cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla szefa? [oraz inne okazje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 50 urodziny dla szefa wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Staraliśmy się zachować różnorodność, abyś bez względu na posiadany budżet oraz preferencje osoby dostającej podarunek, był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Elegancki prezent na 50 urodziny szefa – karafka globus, diament lub beczka

Naszymi pierwszymi propozycjami na ekskluzywny prezent na 50 urodziny dla szefa, są specjalne karafki. Mowa tu o modelu globus, diament oraz beczka. Każdy z nich różni się designem.

Naszym faworytem jest model przedstawiający ziemię z żaglówką wewnątrz, jednak i dwa pozostałe znajdą swoich fanów!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę diament

Sprawdź karafkę beczka

Dzwonek po pieniądze, sukces lub piwo – śmieszny prezent dla 50 letniego szefa

Jeżeli szukasz czegoś na prezent dla 50-letniego szefa, to dzwonek po pieniądze, sukces lub piwo spisze się znakomicie.

Są to dosyć humorystyczne propozycje, które postawiono na biurku nieraz zmotywować mogą do wytężonej pracy lub też odpoczynku w postaci pysznego piwka (to raczej w domu 😉 ).

Jeżeli szukasz czegoś drobnego i oryginalnego to są to świetne opcje!

Sprawdź dzwonek po pieniądze

Sprawdź dzwonek po sukces

Sprawdź dzwonek po piwo

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Kryształowe statuetki 3D to jeden z bestsellerów na naszym blogu. Zdecydować się możesz na powyższy gotowy model, jak i stworzyć własny od zera lub lekko go zmodyfikować. Asortyment polecanego sklepu jest naprawdę szeroki.

Zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Podgrzewacz do kubków – prezent dla szefa na 50 urodziny

Jeżeli twój szef spędza długie godziny przy biurku, to z pewnością przyda mu się podgrzewacz do kawy i herbaty. Dzięki takiemu gadżetowi, temperaturę ulubionego napoju będzie idealna przez jeszcze dłuższy czas.

Proste a niezwykle przydatne akcesorium!

Sprawdź podgrzewacz do kubków

Wódka lub whisky z własną etykietą (oraz inne alkohole)

Jeżeli zastanawiałeś się nad zakupem dosyć klasycznego podarunku w postaci flaszki dobrego alkoholu, to z pewnością powinieneś zainteresować się wódką oraz whisky z własną etykietą.

Dostosować ją można pod daną osobę, jak i okazję. Zachęcamy do sprawdzenia tych alkoholi oraz innych trunków w polecanym przez nas w sklepie!

Sprawdź wódkę z własną etykietą

Sprawdź whisky z własną etykietą

Długopis z dowolnym grawerem

Niezwykle eleganckim oraz praktycznym upominkiem będzie personalizowany długopis. Zarówno na samym „pisadle”, jak i pudełeczku umieścić można dowolny grawer. Jesteśmy przekonani, że odpowiednio dobrano dedykacja zrobi robotę i upominek będzie niezwykle trafiony!

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Prezent „Za kierownicą” (jako pasażer lub kierowca)

Jeżeli lubisz podarunki nietypowe, to znakomitym pomysłem na prezent dla szefa na 50 urodziny, będzie voucher na jazdy ciekawymi pojazdami. W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz off-roady monster truckami, przejażdżki luksusowymi lub sportowymi autami, jak i wyścigi po specjalnych torach.

Jeżeli dany mężczyzna lubi motoryzację oraz adrenalinę to z pewnością powinieneś zainteresować się tą opcją!

Sprawdź prezent „za kierownicą” (jako pasażer lub kierowca)

Voucher na loty widokowe

Alternatywą dla poprzedniej propozycji jest voucher na lot widokowy. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz samoloty, helikoptery, szybowce, czy też balony.

Oglądanie miasta, gór lub morza z takiej perspektywy, z pewnością zostanie niezapomniane!

Sprawdź voucher na loty widokowe

Voucher na masaż lub inny zabieg

Bycie na stanowisku kierowniczym wiąże się z nieustaną presją oraz stresem. Z tego też powodu chcielibyśmy zachęcić Cię do zobaczenia voucherów na masaże lub inne ciekawe zabiegi. Nawet jedno wyjście poprawi stan fizyczny oraz samopoczucie danej osoby.

Jeżeli składasz się na prezent w wiele osób, to w poniższym sklepie znajdziesz również całe weekendy w SPA!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Personalizowana zakładka do książek – koniczynka, słonik lub auto

Wiedza to potęga! Aby rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie zawodowej warto jest sięgać po wspecjalistyczne książki. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy specjalne personalizowane srebrne zakładki.

Chcielibyśmy polecić Ci model koniczynka słonik oraz auto. Sam zadecyduj, który z nich przypasuje danej osobie najbardziej!

Sprawdź personalizowaną zakładkę koniczynka

Sprawdź personalizowaną zakładkę słonik

Sprawdź personalizowaną zakładkę auto

Kubek dla szefa lub szefowej

W tym miejscu chcielibyśmy polecić trzy dedykowane kubki dla szefów. Drugi z nich przed stworzony został z myślą o płci damskiej.

Posiadają estetyczne i solidnie wykonane nadruki. Jesteśmy przekonani, że picie napoju z takiego naczynia dostarczy masę satysfakcji.

Sprawdź kubek dla szefa nr 1

Sprawdź kubek dla szefowej nr 2

Sprawdź kubek dla szefa nr 3

Barek kanister na kluczyk

Naszym propozycją na prezent na 50 urodziny dla szefa, jest specjalny barek kanister na kluczyk. Umieścić tam można butelkę dobrego alkoholu, piwa kieliszki czy też szklanki.

Kluczyk sprawia, że będzie to również znakomita skrytka! Niezwykle oryginalna i humorystyczna propozycja!

Sprawdź barek kanister na kluczyk

Podgrzewany pojemnik na lunch

Wszyscy wiemy jak przyjemnie jest zjeść ciepły posiłek. Poza miejscem zamieszkania, jest to dosyć często nieco utrudnione. Z tego też powodu nasze liście umieściliśmy specjalny podgrzewany pojemnik na lunch.

Przy pomocy prostego kabelka, dana osoba będzie mogła podgrzać obiad zabrany z domu.

Całość wykonana została w solidny i bezpieczny sposób. Jesteśmy przekonani, że służyć będzie danej osobie przez długie lata!

Sprawdź podgrzewany pojemnik na lunch

Drewniany stoliczek na laptopa – oryginalny prezent na 50 urodziny dla szefa

Naszą ostatnią propozycję na praktyczny prezent dla szefa na 50 urodziny, jest specjalny drewniany stoliczek na laptopa. Jeżeli dana osoba lubi pracować z domu, lub też często jest wyjeżdża na różnego rodzaju delegacje, to takie akcesorium z pewnością okaże się przydatne.

Stoliczek będzie pełnić funkcję małego biurka, które sprawdzi się zarówno do wypełniania obowiązków zawodowych, jak i rekreacji!

Sprawdź drewniany stoliczek na laptopa

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla szefa. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści