cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 60 urodziny dla brata? [Oraz inne okazje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 60 urodziny dla brata wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

W naszym poradniku znajdziesz konkretne propozycje podarunkowe, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i każdej innej okazji. Mamy nadzieję, że dzięki nam dotrzesz do prawdziwej prezentowej perełki.

Nawet jeżeli żadna z podanych na liście ofert nie przypadnie Ci do gustu, to i tak zachęcamy do sprawdzenia polecanych sklepów.

Warto zajrzeć także do naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 60 urodziny brata – karafka globus ze szklankami

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla 60-letniego brata jest karafka globus ze szklankami. Jest to bestseller sklepu „Ministerstwo Gadżetów”, który działa na rynku od 2006 roku. Czymś co szczególnie przykuwa uwagę w przypadku tego produktu, jest szklana żaglówka znajdująca się wewnątrz naczynia.

Jesteśmy przekonani, że picie ulubionego trunku z tak przy pomocy takiego zestawu stanie się niezwykle przyjemne, a całość zrobi furorę na niejednej imprezie!

Sprawdź karafkę globus ze szklankami

Zegar samochodowy felga

Jeżeli twój twój 60-letni brat lubi motoryzację, to z pewnością spodoba mu się zegar samochodowy „Felga”. Jest to dosyć nietypowy element dekoracyjny, który spodoba się ludziom otwartym na nowości.

Wykonany jest w solidny sposób, tak aby służyć danej osobie przez długie lata. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na stronie produktowej!

Sprawdź zegar samochodowy felga

Imprezowy dystrybutor do napojów – prezent dla brata na 60 urodziny

Znakomitym akcesorium, które sprawdzi się podczas różnego rodzaju imprez, jak i na co dzień, jest specjalny dystrybutor do napojów.

Umieścić w nim można alkohol, jak i każde inne picie. Jego używanie będzie niezwykle wygodne oraz co istotne, stanie sie znakomitym elementem dekoracyjnym do kuchni lub salonu!

Sprawdź imprezowy dystrybutor do napojów – prezent dla brata na 60 urodziny

Voucher do teatry, opery lub filharmonii (+ kolacja)

Tym razem prezentujemy coś nietypowego. Naszą propozycją na prezent na dla brata na 60 urodziny lub każdą inną okazję, jest voucher do teatru, opery lub filharmonii. Co ciekawe, niektóre oferty w polecanym przez nas w sklepie, posiadają także możliwość zjedzenia kolacji.

Pójście na takie znakomite wydarzenie kulturalne, z pewnością będzie niezwykle ciekawe oraz rozwijające.

Sprawdź voucher do teatry, opery lub filharmonii (+ kolacja)

Voucher na strzelanie

Tym razem mamy nieco bardziej ekstremalną opcję, która dostarczy nieco adrenalinę, jak i pozwoli na miłe spędzenie czasu.

Mowa tu o wejściówkach na strzelnicę. Dana osoba będzie mogła sprawdzić się jako strzelec. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz kilka ciekawych ofert, które różnią się między sobą. Zachęcamy do ich porównania i wybrania najlepszej!

Sprawdź voucher na strzelanie

Whisky z własną etykietą

Zamiast zdecydować na klasyczną „flaszkę”, zachęcamy do sprawdzenia whisky z własną etykietą. Dostosować ją można pod okazję oraz imię brata.

Możesz być pewien, że twój bliski będzie niezwykle zaskoczony, kiedy spojrzy na butelkę.

W polecanym sklepie znajdziesz także inne rodzaje alkoholi, jak i samej whisky. Zachęcamy do ich sprawdzenia.

Sprawdź whisky z własną etykietą

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Zestaw do otworzenia drinków może dać masę frajdy. Tworzenie własnych trunków, jest niezwykle satysfakcjonującym zajęciem. Z takiego zestawu korzystać można podczas samodzielnych wieczornych posiedzeń, jak i różnego rodzaju przyjęć i spotkań z bliskimi.

Oferta zawiera kilkanaście przydatnych akcesoriów oraz specjalną książeczkę z przepisami. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Nosidło do piwa z otwieraczem i grawerem – prezent na 60 urodziny dla brata

Naszą ostatnią propozycją na dzisiejszej liście jest nosidło do piwa z otwieraczem i własnym grawerem. Nanieść na nie można imię danej osoby. Przyda się w domu jako element dekoracyjny oraz miejsce do trzymania „browarów”, jak i podczas różnego rodzaju wyjazdów na działkę, do znajomych, rodziny itp.

Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę produktową!

Sprawdź nosidło do piwa z otwieraczem i grawerem – prezent na 60 urodziny dla brata

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 60 urodziny dla brata. Mam nadzieję, że uznajesz nasz poradnik za wartościowy. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści