cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla Cioci? [oraz inne okazję]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 50 urodziny dla cioci wybrać.

Przygotowaliśmy konkretne propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji takich jak imieniny, święta itp. Propozycje są dosyć różnorodne i pochodzą z kilku sklepów, dlatego mamy nadzieję, że dzięki nam uda Ci się znaleźć coś odpowiedniego!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • praktyczny prezent na 50 urodziny dla cioci,
  • elegancki prezent dla 50 letniej cioci na święta,
  • śmieszny prezent dla cioci na 50 tkę,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Pomysł na prezent na 50 urodziny dla cioci – stojak na kieliszki

Naszą pierwszą propozycją na prezent dla 50-letniej cioci jest specjalny stojak na kieliszki. Sprawdzi się szczególnie dobrze podczas różnego rodzaju przyjęć, jednak i na co dzień może znaleźć swoje zastosowanie.

Opcja niezwykle oryginalna, przydatna, która stanowić będzie znakomity element dekoracyjny! Gorąco zachęcamy do jej sprawdzenia!

Sprawdź stojak na kieliszki

Filiżanka kotek z talerzykiem – prezent dla 50 letniej cioci

Któż z nas nie lubi zrobić sobie pysznej kawki wraz z ciasteczkami. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy filiżankę kotek z talerzykiem. Niezwykle uroczy design, solidne wykonanie oraz praktyczne zastosowanie, te rzeczy które wyróżniają ten upominek na tle innych.

Jesteśmy przekonani, że ciocia uśmeichnie się na widok tak słodkiego podarunku.

Sprawdź filiżankę kotek z talerzykiem

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu dla cioci na 50 urodziny ,to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie.

Polecanym przez nas model to drzewko szczęścia, które posiada niezwykle ładny obrazek oraz dedykację. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby lekko ją zmodyfikować, zdecydować się na inną statuetkę lub też stworzyć własną od zera.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia sklepu kryształy 3D.

Sprawdź kryształową statuetkę 3d (personalizowaną)

Personalizowany naszyjnik serce lub koniczynka

Biżuteria to dosyć sprawdzony pomysł na podarunek. Z tego też powodu na naszej liście umieściliśmy srebrny personalizowany naszyjniki serce lub koniczynka.

Personalizacji podlega grawer na akcesoriach, jak i upominkowe pudełeczka. Tak dopasowany, minimalistyczny oraz ekskluzywny prezent z pewnością przypadnie do gustu twojej 50 letniej cioci!

Sprawdź personalizowany naszyjnik serce

Sprawdź personalizowany naszyjnik koniczynka

Deska na wannę – oryginalny prezent dla cioci na 50 tkę

Każdy z nas potrzebuje chwili relaksu i wytchnienia. Z tego też powodu naszą kolejną propozycją na prezent na pięćdziesiątkę cioci jest specjalna deska na wannę.

Dzięki takiemu akcesorium zwykła kąpiel stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem. Umieścić to można książkę, jedzenie kosmetyki, wszystko co się tylko zamarzy. Całość jest na tyle estetyczna, że wpasuje się praktycznie każdy wystrój!

Sprawdź deskę na wannę

Wyjście do opery, teatru lub filharmonii

Nadszedł czas na bardziej nietypowe upominki, z kategorii przeżycia. Na pierwszy ogień idzie wyjście do opery, teatru lub filharmonii. Takie wydarzenie kulturalne to coś na co większość z chęcią by poszło, jednak w pędzie codziennego życia trudno jest się zebrać i zdecydować na taką formę rozrywki.

Będzie ona niezwykle rozwijająca oraz stanie się niezapomnianym wieczorem. Zachęcamy do sprawdzania dostępnych opcji na podstronie kategorii poniżej.

Sprawdź wyjście do opery, teatru lub filharmonii

Voucher na degustacje

Kolejnymi voucherami na naszej liście są te na degustację. Znajdziesz tam możliwość kosztowania alkoholi, jedzenia i nie tylko. Wszystko zrobione w niezwykle ciekawej otoczce, która umili smakowanie nowych trunków lub potraw!

Sprawdź voucher na degustacje

Voucher na Masaż lub inny zabieg

Propozycją, która z pewnością dostarczy masę odprężenia, jest voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Oprócz korzyści związanych z ciałem, będzie to również znakomity odpoczynek psychiczny. Wpłynie to pozytywnie na zdrowie i samopoczucie danej kobiety.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia poniższych ofert, a w szczególności masaży tajskich, które pozwolą na poznanie nieco egzotyki!

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Zestaw do kąpieli lub kosmetyków pielęgnacyjnych

Tym bardziej chcielibyśmy postawić na nieco bardziej uniwersalne oraz klasyczne upominki. Mowa tu zestawach do kąpieli oraz z kosmetykami pielęgnacyjnymi.

Każdy z nich zawiera wiele ciekawych i przydatne produkty, które z pewnością doceni każda kobieta. Zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową i zdecydowanie się na najlepszą opcję! Naszym faworytem jest zestaw do kąpieli, jednak i drugi znajdzie swoich fanów!

Sprawdź zestaw do kąpieli

Sprawdź zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych

Personalizowana srebrna zakładka do książek – koniczynka, kryształek lub słonik

Jeżeli twoja 50-letnia ciocia lubi czytać książki, to z pewnością przydaje się ciekawa zakładka. W tym miejscu chcielibyśmy polecić ci modele srebrne oraz personalizowane.

Upominki stworzone pod nas, są takimi z którymi dosyć szybko budujemy pewną więź. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci koniczynkę, kryształek lub słonika.

W sklepie znajdziesz oczywiście jeszcze więcej modeli, jednak te trzy naszym zdaniem są najciekawsze.

Wracanie do lektury zaznaczonej takim gadżetem, sprawiać będzie ogromną satysfakcję!

Sprawdź personalizowaną srebrną zakładkę do książek koniczynka

Sprawdź personalizowaną srebrną zakładkę do książek kryształek

Sprawdź personalizowaną srebrną zakładkę do książek słonik

Plakat na 50 urodziny cioci

Naszą kolejną propozycją na prezent dla cioci na 50 urodziny jest specjalny plakat. Liczba 50 utworzona zostanie z wybranych przez ciebie zdjęć. To samo tyczy się napisu znajdującego się poniżej.

Wybierając odpowiednie fotografie możesz stworzyć niezwykle nostalgiczny upominek, który nie raz poprawi danej osobie dzień oraz wywoła uśmiech na twarzy. A w końcu o to w tym wszystkim chodzi!

Sprawdź plakat na 50 urodziny cioci

Gigantyczny kieliszek do wina – śmieszny prezent na 50 urodziny dla cioci

Naszym ostatnią propozycją jest gigantyczny kieliszek do wina. Sprawdzi się podczas różnego rodzaju babskich wieczorów, jak i na co dzień w formie zabawnego elementu dekoracyjnego. Jest znakomity śmieszny prezent na 50 urodziny dla cioci, który z pewnością nie raz zostanie wykorzystany!

Sprawdź gigantyczny kieliszek do wina

To już nasze wszystkie propozycje na prezent po 50 urodziny dla cioci. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert, jak i sklepów z podarunkami, Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści