cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 13 urodziny? [Najlepsze propozycje!]

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jaki prezent na 13 urodziny wybrać to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Przygotowaliśmy dla ciebie szereg konkretnych ofert, które sprawdzą się na tą niesamowitą okazję. Różnią się one zastosowaniem oraz symboliką, dlatego mamy nadzieję że uda ci się dobrać coś idealnego.

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych wpisów takich jak:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 13 urodziny – lampa zachód słońca

Naszą pierwszą propozycją na prezent na 13 urodziny jest lampa „zachód słońca”. Jest to dosyć nietypowe akcesorium, które będzie w stanie stworzyć niesamowity klimat w pokoju danej osoby.

Zasilana jest na kabel USB oraz wyposażona w energooszczędne diody LED. Tak jak widać na załączonym obrazku, gadżet ten skomponuje się świetnie z różnego rodzaju roślinami lub innymi elementami dekoracyjnymi.

Zdecydowanie zachęcamy do jego sprawdzenia!

Sprawdź prezent na 13 urodziny – lampa zachód słońca

Myszka sushi – gadżet na 13 urodziny

Dosyć zabawnym gadżetem na 13 urodziny jest myszka sushi. Wyróżnia się ona swoim nietypowym designem i z pewnością zaskoczy każdego nastolatka. Korzystanie z takiego sprzętu będzie czystą przyjemnością. Na co dzień stanowić będzie ciekawą dekorację do pokoju.

Aby sprawdzić więcej szczegółów zachęcamy do wejścia na podstronę ofertową!

Sprawdź myszka sushi – gadżet na 13 urodziny

Lampka do książek „Bookman” – prezent z okazji 13 urodzin

Podczas rekreacyjnego czytania lub przyswajania lektur szkolnym szkolnych, z pewnością danej osobie przyda się lampka i zakładka do książek bukman. Te giętkie akcesorium pozwoli na zaznaczanie miejsc, w którym skończyło się ostatnią sesję czytania oraz umożliwić czytanie w ciemności bez użycia większego światła. Bardzo estetyczny i przydatny podarunek!

Sprawdź lampka do książek „Bookman” – prezent z okazji 13 urodzin

Lewitujący globus

Niezwykle innowacyjnym prezentem jest lewitujący globus. Dzięki specjalnemu polu magnetycznemu, planeta naprawdę unosił się w powietrzu. Podarunek ten jest jednym z ciekawszych akcesoriów dekoracyjnych na naszej liście. Z pewnością przyda się podczas nauki geografii. Oswojenie się z mapą świata z ułatwi przyswajanie tego przedmiotu przez resztę edukacji!

Sprawdź lewitujący globus

Kryształowa statuetka 3d z dowolnym grawerem

Jeżeli szukasz bardziej eleganckiego i oficjalnego prezentu na 13 urodziny to kryształowa statuetka 3D sprawdzi się idealnie. Jej ogromną zaletą jest możliwość naniesienia dowolnego grawera.

Statuetka pokazana na grafice przeznaczona jest dla 18-latków, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by ją dowolnie dostosować (łatwo zmieniając napis podczas składania zamówienia). Więcej akcesoriów tego typu sprawdzisz sprawdzisz w znakomitym sklepie kryształy 3D.

Sprawdź kryształową statuetke 3d z dowolnym grawerem

Ładowarka 4 wejścia – elektroniczny prezent na 13 urodziny

Naszym pomysłem na elektroniczny prezent na 13 urodziny jest ładowarka z aż 4 miejscami do ładowania (1 USB 3 typu C). Umożliwi ona ładowanie wielu sprzętów na raz, co w życiu każdego nastolatka nieraz okaże się niezwykle przydatna.

Posiada ona dosyć dużą moc i wykonana jest solidny sposób. Niezwykle przydatna propozycja!

Sprawdź ładowarka 4 wejścia

Bezprzewodowy głośnik lampion

Kolejnym elektronicznym podarunkiem na naszej liście jest bezprzewodowy głośnik lampion. Takie drobne akcesorium umożliwi słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Jest na tyle małe, że można je wziąć w każde miejsce. Połaczenie głosnika i lampki jest naprawdę znakomite. Jesteśmy przekonani, że stworzy świetny klimat podczas spotkań z przyajaciółmi, jak i smaodzielnych posiedzeń.

Idealne na samodzielny relaks jak i wyjścia z przyjaciółmi.

Sprawdź bezprzewodowy głośnik lampion

Aparat drukujący

Mało jest rzeczy tak cennych jak wspomnienia z młodości. Dlatego też na naszej liście postanowiliśmy umieścić aparat instant, który potrafi drukować zdjęcia od razu po ich wykonaniu. Będzie to znakomity sposób na utrwalenie wszystkich pięknych chwil. Jesteśmy przekonani że dana osoba będzie wracać do nich latami!

Sprawdź aparat drukujący

Podstawka pod laptopa

Akcesorium, które może być niezwykle przydatne na co dzień, jest podstawka pod laptopa. Jeżeli dana osoba lubi korzystać z tego sprzętu w różnych miejscach lub bierze go ze sobą na różnego rodzaju wycieczki, to ciężko o lepszy podarunek.

Przeglądanie internetu na kanapie lub w dowolnym innym miejscu będzie jeszcze wygodniejsze!

Sprawdź podstawka pod laptopa

Neonowy „air hockey” lub gra „Air Shot”

Podarunkami, które dostarczą masę emocji jest gra neonowy „Air Hockey” (zwany potocznie jako Cymbergaj) oraz gra strzelecka „Air Shoot”.

Obydwie sprawdzą się idealnie podczas spotkań ze znajomymi lub podczas niedzielnych rodzinnych rozgrywek. Dostarczą masę emocji oraz ćwiczyć będą dokładność i refleks.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej.

Sprawdź neonowy „Air Hockey”

Sprawdź grę strzelecką „Air Shot”

Zajęcia z nurkowania

Jeżeli lubisz prezenty oryginalne i zaskakujące to z pewnością zainteresuje cię voucher na zajęcia z nurkowania. Na polecanej przez nas podstronie kategorii znajdziesz różnego rodzaju kursy jak i jednorazowe wejścia.

Odkrywanie podwodnej krainy jest niezwykle fascynujące i pozwala na kilka chwil zapomnieć o otaczającym nas świecie. Jest to bardzo magiczne doznanie. Możesz być przekonany, że dana osoba będzie zachwycona takim podarunkiem.

Sprawdź zajęcia z nurkowania

Lot szybowcem, helikopterem lub innym samolotem

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest lot szybowcem helikopterem lub innym samolotem. Będzie to bardzo niecodzienne doznanie, które zostanie w pamięci danej osoby na zawsze. W ofercie polecanego przez nas sklepu „prezent życia” znajdziesz także loty balonem oraz wiele innych ciekawych aktywności.

Jeżeli interesuje Cię podarunek z kategorii „przeżycia” to jest to idealne miejsce do ich szukania!

Sprawdź lot szybowcem, helikopterem lub innym samolotem

Długopis z dowolnym grawerem

Trzynastoletnia osoba dosyć często musi pisać, dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło personalizowanego długopisu z grawerem. Umieścić na nim można imię i nazwisko danej osoby lub dowolny inny napis.

Całość spakowana jest do eleganckiego prezentowego pudełeczka, na którym także nanieść możemy dowolną dedykację lub życzenia. Możesz być przekonany że odrabianie pracy domowej przy pomocy takiego akcesorium, sprawi że zajęcie to będzie nieco przyjemniejsze.

Sprawdź długopis z dowolnym grawerem

Breloczek koniczynka z personalizowanym napisem

Naszą ostatnią pozycją na dzisiejszej liście jest breloczek „czterolistna koniczynka” ze spersonalizowanym napisem. Liczymy na to, że osoba nim obdarowana będzie miała dzięki niemu wyjątkowe szczęście!

Głównym atutem tego upominku jest dowolny grawer, który możesz na nim umieścić. Zachęcamy do sprawdzenia tej propozycji jak i innych w sklepie „ale upominek”.

Sprawdź breloczek koniczynka z personalizowanym napisem

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 13 urodziny. Mamy nadzieję, że któraś z nich staniecie wybranym przez ciebie podarunkiem. Zachęcamy do sprawdzenia poszczególnych ofert i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści