cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny? [Ekskluzywny, praktyczny itp]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 50 urodziny wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie listę konkretnych propozycji o różnorodnych zastosowaniach, cenach, jak i symbolice. Pochodzą one z kilku sklepów. Każdy z nich jest świetnym miejscem do szukania udanych upominków. Mam nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś idealnego!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • nietypowe prezenty na 50 urodziny,
  • ekskluzywny prezent na 50 urodziny,
  • praktyczny prezent na 50 urodziny,
  • śmieszny prezent na 50 urodziny,
  • personalizowany prezent na 50 urodziny,
  • pomysł na fajny prezent na 50 urodziny,
  • i nie tylko!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Karafka globus lub beczka – ekskluzywny prezent na 50 urodziny

Naszymi pierwszymi propozycjami na elegancki prezent na 50 urodziny, są oryginalne karafki. Pierwsza z nich to karafka globus ze szklankami. Na wszystkich tych akcesoriach naniesiono mapę świata.

Co istotne wewnątrz karafki znajduje się starannie wykonana, szklana żaglówka. Całość robi naprawdę dobre wrażenie.

Druga propozycja to z kolei karafka beczka. Nieoceniana w przypadku whisky oraz piwa. Zachęcamy do sprawdzenia tych znakomitych podarunków!

Sprawdź karafkę globus ze szklankami

Sprawdź karafkę beczkę

Deska na wannę – oryginalny prezent na 50 urodziny

Wszyscy wiemy jak ważnym jest zadbanie o chwilę relaksu. Większość z nas żyje w ciągłym stresie i pośpiechu, co niekoniecznie wpływa dobrze na nasz stan psychiczny oraz fizyczny.

Dlatego też naszym pomysłem na prezent na 50 urodziny, jest specjalna deska na wanna. Dzięki niej kąpiel stanie się małym, niezwykle odprężającym rytuałem. Czytanie książki, zapalenie świeczki, czy też używanie mydełek i szamponów, stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Zachęcamy do sprawdzenia tej oryginalnej propozycji.

Sprawdź deskę na wannę

Podgrzewacz do kubków – praktyczny prezent na 50 urodziny

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci niezwykle praktyczny prezent na 50 urodziny. Mowa to o specjalnym podgrzewaczu do kubków.

Sprawdzi się szczególnie dobrze w przypadku osób, które mają pracę przy biurku. Dzięki takiemu gadżetowi herbata lub kawa danej osoby, będzie mieć idealną temperaturę przez dłuższy czas!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Plakat urodzinowy ze wspomnieniami i cytatem (personalizowane)

W wieku 50 lat, dana osoba z pewnością nazbierała już masę wspaniałych wspomnień. Jeżeli chcesz regularnie poprawiał się jej humor (poprzez przypominanie sobie o tych chwilach), to zdecydowanie powinieneś rozważyć zakup plakatu urodzinowego ze wspomnieniami oraz ciekawym cytatem.

Na liczbę 50 nanieś możesz dowolne fotografie, a poniżej, umieścić dowolną dedykację. Może być przekonany, że taki podarunek zawiśnie w widocznym miejscu i nieraz wywoła uśmiech na twarzy solenizanta!

Sprawdź plakat urodzinowy ze wspomnieniami i cytatem (personalizowane)

Personalizowane pudełko na herbatę (dowolny grawer)

Jeżeli dana osoba lubi uraczyć się pyszną herbatką, to personalizowane pudełko na tego rodzaju wyroby spisze się znakomicie! Możesz nanieść na nie dowolny nadruk. Wszystko zależy od twojej kreatywności, jak i preferencji danej osoby.

Zachęcamy do sprawdzenia i edytowania tej propozycji. Jest to niezwykle proste i intuicyjne.

Sprawdź personalizowane pudełko na herbatę (dowolny grawer)

Zastrzyk gotówki – śmieszny prezent na 50 urodziny

Naszą propozycję na śmieszny prezent na 50 urodziny, są specjalne zastrzyki gotówki. Pieniądze, któż z nas nie chciałby ich mieć więcej. Dzięki takiemu akcesorium, dana osoba chwilę będzie mogła poczuć się bogatsza!

Możesz być przekonany, że tego rodzaju upominek wywoła wiele uśmiechów. W sam raz do postawienia widocznym miejscu. Idealny prezent z jajem!

Sprawdź zastrzyk gotówki

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli chcesz by twój upominek był trwały, ekskluzywny oraz stworzony z myślą o daną danej osobie, to kryształowa statuetka 3D z dowolnym grawerem spisze się znakomicie!

Produkt posiada ładnie wyglądające drzewko oraz niezwykle miłe życzenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby stworzyć własną statuetkę od zera. Zachęcamy do sprawdzenia tej opcji, jak i innych ciekawych ofert w sklepie kryształy 3D.

Sprawdź kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Alkohol z własną etykietą – wino lub whisky

Jeżeli przeszło Ci przez myśl aby zakupić komuś dosyć klasyczny podarunek, w postaci butelki dobrego trunku, to zdecydowanie powinieneś zainteresować się alkoholami z personalizowaną etykietą.

Na naszej liście umieściliśmy wino oraz whisky, które możesz dostosować pod daną osobę oraz okazję. Możesz być pewien, że taki podarunek wywoła efekt zaskoczenia, a sama butelka będzie używana nawet po wypiciu jej zawartości!

Sprawdź wino z własną etykietą

Sprawdź whisky z własną etykietą

Voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Nadszedł czas na propozycję z kategorii „przeżycia”.

Na pierwszy ogień idzie voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Wiele z tych ofert połączonych jest z ekskluzywną kolacją. Jeżeli zależy Ci na oryginalnym prezencie na 50 urodziny, to trudno o coś bardziej trafnego.

Takie wydarzenie kulturalne będzie niezwykle rozwijająca oraz na chwilę pozwoli zapomnieć o ciężkiej codzienności. Idealnym pomysłem jest wybranie się na taki spektakl razem z solenizantem. Wspólnie spędzony czas może być najlepszym podarunkiem jaki komuś damy.

Sprawdź voucher na wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Prezent „Za kierownicą” (jako pasażer lub kierowca)

Jeżeli dana osoba lubi motoryzację oraz adrenalinę, to koniecznie powinieneś zainteresować się prezentami „za kierownicą”. W ofercie polecanego przez nas sklepu „prezent życia” znajdziesz opcję, w których solenizant może uczestniczyć jako kierowca, jak i pasażer. Sam zadecyduj, która rola da mu najwięcej frajdy!

Sprawdź prezent „Za kierownicą” (jako pasażer lub kierowca)

Voucher na degustację lub warsztaty kulinarne

Jeżeli solenizant jest smakoszem alkoholi lub też jedzenia, to zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę voucher na degustację lub całe warsztaty kulinarne. Kto z nas nie lubi zjeść sobie czegoś nietypowego i smacznego.

Możesz być przekonany, że będzie to dosyć niecodzienne przeżycie, które zapadnie na pamięć przez długi okres czasu

Sprawdź voucher na degustację lub warsztaty kulinarne

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana” – Ciekawy prezent na 50 urodziny

Przygotowanie sobie drinka w piątek wieczór, może być niezwykle odprężającym. Całość sprawi jeszcze więcej frajdy jeżeli stworzymy go samemu, w niezwykle profesjonalny sposób. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić zestaw do tworzenia drinków „Hawana”.

Samodzielne przygotowanie wymyślnego trunku, da masę satysfakcji. Opcja w sam raz ma różnego rodzaju przyjęcia, jak i samodzielne posiedzenia po ciężkim dniu.

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

4 szklanki do drinków

Ciekawą, nieco tańszą alternatywą dla poprzedniej propozycji, jest zestaw czterech szklanek do drinków „pinacolata”. Sprawdzi się w przypadku napojów alkoholowych, jak i tych zwykłych. Możesz być przekonany, że trunek podany z takiego naczynia smakować i wyglądać będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź 4 szklanki do drinków

Kosz prezentowy – 2 propozycje

Tym razem chcielibyśmy postawić na coś bardziej klasycznego. Kosze prezentowe to niezwykle wygodna opcja. Ktoś wykonał robotę i przygotował zestaw stworzony o z myślą o byciu podarunkiem, który dodatkowo jest ładnie zapakowany.

Polecane przez nas oferty zawierają ciekawe akcesoria oraz wyroby. Zachęcamy do ich sprawdzenia, jak i innych podobnych produktów, które znajdziesz pod opisem powyższych zestawów.

Sprawdź kosz prezentowy nr 1

Sprawdź kosz prezentowy nr 2

kieliszek lub szklanka do whisky – personalizowany prezent na 50 urodziny

Każdy z nas lubi korzystać z rzeczy, które stworzone zostały z myślą o nas. Z tego też powodu na naszej liście postanowiliśmy umieścić kieliszek oraz szklankę do whisky, z dowolnymi grawerami. Alkohol spożywany z tak spersonalizowanego naczynia, smakować będzie jeszcze lepiej.

Na co dzień akcesorium to będzie dumnie zdobić kuchnię solenizanta!

Sprawdź kieliszek z dowolnym grawerem

Sprawdź szklankę do whisky z dowolnym grawerem

Miseczki do serwowania przekąsek

Jeżeli dana osoba dosyć często przyjmuje gości, to z pewnością przydadzą się jej specjalne miseczki do serwowania różnego rodzaju przekąsek.

Wykonane są w niezwykle estetycznym stylu. Wpasują się do praktycznie każdego wystroju i z pewnością zrobią furorę podczas niejednej imprezy. Jeżeli interesują cię podarunki kulinarne, to poniższy sklep jest najlepszym miejscem do ich szukania!

Sprawdź miseczki nr 1

Sprawdź miseczki nr 2

zegar cofający czas – 2 warianty

Jeżeli dana osoba przejmowała się zbliżającą się piątką z przodu, to z pewnością przyda się jej zegar cofający czas.

Jest to nasza propozycja na zabawny prezent na 50 urodziny. Chcielibyśmy polecić Ci dwa warianty. Jeden z napisem, drugi bez. Sam zadecyduj, który z nich spodoba się bardziej.

Sprawdź zegar cofający czas bez napisu

Sprawdź zegar cofający czas z napisem

Bujany fotel na wódkę lub wino (personalizowane)

Ciekawymi i personalizowanymi upominkami są specjalne bujane fotele na wino i kieliszki lub wódkę i kieliszki.

W polecaną przez nas w sklepie znajdziesz wzory dostosowane pod 50 urodziny. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby dowolnie z edytować, znajdujący się tą grawer. Podarunek niezwykle humorystyczny, dekoracyjny oraz mający praktyczne zastosowanie!

Sprawdź bujany fotel na wódkę

Sprawdź bujany fotel na wino

Sejf do lodówki

W wieku 50 lat coraz ciężej jest dbać o linię. Metabolizm zwalnia, a ze względu na brak czasu, aktywność fizyczna jest coraz bardziej utrudniona. Dlatego też danej osobie, z pewnością przyda się sejf do lodówki.

Będzie mogła tam schować swoje ulubione przekąski i lub niezdrowe napoje, do których utrudni sobie dostęp. Jeżeli lubisz propozycję humorystyczne ( jajem), a dana osoba ma do siebie dystans, to jest to znakomity wybór!

Sprawdź sejf do lodówki

Personalizowane zakładki do książek – fajny prezent na 50 urodziny

Na końcu chcielibyśmy polecić Ci niezwykle ekskluzywne podarunki, w postaci personalizowanych zakładek do książek. Przedstawiamy ci zakładkę koniczynka, piórko oraz słonik.

Wszystkie wykonane w staranny sposób, z możliwością naniesienia na nie dowolnego grawera. Jeżeli solenizant lubi czytać książki, to trudno bardziej trafną opcję!

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „koniczynka”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „piórko”

Sprawdź personalizowaną zakładkę do książek „słonik”

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny. Mamy nadzieję ,że dzięki nam udało ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści