cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki Prezent na 50 Urodziny dla Taty? [Oraz inne okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent na 50 urodziny dla taty wybrać.

Przygotowaliśmy różnorodne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się dobrać coś odpowiedniego!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • elegancki prezent na 50 urodziny dla taty,
  • oryginalny prezent dla 50 letniego taty na święta, pod choinkę,
  • śmieszny prezent dla taty na 50-tkę,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Oryginalny prezent na 50 urodziny dla taty – zestaw do wędzenia whisky

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny prezent dla taty na 50 urodziny, jest zestaw do wędzenia whisky. Dzięki takiemu podarunkowi posiedzenia przy trunku wejdą na nowy, wyższy poziom. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź zestaw do wędzenia whisky

Kufel do piwa róg wikinga, hełm krzyżowca lub hantel – praktyczny prezent dla 50 letniego taty

Kolejnymi akcesoriami związanymi z alkoholem są niezwykle oryginalne kufle do piwa. Chcielibyśmy polecić Ci model róg wikinga, hełm krzyżowca oraz hantel.

Różnią się designem oraz wykonaniem, jednak łączy je jedno. Picie ulubionego piwka z takiego naczynia, z pewnością dostarczy masę satysfakcji!

Sprawdź kufel do piwa róg wikinga

Sprawdź kufel do piwa hełm krzyżowca

Sprawdź kufel do piwa hantel

Zestaw do golenia – elegancki prezent dla taty na 50 urodziny

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla 50 letniego taty, to powyższy zestaw do golenia powinien Cię zainteresować. Oprócz praktycznego zastosowania, podarunek ten stanowić będzie znakomity element dekoracyjny.

Używanie takich akcesoriów sprawi że twój ojciec poczuje się niczym prawdziwy arystokrata!

Sprawdź zestaw do golenia

Zestaw do czyszczenia obuwia

Każdy dojrzały mężczyzna wie jak ważne jest zadbanie o odpowiednią czystość obuwia. Według wielu osób jest to wizytówka tego jak bardzo o siebie dbamy.

Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy zestaw do czyszczenia butów. Zawiera on niezwykle przydatna akcesoria zapakowane do estetycznego i przenośnego futerału. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź zestaw do czyszczenia obuwia

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Naszą kolejną propozycją jest kryształowa statuetka 3D. Powyżej chcielibyśmy polecić Ci model drzewko szczęścia, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby zdecydować się na dowolny inny produkt, który możesz lekko zmodyfikować lub też stworzyć własny od zera!

Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia poniższego sklepu.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Alkohol z własną etykietą (whisky, wino i inne)

Jeżeli pomimo długich poszukiwań i tak ostatecznie masz ochotę postawić na dosyć klasyczny prezent w postaci flaszki dobrego alkoholu, to powyższe propozycje powinny Cię zainteresować.

Mowa tu o whisky lub winie z własnym etykietą. Możesz być przekonany, że dana osoba po zobaczeniu tak spersonalizowanego upominku będzie niezwykle zaskoczona, a butelka będzie używana nawet po wypiciu jej zawartości!

Sprawdź whisky z własną etykietą

Sprawdź wino z własną etykietą

Oryginalne szklanki do whisky

Niezwykle eleganckimi pomysłami na prezent na 50-tkę taty, są specjalne szklanki do whisky.

Mowa tu o kiwających się, twisted oraz diamentowych. Picie ulubionego trunku z takich naczyń sprawi, że całe posiedzenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Idealne do samodzielnych posiedzeń, jak i spotkań ze znajomymi!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Sprawdź szklanki do whisky twisted

Sprawdź szklanki do whisky diamenty

Nosidło na piwo z dowolnym – śmieszny prezent na 50 urodziny dla taty

Naszą propozycją na śmieszny prezent na 50 urodziny dla taty jest nosidło na piwo z dowolnym grawerem. Możliwość tak dużej edycji produktu, stwarza naprawdę duży potencjał na udany upominek. Idealne do trzymania ulubionych browarów i butelek na kaucję!

Sprawdź nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Gadżety majsterkowicza – magnetyczna opaska, wielofunkcyjny długopis lub szczęka na bity

Jeżeli twój tata to urodzona złota rączka to powyższe akcesoria powinny Cię zainteresować. Chcielibyśmy polecić Ci magnetyczną opaskę, wielofunkcyjne długopis oraz szczękę na bity.

każdy z tych gadżetów może okazać się niezwykle przydatny podczas różnego rodzaju drobnych robótek.

Koniecznie je sprawdź!

Sprawdź magnetyczną opaskę

Sprawdź długopis wielofunkcyjny majsterkowicza

Sprawdź szczękę na bity

Prezent „W powietrzu”

Jeżeli lubisz dawać podarunki z kategorii przeżycia, to prezent w powietrzu powinien Cię zainteresować. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia lotów widokowych helikopterami, balonami, szybowcami czy też samolotami.

Oglądanie różnego rodzaju krajobrazów z lotu ptaka, z pewnością zostanie zapamiętane na lata!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli twój tata kocham motoryzację, to prezent za kierownicą sprawi że będzie on przeszczęśliwy!

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz różnego rodzaju rajdy monster truckami czy też wyścigi sportowymi i luksusowymi autami.

Uczestniczyć w nich można jako kierowca lub pasażer. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli twój 50-letni tata jest niezwykle zabieganą osobą, co tyczy się dużej części ludzi w dzisiejszych czasach, to voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg będzie niezwykle trafiony upominkiem.

Nawet jednorazowe wyjście wpłynie pozytywnie na stan fizyczny oraz psychiczny danego mężczyzny. Wybór jest naprawdę spory, dlatego zdecydowanie zachęcamy do wejścia na poniższą podstronę kategorii.

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Naszym ostatnio propozycją z kategorii przeżycia jest wyjście do teatru, opery lub filharmonii. Udanie się na taki spektakl będzie dosyć niecodziennym sposobem na spędzenie wieczoru. Świetna okazja aby elegancko się ubrać i spędzić miło dzień!

Sprawdź wyjście do teatru, opery lub filharmonii

Oryginalne kubki

Kubek to dosyć popularny wybór prezentowy. Chcielibyśmy go nieco urozmaicić, polecając Ci niezwykle oryginalne modele. Poniżej znajdziesz linki do kilku ciekawych rodzajów, które sprawdzą się znakomicie jako element dekoracyjny na co dzień. Możesz być przekonany, że picie ulubionego napoju z takich naczyń sprawi masę satysfakcji!

Sprawdź kubek mechanika

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Sprawdź kubek opony

Sprawdź kubek płyta winylowe

Sprawdź kubek śruba

Piersiówka z dowolnym grawerem

Akcesoria które stworzona została z myślą o nas, są takimi z którymi dosyć szybko buduje się pewną więź. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy piersiówkę z dowolnym grawerem.

W zestawie znajdziesz również kieliszki. Jest to opcja zdecydowanie warta rozważania!

Sprawdź piersiówka z dowolnym grawerem

Podgrzewacz do kubków – prezent na 50 urodziny dla taty

Naszą ostatnią propozycją na praktyczny prezent na 50 urodziny dla taty lub na święta, imieniny oraz inne okazje, jest specjalny podgrzewacz do kubków. Pozwoli na utrzymanie temperatury ulubionego napoju przez jeszcze dłuższy czas. Opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla taty. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę życzymy udanych zakupów!

Spis Treści