cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla Teścia? [Oraz inne okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent na 50 urodziny dla teścia wybrać.

Przygotowaliśmy wiele ofert, które pochodzą ze znakomitych sklepów. Mamy nadzieję, że dzięki nam znajdziesz coś odpowiedniego lub przynajmniej solidnie zainspirujesz się w dalszych poszukiwaniach!

W naszym artykule poruszamy kwestie takie jak:

  • elegancki prezent na 50 urodziny dla teścia,
  • praktyczny prezent dla 50 letniego teścia na swięta, pod choinkę,
  • oryginalny prezent dla teścia na 50-tkę,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Elegancki prezent na 50 urodziny teścia – karafka globus, czaszka lub beczka

Naszą pierwszą propozycją na elegancki prezent na 50 urodziny dla teścia są oryginalne karafki. Chcielibyśmy polecić ci model globus, czaszka oraz beczka.

Naszym faworytem jest karafka globus ze względu na starannie wykonaną ekskluzywną szklaną żaglówkę, znajdującą się wewnątrz. Jednak i dwie pozostałe propozycje z pewnością znajdą swoich odbiorców!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę czaszka

Sprawdź karafkę beczka

Mini lodówka – praktyczny prezent dla 50 letniego teścia

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla teścia na 50 urodziny, jest specjalna mini lodówka. Jeżeli dana osoba ma pracę przy biurku lub spędza tam wolny czas na przykład przeglądając internet, to taki sprzęt z pewnością się przyda.

Możliwość sięgnięcia po schłodzony ulubiony napój będzie szczególnie przydatna w miesiącach wiosenno-letnich. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tego akcesorium!

Sprawdź mini lodówkę

Personalizowany plakat na 50-tkę

Powyższy plakat na 50 urodziny stać się może niezwykle nostalgicznym podarunkiem, który nie raz poprawi humor teściowi. Liczbę 50 skomponować możesz z wybranych przez ciebie fotografii. Otwiera to naprawdę wiele możliwości na stworzenie niesamowitego upominku.

To samo tyczy się napisu poniżej, który możesz dowolnie wymyślić. Sama personalizacja jest niezwykle prosta. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów poniżej.

Sprawdź personalizowany plakat na 50-tkę

Obraz łąki

Fajnie jest dostać podarunek, na który po prostu przyjemnie się patrzy. Z tego też powodu na naszej liście zabraknąć nie mogło obrazu sielankowej łąki. Wystarczy jedno spojrzenie na tego typu malunek aby poprawić sobie nieco humor.

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia większej ilości ciekawych obrazów, plakatów oraz fototapet w znakomitym w sklepie eplakaty!

Sprawdź obraz łąki

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – ekskluzywny prezent na 50-tkę teścia

Jeżeli szukasz czegoś na ekskluzywny prezent dla 50-letniego teścia, to powyższa kryształowa statuetka 3D spisze się znakomicie. Możesz zdecydować się na jeden z gotowych modeli, lekko je dostosować lub stworzyć własną od zera.

Powyższe drzewko szczęścia posiada niezwykle estetyczny obrazek, jak i miły napis. Zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia.

Sprawdź kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – ekskluzywny prezent na 50-tkę teścia

Voucher na masaż lub inny zabieg

Podarunki z kategorii „przeżycia” to coś, czym zdecydowanie warto się zainteresować. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy podstronę kategorii z voucherami na masaże lub inne zabiegi.

Jeżeli dana osoba żyje w ciągłym pędzie, to taka chwila rozluźnienia z pewnością wpłynie pozytywnie na jej stan fizyczny oraz samopoczucie!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Prezent „Za kierownicą”

Kolejnym przeżyciem na naszej liście, które dostarczy masę adrenaliny jest prezent za kierownicą. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz off road monster truckami, przejażdżki luksusowymi i drogimi autami, czy też wyścigi po specjalnych torach.

Jeżeli dany mężczyzna lubi adrenalinę i motoryzacja, to będzie to idealna opcja!

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Lot widokowy nad górami, morzem czy też miastem, z pewnością zostanie zapamiętane na naprawdę długo. Takie przeżycia zabiera dech w piersiach oraz stanowią miłe wspomnienie do którego wraca się nieraz.

W ofercie sklepu znajdziesz również różnego rodzaju sporty ekstremalne, jednak jest większa szansa, że stanie się to nietrafionym a co za tym idzie niewykorzystanym podarunkiem.

Zachęcajmy wiec do sprawdzenia szerokiej oferty lotów widokowych!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

szklanki do whisky – kiwające się lub w kształcie kostek do gry

Zdecydowaną większość z nas raz na jakiś czas lubi napić się pysznego domowego drineczka . Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy specjalne szklanki do whisky. Polecamy Ci kiwające się oraz w kształcie kostek do gry.

Stanowić będąc znakomity element dekoracyjny, a korzystanie z nich dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Sprawdź szklanki do whisky w kształcie kostek do gry

Barek kanister

Niezwykle humorystycznym, oryginalnym oraz nietypowym podarunkiem na 50 urodziny dla teścia, będzie barek kanister. Umieścić tam można szklanki, kieliszki czy też flaszki ulubionego napoju.

Całość zamykana jest na kluczyk, co dodatkowo zwiększa wartość tego rodzaju skrytki!

Sprawdź barek kanister

Kufel do piwa z dowolnym grawerem

Każdy z nas lubi akcesoria, które stworzone zostały z myślą od nas. Buduje się z nimi pewną więź, a korzystanie z nich jest wybitnie przyjemne. ’

Z tego też powodu naszej liście zabraknąć nie mogą personalizowanego kufla na piwo. Umieścić tam możesz dowolny grawer. Dana osoba z pewnością doceni tego rodzaju upominek!

Sprawdź kufel do piwa z dowolnym grawerem

whisky z własną etykietą – oryginalny prezent na 50 urodziny dla teścia

Jeżeli mimo długich poszukiwań i tak skłaniasz się do dosyć klasycznego podarunku w postaci „flaszki” dobrego alkoholu, to powyższa propozycja powinna cię zainteresować. Urozmaici ona nieco ten standardowy wybór, poprzez możliwość dowolnego dostosowania etykiety.

W poleconym przez nas w sklepie znajdziesz również inne marki whisky, jak i wódki, wina, czy też likiery.

Możesz być przekonany, że butelka będzie wykorzystywana nawet po wypiciu zawartości a całosć w stanie w widocznym miejscu!

Sprawdź whisky z własną etykietą

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla teścia. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów.

Spis Treści