwykle rozwijające.

Najlepszym pomysłem jest wybranie się tam razem z dziadkiem. Jesteśmy przekonani, że z takiej formy podarunku ucieszy się najbardziej.

Zachęcamy także do sprawdzenia innych aktywności w znakomitym, w sklepie „Prezentacja”.

Sprawdź voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana” – prezent dla dziadka na 60 urodziny

Tworzenie własnych drinków może być niezwykle satysfakcjonującym i ciekawym zajęciem. Dana osoba poczuje się wtedy niczym prawdziwy alchemik, który odkrywa nowe smaki. Dlatego też na naszej liście, postanowiliśmy umieścić zestaw do tworzenia drinków „Hawana”.

Jest to znakomity prezent dla 60-letniego dziadka na święta, imieniny lub inną okazję. W zestawie znajduje się wiele przydatnych akcesoriów oraz książeczka z przepisami.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana” – prezent dla dziadka na 60 urodziny

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 60 urodziny dla dziadka (oraz inne okazje). Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć idealny upominek. Dziękujemy za uwagę!

Spis Treści