cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 50 urodziny dla brata? [Oraz inne okazje]!

Jeżeli zastanawiasz się jaki prezent na 50 urodziny dla brata wybrać, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu!

W naszym poradniku znajdziesz konkretne propozycje na podarunki, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji takich jak święta, imieniny itp. Naszym celem było dostarczenie Ci ofert różnorodnych pod względem ceny, zastosowania i symboliki. Wszystko po to abyś niezależnie od preferencji oraz posiadanego budżetu, był w stanie dobrać coś odpowiedniego!

W naszym wpisie poruszamy kwestie takie jak:

  • elegancki prezent na 50 urodziny dla brata,
  • praktyczny prezent dla 50 letniego brata na święta pod choinkę,
  • śmieszny prezent dla brata na 50 tkę,
  • i wiele więcej!

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych artykułów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 50 urodziny brata – karafka globus, beczka lub czaszka

Naszymi pierwszymi propozycjami na elegancki prezent na 50 urodziny dla brata, są specjalne karafki. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci model globus, beczka oraz czaszka.

Każda z nich ma nieco inne wykonanie oraz wydźwięk. Naszym faworytem jest karafka globus, jednak i dwie pozostałe znajdą swoich fanów!

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę beczkę

Sprawdź karafkę czaszkę

Szklanki do whiski kiwające się lub kostki – elegancki prezent dla 50 letniego brata

Kolejnymi akcesoriami związanymi z alkoholem na prezent dla na prezent dla 50 letniego brata, są oryginalne szklanki do whisky. W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci kiwające się oraz te przypominające kostki do gry.

Picie ulubionego trunku z takich naczyń będzie niezwykle satysfakcjonujące!

Sprawdź kiwające się szklanki do whisky

Sprawdź szklanki do whisky kostki

Sejf do lodówki – śmieszny prezent dla brata na 50 urodziny

Naszą propozycją na śmieszny prezent dla brata na 50 urodziny (inną okazję) jest specjalny sejf do lodówki. Dzięki takiemu gadżetowi dana osoba będzie mogła schować swoje niezdrowe przekąski w taki sposób, aby nieco utrudnić dostęp do nich.

Może być to niezwykle przydatne podczas zdrowej diety, na którą decyduje się coraz więcej polaków!

Zdecydowanie zachęcamy do rozważania tej opcji.

Sprawdź sejf do lodówki

Personalizowany plakat „50”

Jeżeli zależy Ci na tym aby twój podarunek był jak najbardziej dopasowany, spersonalizowany oraz nostalgiczny, to powyższy plakat na 50 urodziny spisze się znakomicie!

Umieścić możesz tam dowolne fotografie, co otwiera naprawdę wiele możliwości. Dzięki ich odpowiedniemu doborowi, dana osoba po zerknięciu na takie akcesorium, nieraz poprawi sobie humor!

To samo tyczy się napisów poniżej, który może być dowolny!

Sprawdź personalizowany plakat „50”

Skrzynka nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Nosidło na piwo z dowolnym grawerem może być dosyć humorystycznym upominkiem, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie. Będzie to idealne miejsce do trzymania ulubionych browarów czy też butelek na aukcję.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź nosidło na piwo z dowolnym grawerem

Kryształowa statuetka 3d (personalizowana) – ekskluzywny prezent na 50 urodziny dla brata

Nadszedł czas na ekskluzywny prezent na 50 urodziny dla brata. Mowa tu o kryształowej statuetce 3D. Trójwymiarowy efekt jest naprawdę interesującym, jednak główną zaletą tego podarunku jest możliwość jego personalizacji.

Możesz zmodyfikować dowolny model z poniższego sklepu, jak i stworzyć własny od zera. Zdecydowanie zachęcamy do sprawdzenia tych opcji!

Sprawdź kryształowa statuetka 3d (personalizowana)

Prezent „Za kierownicą”

Nadszedł czas na propozycję z kategorii „przeżycia”. Na pierwszy ogień idą te „za kierownicą”. W ofercie polecanego sklepu znajdziesz przejażdżki drogimi luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, czy też offroad monster truckami.

Zdecydowana większość mężczyzn ucieszy się z takiej atrakcji. Przeżyć je można jako kierowca lub pasażer!

Sprawdź prezent „Za kierownicą”

Prezent „W powietrzu”

Kolejną opcją, która dostarczy masę adrenaliny jest prezent „w powietrzu”. Nie zalecalibyśmy wyboru sportów ekstremalnych w postaci skoku na bungee, czy też ze spadochronu. Dużo lepsze będą różnego rodzaju loty widokowe na przykład samolotem, balonem, szybowcem czy też helikopterem.

Widok pięknych gór, morza czy też miasta z pewnością zapadnie w pamięć na długo!

Sprawdź prezent „w powietrzu”

Voucher na masaż lub inny zabieg

Jeżeli twój 50-letni brat żyje w ciągłym pędzie, to z pewnością przyda mu się voucher na masaż lub inny ciekawy zabieg. Nawet jednorazowe wyjście może przynieść pozytywny skutek na samopoczucie oraz stan fizyczny danej osoby.

Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, które pozwolą na zapoznanie się z egzotyką.

Sprawdź voucher na masaż lub inny zabieg

Degustacje jedzenia i alkoholi

Ostatnią propozycją z kategorii przeżycia, są vouchery na degustację różnego rodzaju jedzenia oraz alkoholi. Przeprowadzane są one w różnych otoczkach, co dodatkowo zwiększa ich wartość.

Znajdziesz tam oczywiście oferty dla dwojga. Ciekawa kolacja czy kurs na konesera whisky z pewnością zostaną docenione!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Opaska magnetyczna lub szczęka majsterkowicza – praktyczny prezent na 50 tkę dla brata

Jeżeli dany mężczyzna jest urodzonym majsterkowiczem, to znakomitym praktycznym prezentem dla 50 letniego brata będzie magnetyczna opaska złotej rączki, czy też specjalna szczęka na bity. Obydwa akcesoria są niezwykle przydatne i pozwolą na utrzymanie większego porządku podczas generalnego remontu czy też drobnych napraw.

Propozycje znakomite w swojej prostocie!

Sprawdź magnetyczną opaskę majsterkowicza

Sprawdź szczękę na bity majsterkowicza

Oryginalny kubek – 5 propozycji

W tym miejscu chcielibyśmy polecić Ci aż pięć różnych kubków. Każdy z nich jest niezwykle oryginalny i przypasuje innym osobom. Picie ulubionego napoju z takich nietypowych naczyń, będzie niezwykle satysfakcjonujące.

Dodatkowo na co dzień, stanowić one będą ciekawe elementy dekoracyjne!

Sprawdź kubek „Leki”

Sprawdź kubek „The Best”

Sprawdź kubek „Mechanika”

Sprawdź kubek „Śruba”

Sprawdź kubek „Opony”

Personalizowana szklanka do whisky

Kolejną personalizowanym upominkiem na naszej liście, jest specjalna szklanka do whisky.

Nanieść na nią można imię twojego brata, co z pewnością zostanie docenione. Akcesoria stworzone z myślą o nas, są takimi z którymi buduje się pewną więź, a ich używanie stanowi szczególną przyjemność!

Sprawdź personalizowaną szklankę do whisky

Whisky z własną etykietą

Możliwe że pomimo wielu ciekawych propozycji i tak przeszło ci przez myśl aby ostatecznie zdecydować się na dosyć klasyczny podarunek w naszym kraju, w postaci w dobrej „flaszki”.

Chcielibyśmy nieco urozmaicić ten wybór polecając Ci whisky z własnym etykietą. Dostosować ją można pod dowolną okazję oraz osobę. Zachęcamy sprawdzenia tej opcji, jak i innych alkoholi w polecanym przez nas sklepie!

Sprawdź whisky z własną etykietą

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 50 urodziny dla brata. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się znaleźć coś odpowiedniego. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert oraz sklepów. Życzymy udanych zakupów!

Spis Treści