cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 40 urodziny dla wujka? [Oraz inne okazje]!

W dzisiejszym poradniku doradzimy Ci jaki prezent na 40 urodziny dla wujka wybrać.

Przygotowaliśmy najciekawsze naszym zdaniem propozycje, które sprawdzą się w przypadku urodzin, jak i innych okazji. Staraliśmy się zachować różnorodność pod względem ceny, zastosowania, jak i sklepów, abyś bez problemu był w stanie dobrać coś odpowiedniego.

Zachęcamy również do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Śmieszny prezent na 40 urodziny dla wujka – personalizowane nosidło na piwo

Naszą pierwszą propozycją na oryginalny i śmieszny prezent dla wujka na 40 urodziny, jest personalizowane nosidło na piwo. W polecanym przez nas w sklepie znajdziesz kilka ciekawych wzorów, na które nanieś możesz imię solenizanta.

Jedne z nich są uniwersalne, drugie dopasowane do danej okazji. Zdecydowanie zachęcamy do zainteresowania się tą humorystyczną opcją.

Sprawdź personalizowane nosidło na piwo

Ciekawe karafki – elegancki prezent dla 40 letniego wujka

Jeżeli szukasz czegoś na elegancki prezent dla 40-letniego wujka, to ciekawie wyglądająca karafka, powinna Cię zainteresować!

Chcielibyśmy polecić Ci model beczka, globus, diament oraz czołg. Sam zadecyduj, który z nich najbardziej przypasuje danej osobie.

Naszym faworytem jest karafka globus, ze względu na starannie wykonaną żaglówkę w jej wnętrzu.

Sprawdź karafkę beczka

Sprawdź karafkę globus

Sprawdź karafkę diament

Sprawdź karafkę czołg

Deska konesera piw

Jeżeli twój wujek lubił uraczyć się pysznym piwkiem, to taka deska koneserów powinna go zainteresować. W zestawie znajdują się widoczne na obrazku szklanki, które w idealny sposób nadadzą się do profesjonalnych, jak i amatorskich degustacji.

Opcja w sam raz na sobotnie samodzielne posiedzenie, jak i różnego rodzaju przyjęcia.

Sprawdź deskę konesera piw

Lodowa szklanka do piwa

Kolejnym gadżetem związanym z piwem, jest lodowa szklanka. Ciężko bardziej paskudne zjawisko niż ciepłe piwo.

Z tego też powodu takie akcesorium z pewnością zostanie docenione przez danego mężczyznę. Opcja niezwykle praktyczna, która z pewnością nie raz będzie wykorzystana.

Sprawdź lodową szklankę do piwa

Degustacje jedzenia i alkoholi

Jeżeli zamiast fizycznych przedmiotów lubisz podarowywać innym ciekawe przeżycia, to voucher na degustację jedzenie i alkoholi powinien Cię zainteresować.

Na poniższej podstronie kategorii znajdziesz oferty w wielu lokalizacjach oraz ciekawych otoczkach. Warto zainteresować się również różnymi kursami kulinarnymi, które zrobią z danej osoby profesjonalnego degustatora whisky lub piwa!

Sprawdź degustacje jedzenia i alkoholi

Prezent „za kierownicą”

Niezwykle oryginalnym prezentem na 40 urodziny dla wujka, który lubi adrenalinę oraz motoryzację, będzie prezent za kierownicą. W atrakcjach tego typu uczestniczyć można jako pasażer lub kierowca.

Poniżej znajdziesz przejażdżki luksusowymi autami, wyścigi po specjalnych torach, jak i off-roady monster truckami czy też pojazdami militarnymi. Opcji jest naprawdę sporo i jesteśmy przekonani, że znajdziesz tam coś odpowiedniego.

Sprawdź prezent „za kierownicą”

Masaż lub inny zabieg

Jeżeli chcesz zapewnić komuś chwilę relaksu i wytchnienia, to voucher na masaż lub inny zabieg powinien Cię zainteresować. Nawet jednorazowe wyjście może wpłynąć pozytywnie na samopoczucie i stan fizyczny danej osoby.

W szczególności zachęcamy do sprawdzenia masaży tajskich, które pozwolą na zasmakowanie nieco egzotyki.

Sprawdź masaż lub inny zabieg

Kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Jeżeli szukasz czegoś na ekskluzywny i elegancki podarunek, to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się znakomicie.

Możesz się zdecydować na gotowy model, stworzyć własny od zera lub też dostosować już istniejący. Sam efekt 3D jest naprawdę ciekawy i z pewnością zachwyci bliską ci osobę!

Sprawdź kryształowa statuetka 3D (personalizowana)

Plakat na 40 urodziny z dowolnymi zdjęciami i dedykacją

Podarunkiem, który stać się może niezwykle nostalgiczny i trafiony, jest plakat na 40 urodziny. Umieścić na nim możesz dowolne zdjęcia oraz dedykację. Jeżeli dany mężczyzna jest Ci naprawdę bliski, to będzie to znakomity wybór!

Sprawdź plakat na 40 urodziny z dowolnymi zdjęciami i dedykacją

zestaw do golenia – praktyczny prezent dla wujka na 40 urodziny

Naszą propozycją na praktyczny prezent dla 40-letniego wujka, jest specjalny zestaw do golenia. Oprócz oczywistej przydatności tego zestawu, podarunek ten charakteryzuje się niezwykłą elegancją.

Z pewnością upiększy daną łazienkę, a jego używanie będzie czystą przyjemnością!

Sprawdź zestaw do golenia

Mini lodówka

Jeżeli dana osoba lubi relaksować się na wygodnej kanapie czy też przy biurku, to mini lodówka będzie znakomitą opcją.

Dzięki niej schłodzone piwko lub inne napój, może być dostępny zawsze na wyciągnięcie ręki. Dosyć humorystyczna oraz praktyczna opcja!

Sprawdź mini lodówkę

Deska na wannę

Naszą ostatnią propozycją jest specjalna deska na wannę. Dzięki temu akcesorium zwykła kąpiel w stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem. Umieścić na niej można książkę, mydełka, świeczki, wszystko co się tylko zamarzy!

Całość wygląda na tyle estetycznie, że wpasuje się do wyglądu praktycznie każdej łazienki!

Sprawdź deskę na wannę

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 40 urodziny dla wujka. Mamy nadzieję, że dzięki nam udało Ci się dobrać coś odpowiedniego. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści