cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla wujka? [Oraz inne okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 50 urodziny dla wujka wybrać.

Naszym poradniku znajdziesz konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Są one różnorodne pod względem symboliki, zastosowania oraz ceny, dlatego mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 50 urodziny dla wujka – personalizowany plakat na 50 urodziny

Naszą pierwszą propozycją jest plakat na 50 urodziny dla wujka. Stworzyć go możesz z dowolnych fotografii oraz nanieść na niego możesz własną dedykację. Odpowiednio wybrane zdjęcia oraz życzenia, sprawią że będzie to niezwykle nostalgiczny upominek, który z pewnością nie raz wywołał uśmiech na twarzy danej osoby.

Opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź personalizowany plakat na 50 urodziny

Karafka czołg lub nosidło na piwo

Tym razem chcielibyśmy polecić Ci śmieszny prezent na 50 urodziny dla wujka. Mowa to o karafce czołg oraz specjalnym nosidle na piwo.

Obydwa akcesoria wykonane są w solidny sposób, a przechowywanie w nich alkoholu będzie ciekawym urozmaiceniem do wystroju każdego domu lub mieszkania. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych propozycji!

Sprawdź karafkę czołg

Sprawdź nosidło na piwo

Składany grill podróżny – prezent dla 50 letniego wujka

Jeżeli twój wujek lubi grillować, to z pewnością powinieneś zainteresować się składanym grillem podróżnym. Wykonany jest w solidny i estetyczny sposób. Umożliwi przygotowanie pysznych potraw w dowolnym miejscu.

Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie ofertowej.

Sprawdź składany grill podróżny

Zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu i odprężenia. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy zestaw do tworzenia drinków „Hawana”. Własnoręczne przygotowanie trunku na podstawie nowego przepisu, może być niezwykle z satysfakcjonujące.

Zestaw zawiera kilkanaście przydatnych i specjalistycznych akcesoriów oraz specjalną książeczkę z recepturami. Koniecznie sprawdź ten podarunek!

Sprawdź zestaw do tworzenia drinków „Hawana”

Kiwające się szklanki do whisky – prezent dla wujka na 50 urodziny

W kolejnym podarunkiem związanym z alkoholem są kiwające się szklanki do whisky. Oprócz swojego nietypowego designu umożliwia picie ulubionego trunku, aby następnie spokojnie sobie go kiwać.

Będzie to ciekawe zajęcie, które idealnie wpasuje się w długie męskie rozmowy przy alkoholu.

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Voucher na degustację

Jeżeli lubisz podarunki nietypowe, to znakomitym prezentem dla 50-letniego wujka będzie voucher na degustację. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz kosztowanie alkoholi, jak i jedzenia. Wszystko w niezwykle ciekawych i niecodziennych otoczkach.

Zachęcamy do wejścia na poniższą podstronę kategorii.

Sprawdź voucher na degustację

Prezent „za kierownicą”

Jeżeli twój wujek kocha adrenalinę, to z pewnością powinieneś zainteresować się prezentem „za kierownicą”. Jest to szczególnie dobra opcja dla wszystkich fanów motoryzacji.

Przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też off roady monster truckami, to tylko jeden z wielu ofert. Uczestniczyć w nich można jako pasażer lub kierowca. Opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Ciekawym podarunkiem będzie specjalny lot widokowy balonem, szybowcem, helikopterem czy też samolotem. Widok miasta, morza lub gór z pewnością zostanie w pamięci na naprawdę długo, a całość stanie się niezapomnianym prezentem!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Jeżeli szukasz personalizowanego oraz eleganckiego prezentu dla wujka na 50 urodziny, to kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie! Możesz zdecydować się na gotowy wzór, wybrać jeden z wielu dostępnych w sklepie lub też stworzyć własny od zera.

Jednak powyższe drzewko szczęścia z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby i nieraz poprawi jej dzień!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Kielich umarłych, ryczerza lub króla- prezent na 50 urodziny dla wujka

Na końcu chcielibyśmy polecić Ci oryginalny kielich umarłych, rycerza oraz króla. Picie wina (lub innego trunku) z takiego naczynia, sprawi że dana osoba poczuje się niczym średniowieczny arystokrata!

Sprawdź kielich umarłych

Sprawdź kielich rycerza

Sprawdź kielich króla

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla wujka. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakup!

Spis Treści