cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla szwagra? [Trafione upominki]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy ci jaki prezent na 50 urodziny dla szwagra wybrać.

W naszym poradniku znajdziesz konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji takich jak święta, imieniny itp. Mają one różne zastosowanie oraz symbolikę, dlatego jesteśmy przekonani, że niezależnie od preferencji oraz posiadanego budżetu, będziesz w stanie dobrać coś odpowiedniego.

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • praktyczny prezent na 50 urodziny dla szwagra,
  • śmieszny prezent dla 50 letniego szwagra na święta, pod choinkę,
  • prezent dla szwagra na 50 imieniny.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 50 urodziny dla szwagra – Karafka globus, beczka lub diament

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla szwagra na 50 urodziny jest ekskluzywna karafka. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci trzy różne modele. Globus jest niezwykle popularną opcją, którą wyróżnia dołączenie eleganckich szklanek z mapą oraz szczegółowo wykonana szklana żaglówką wewnątrz naczynia.

Karafka beczka jest nieco bardziej swojskiego wyglądu. Natomiast diament wyróżnia się niezwykłą ekskluzywnością. Sam zadecyduj, która z nich najbardziej spodoba się twojemu szwagrowi!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę beczka

Sprawdź karafkę diament

Składany girll podróżny

Jeżeli twój szwagier lubi posiadówki na ogródku lub na działce, to taki składany grill podróżny sprawdzi się znakomicie! Zabrać go można w dowolne miejsce, co przyda się wszystkim podróżnikom, jak i osobom posiadającym działkę.

Wykonany jest w solidny sposób i służyć będzie danej osobie przez długi czas! Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź składany girll podróżny

Zestaw mistrza grilla deluxe – prezent dla 50 letniego szwagra

Kolejnym prezentem na 50 urodziny dla szwagra związanym z gotowaniem, jest zestaw mistrza grilla deluxe. Zawiera on wiele niezwykle przydatnych oraz wysokiej jakości akcesoria. Wszystkie wykonane są w solidny sposób oraz prezentują się znakomicie. Po więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową.

Sprawdź zestaw mistrza grilla deluxe

Kufel Róg Wikinga – prezent dla szawgra na 50 urodziny

Niezwykle oryginalnym podarunkiem może być kufel „róg wikinga”. Sprawdzi się znakomicie do picia piwa, wina lub innego napoju. Całość posiada niezwykle estetyczny stojak, który sprawi że naczynie stanowić będzie znakomity element dekoracyjny!

Opcja warta rozważenia!

Sprawdź kufel róg wikinga

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu na 50 urodziny dla szwagra, to powyższa kryształowa statuetka 3D spisze się wręcz idealnie.

Jest ona w pełni personalizowana, dlatego jesteśmy przekonani, że będziesz w stanie nanieść na nią odpowiedni grawer. Może zdecydować się na którąś domyślnych opcji, jak i dostosować jedną z dostępnych w sklepie lub stworzyć własną od zera.

Sam efekt 3D Jest naprawdę ciekawy i zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź kryształową statuetka 3d (personalizowana)

Nosidło do piwa z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla szwagra na 50 urodziny, to takie nosidło do piwa z dowolnym grawerem sprawdzi się znakomicie. Znajduje się tam napis „zapasy na ciężkie czasy” oraz dowolne imię. Idealne do trzymania piwa, butelek na aukcje jak ich otwierania!

Sprawdź nosidło do piwa z dowolnym grawerem

Opaska majsterkowicza

Jeżeli twój szwagier jest urodzoną złotą rączką to z pewnością przyda mu się taka opaska majsterkowicza. Dzięki niej walające się po podłodze i znikające śrubki staną się nieaktualnym problemem!

Idealne dla drobnych napraw, jak i dużych remontów

Sprawdź opaska majsterkowicza

Prezent „W powietrzu”

Jeżeli chcesz bo twój prezent był oryginalny i zaskakiwał, to z pewnością powinieneś zobaczyć ten w powietrzu. Na polecanej przez nas podstronie kategorii znajdziesz zloty widokowe helikopterem, balonem, szybowcem itp.

Dostępne na morzem, górami czy też miastami. Znajdziesz tam również różnego rodzaju sporty ekstremalne, jednak szansa na to że skok ze spadochronu stanie się trafionym upominkiem, jest dosyć mała. Tak czy siak gorąco zachęcam do sprawdzenia lotów widokowych!

Sprawdź prezent „W powietrzu”

Kosz prezentowy dla mężczyzny

Nieco bardziej uniwersalnym prezentem będzie specjalny kosz prezentowy dla mężczyzny. Zawiera on wiele pyszności, jak i elegancki czarno-złoty kubek. Całość zapakowana jest oczywiście w estetyczny i podarunkowy sposób. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia dostępnych opcji!

Sprawdź kosz prezentowy dla mężczyzny

Długopis z dowolnym grawerem – elegancki prezent na 50 urodziny dla szwagra

Kolejnym personalizowanym upominkiem na naszej liście jest długopis z dowolnym grawerem. Nanieść na niego można dowolny napis. Tak dobrany upominek z pewnością ucieszy daną osobę, a zapisywanie różnych rzeczy stanie się wiele przyjemniejsze!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Karafka czołg

Kolejnym dekoracyjnym oraz estetycznym pupominkiem naszej liście jest karafka czołg. Posiada nadruk „Rudy 102” czyli czołgu z kultowego serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

Przechowywanie alkoholu oraz kieliszków przy pomocy takiego akcesorium, będzie niezwykle oryginalne i z pewnością przykuwać będzie wzrok gości.

Sprawdź karafkę czołg

Plakat na urodziny – prezent dla 50 letniego szwagra

Naszą ostatnią propozycją na prezent na 50 urodziny dla szwagra jest specjalny dedykowany urodzinowy plakat. Liczba 50 stworzona jest z wybranych przez ciebie zdjęć. To samo tyczy się napisu na dole, który możesz dowolnie zmienić.

Możesz być przekonany, że dobrze dobrana fotografie sprawią, że będzie to niezwykle wzruszający oraz nostalgiczny podarunek, który z pewnością zawiśnie widocznym miejscu!

Sprawdź plakat na 50 urodziny dla szwagra

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla szwagra. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści