cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla kolegi? [Lub inne okazje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 50 urodziny dla kolegi wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje na podarunek, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Mamy nadzieję, że dzięki nam twój kolega ucieszy się z ciekawego upominku!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent dla kolegi na 50 urodziny – whisky lub wódka z własną etykietą (oraz inne alkohole)

Naszymi pierwszymi propozycjami na oryginalny prezent na 50 urodziny dla kolegi, jest whisky lub wódka z własną etykietą.

Flaszka to dosyć klasyczny i sprawdzony pomysł na upominek. Chcielibyśmy go nieco urozmaicić, polecając ci modele, które dostosować możesz pod daną osobę, jak i okazję.

Zachęcamy do sprawdzenia tych trunków, jak i innych alkoholi w polecanym przez nas w sklepie!

sprawdź whisky z własną etykietą

sprawdź wódkę z własną etykietą

Nosidło na piwo z dowolnym grawerem – śmieszny prezent na 50 urodziny dla kolegi

Jeżeli szukasz czegoś na śmieszny prezent dla 50-letniego kolegi, to takie nosidło na piwo z dowolnym grawerem powinno Cię zainteresować. Jest akcesorium idealnego trzymania ulubionych browarów, a następnie butelek, które oddaje się do skupu.

Wpasuje się do praktycznie każdego wystroju, a napis który wymyślisz i naniesiesz na skrzynkę, nieraz może wywołać uśmiech na twarzy danej osoby.

Sprawdź nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – elegancki prezent na 50 urodziny dla kolegi

Jeżeli szukasz czegoś na ekskluzywny prezent na 50 urodziny dla kolegi, to powyższa kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie. Możesz zdecydować się na gotowy model, lekko go zmodyfikować lub stworzyć własny od zera.

Sam efekt 3D jest naprawdę godne uwagi, a odpowiednio dobrany napis spowoduje, że będzie to znakomity podarunek.

Sprawdź kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Personalizowany plakat z własnymi zdjęciami i tekstem

Personalizowany plakat na 50 urodziny może stać niezwykle nostalgicznym upominkiem. Liczby 50 stworzyć możesz z wybranych przez ciebie zdjęć. Napis poniżej również możesz dowolnie dostosować.

Możesz być przekonany, że odpowiednio stworzony podarunek tego typu, zostanie powieszony w widocznym miejscu i nieraz poprawie humor danemu mężczyźnie!

Sprawdź personalizowany plakat z własnymi zdjęciami i tekstem

Kieliszki turystyczne w etui

Eleganckie kieliszki turystyczne w etui, to dosyć drobne upominek, który nie raz może okazać się przydatny.

Jeżeli twój kolega lubi jeździć na ryby, męskie wyprawy w góry, i tym podobne, to powinieneś zainteresować się tym zestawem. Więcej szczegółów na jego temat przeczytasz na podstronie ofertowej.

Sprawdź kieliszki turystyczne w etui

Probówki do drinków

Niezwykle humorystycznym oraz praktycznym prezentem dla kolegi na 50 urodziny, są specjalne probówki do drinków.

Serwowanie ciekawego trunku z takich jak naczyń, będzie niezwykle satysfakcjonująca oraz oryginalne. Całość wyglądać będzie również znakomicie na co dzień znakomicie!

Sprawdź probówki do drinków

Karafka globus, beczka lub czaszka

Nadszedł czas na niezwykle ekskluzywne podarunki. Mowa tu o karafce globus, beczka oraz czaszka. Każda z nich różni się designem. Sam zadecyduj, która z nich przypadnie do gustu danemu mężczyźnie najbardziej.

Naszym faworytem jest karafka globus, która posiada wewnątrz siebie starannie wykonaną szklaną żaglówkę. Jednak i dwie pozostałe opcje znajdą swoich fanów!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę beczka

Sprawdź karafkę czaszkę

Prezent „Za kierownicą”

Jeżeli twój kolega kocha motoryzację oraz adrenalina, to prezent „za kierownicą” skradnie jego serce. W tych atrakcjach uczestniczyć można jako pasażer lub też kierowca.

W ofercie polecanego sklepu znajdziesz przejażdżki luksusowymi drugimi autami, wyścigi do specjalnych torach, czy też off-road monster truckami i wiele więcej.

Idealne miejsce do szukania ekscytujących podarunków!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Kolejną upominkiem z kategorii przeżycia, są różnego rodzaju prezenty w powietrzu. Szczególnie zachęcam do sprawdzenia lotów widokowych helikopterami, samolotami, balonami czy też szybowcami. Oglądanie ziemi z lotu ptaka z pewnością zapadnie w pamięć na naprawdę długo.

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na masaż

Zdecydowana większość z nas żyje w ciągłym pędzie oraz stresie codziennego dnia.

Aby nieco ulżyć organizmowi, jak i psychice, warto jest raz na jakiś czas wybrać się na odpowiedni masaż. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy voucher na tego typu aktywność.

Nawet po jednej wizycie, dana osoba będzie w stanie odczuć poprawę stanu fizycznego oraz samopoczucia!

Sprawdź voucher na masaż

Nastrojowe lampki led do samochodu

Jeżeli twój 50-letni kolega traktuje swoje auto niczym małą ukochaną świątynię, o którą niezwykle dba, to nastrojowe lampki LED do samochodu powinny Cię zainteresować. Będzie to znakomity sposób na upiększenie danej maszyny. Klimat stworzony w aucie z pewnością spodoba się danemu mężczyźnie.

Sprawdź nastrojowe lampki LED do samochodu

Oryginalne kubki

Kubek to dosyć klasyczny wybór podarunkowy. Aby nieco go urozmaicić z naszej liście umieściliśmy pięć różnego rodzaju oryginalnych naczyń tego typu. Mowa tu o modelu recepta, siłacza, w sweterku XXL, oraz opony z kluczem.

Możesz być przekonany że tego typu gadżet prezentować będzie się znakomicie, a picie ulubionego napoju stanie się niezwykle przyjemne!

Sprawdź kubek lekarstwo

Sprawdź kubek siłacza

Sprawdź kubek w sweterku XXL

Sprawdź kubek opony z kluczem

Oryginalny prezent dla kolegi na 50 urodziny – elegancki zestaw do golenia

Naszym ostatnio propozycją na elegancki prezent na 50 urodziny dla kolegi, jest elegancki jest zestaw do golenia. Oprócz walorów czysto estetycznych ma on niezwykle praktyczne zastosowanie. Opcja zdecydowanie warta rozważenia!

Sprawdź elegancki zestaw do golenia

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla kolegi Mam nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści