cropped-cropped-cropped-cropped-cropped-Logotyp-02-1.png

Jaki prezent na 11 urodziny? [Propozycje na tą niezwykłą okazję!]

Jeżeli zastanawiasz sie jaki prezent na 11 urodziny wybrać, to jesteś we właściwym miejscu!

Przygotowaliśmy naszym zdaniem najlepsze propozycje na tą niezwykłą okazję. Są to konkretne oferty w różnych cenach o różnym zastosowaniu oraz symbolice. Mamy nadzieję, ze uznasz nasz poradnik za wartościowy!

Zachęcamy także do sprawdzenia naszych innych artykułów:

Zapraszamy do czytania!

Po kliknięciu w linki poszczególnych propozycji, otworzy się ona w nowej karcie przeglądarki. Nie wyjdziesz wtedy z naszego wpisu. Warto dawać im szanse, sprawdzając je na podstronach  🙂 

Prezent na 11 urodziny – Pozytywka Happy Birthday

Naszą pierwszą propozycja na prezent na 11 urodziny jest pozytywka happy birthday. Jest to drobny upominek wykonany w mechaniczny sposób z dbałością o szczegóły. Zachwyca swoją prostotą oraz estetycznym wykonaniem. Jednak danemu dziecku z pewnością najbardziej do gustu przypadnie urodzinowa melodyjka!

Koniecznie sprawdź tą opcję!

Sprawdź prezent na 11 urodziny – pozytywka happy birthday

Kubek debeściaka

Nieco bardziej klasycznym prezentem na 11 urodziny będzie kubek z nadrukiem „the best”. Jest to kolejny drobny upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy danej osoby. Ciekawym wyróżnieniem tego produktu jest uchwyt w kształcie umięśnionej ręki.

Możesz być przekonany, że ulubiony napój pity z takiego kubka smakować będzie jeszcze lepiej!

Sprawdź kubek debeściaka

Prezent na 11 urodziny – neonowy air hockey

Gadżetem na 11 urodziny, który z pewnością dostarczy danej osobie masę frajdy jest neonowy air hockey. Rozrywka na takim akcesorium sprawdzi się idealnie podczas spotkań z przyjaciółmi czy też rodzinnych niedzielnych posiedzeń. Cymbergaj rozwija także zdolności motoryczne, spostrzegawczość oraz refleks.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na temat tej oferty oraz innych ciekawych produktów w znakomitym sklepie ministerstwo gadżetów!

Sprawdź prezent na 11 urodziny – neonowy air hockey

Gra Strzelecka Air Shot

Ciekawą alternatywą dla poprzedniej propozycji jest gra strzelecka air shot. Wszystko opiera się na zestrzeliwaniu unoszących się na podmuchu kuleczek. Całość prezentuje się dosyć nietypowo oraz potrafi wciągnąć na całe godziny!

Tak samo jak w poprzednim przypadku, jest to podarunek, który najwięcej radości dostarczy podczas spotkań z rodziną lub przyjaciółmi. Opcja zdecydowanie warta uwagi!

Sprawdź grę strzelecka air shot

Figurka creeper z Minecraft

Duża część 11 latków jest ogromnymi fanami gry Minecraft. Jeżeli i w tym przypadku nie jest inaczej, to znakomitym podarunkiem może być lampka Creeper. Wykonana jest w solidny i uroczy sposób na oficjalnej licencji.

Upominek, który z pewnością rozświetli nie jedn mroczną noc! e

Sprawdź figurka Creeper z Minecraft

LAtarka projektor piesków – gadżet na 11 urodziny

Jeżeli dany nastolatek lubi zwierzęta to znakomitym prezentem bedzie latarka wyświetlająca zdjęcia piesków. Projektor posiada aż 24 zdjęcia tych przesłodkich stworzeń. Akcesorium tego używać można także jako klasycznej latarki.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów na podstronie ofertowej!

Sprawdź latarka projektor piesków – gadżet na 11 urodziny

Peryskop do własnoręcznego zbudowania

Jeżeli dany dzieciak jest urodzonym inżynierem i majsterkowiczem, to znakomitym pomysłem na prezent na 11 urodziny będzie peryskop do samodzielnego zbudowania. Oprócz frajdy z jego składania, dana osoba z pewnością wykorzysta go w praktyce (np podczas budowy bazy lub łodzi podwodnej!).

Propozycja w sam raz dla każdej ciekawskiej osoby!

Sprawdź peryskop do własnoręcznego zbudowania

Zmieniacz głosu

Jeżeli szukasz śmiesznego prezentu na 11 urodziny to zmieniacz głosu sprawdzi się idealnie! Będzie to świetne zajęcie podczas spotkań z przyjaciółmi. Polecane przez nas akcesorium posiada 4 różne głosy do wyboru oraz opcje nagrywania. Dodatkowo, posiada on dosyć ciekawy design.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tej oferty!

Sprawdź zmieniacz głosu

„Zbuduj swój sejf” – prezent na 11 urodziny

Każdy nastolatek posiada swoje skarby do ukrycia. Dlatego też na naszej liście zabraknąć nie mogło sejfu do samodzielnego składania. Zestaw zawiera aż 40 elementów. Konstrukcja jest drewniana jednak całość zawiera takze elektroniczne mechanizmy.

Zachęcamy do wejścia na podstronę produktową!

Sprawdź „Zbuduj swój sejf” – prezent na 11 urodziny

To już nasze wszystkie propozycje na prezent na 11 urodziny. Dziękujemy za uwagę i życzymy udanych zakupów!

Spis Treści